Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no musiałam zrobić upoważnienie notarialne dla bartka do odbierania i dostarczania do firmy wszelkich dokumentów i informacji (zwłaszcza finansowych) bo tym suk.....m nagle się tak zawidziało, mimo iż wcześniej nie robili problemów !!!
odbierał moje RMU-y to chyba widział już moje zarobki, a teraz dla kaprysu NIE I JUŻ.
No to ja im dzisiaj, tzn. bartek zaniesie im dzisiaj notarialne upoważnienie i będzie upierdliwie czekał na dokument, o który wczoraj prosiłam i nie chcieli mi dać.
dzwoniłam do nich, napisałam meila z prośbą zeby udzielili mi tej info meilowo i też nie chcieli.
chcieli mnie zmusić do przyjścia do firmy.
jak się rozłączyłam i przemyślałam rozmowę to się tak wkurwiłam, ze zadzwoniłam do nich i zaczęła się jazda.
zmiękli i powiedzieli, ze wyślą mi to mailem - czyli stanęło na moim i tak. tylko po co mnie wkurwili?!!!! specjalnie.
i tak Bartek im dziś to upoważnienie zaniesie - oni się tego nie spodziewają - mam nadzieję, ze zatka im to te wstrętne świńskie ryje!!!
mam znajomą w kancelarii i zrobi mi to od ręki za symboliczną złotówkę.
sorki, ze Was zatrułam, ale musiałam bo już mi bokiem się wylewało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widzę że zakupy ruszyły u kwietniówek 🙂

Klapoucha - Fajny wózek 🙂

Czy któraś z was będzie miała używany fotelik samochodowy? Bo siostra mi oferuje a ja się tak zastanawiam czy dwoje dzieci może mieć ten sam fotelik czy nie ma przeciwwskazań?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wozeczek bardzo fajny, kolor rowniez i jaki koszyk duzy ... cos dla mojego "Meza" on taki praktyczny 🙂

starlight ja tez bezosobowo narazie i to mnie wkurza, ale czasami lapie sie na tym, ze mowie jak do chlopczyka ☺️ ... i szybko sie poprawiam ( zeby ewentualnie corci nie bylo przykro 😉)

Ania73 nie stresuj sie, nie denerwuj - bedzie dobrze
olej ich cieplym moczem ! 😠
( jakkolwiek chamsko to nie brzmi ) ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, ja za 2 godzinki mam wizyte u dentysty i wyrywanie zeba, buuuuuu boje sie bardzo, a jeszcze znowu jakis katar mnie wzial, jak nie urok to sraczka i tak w kolko...,wazne ze moja cora zdrowa a wczoraj tak mnie 2 razy w nocy kopnela ze az zabolalo, nie wiem co tam sobie upodobala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo to prawda
czuje sie 2 dni dobrze a za chwile mam jakies straszne bole w podbrzuszu, katar i bol gardla przeszedl a za chwile znowu wraca..., pytalam sie lekarza co to znaczy na wydruku usg PL przód I
mowi ze to lozysko na przedniej scianie, dla mnie to nic n ie znaczy dziecku nie zagraza a chodzi o to zeby napisac to w karcie jakby doszlo do cc, bo wtedy lekarz musi wiedziec gdzie jest lozysko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona a to jest nr stacjonarny czy komórkowy? 🙂

Klapoucha no to świetne info od rana! gratuluję Hanusi podobnej do mamusi 😁 wózek fajny, chociaż ja się chyba nie skuszę na gondolę...nie wiem jeszcze 🙂

Anka moje myszy też już w drodze, dorzuciłam też kilka chomików, bo miałam w zapasie 😉

Amii, Emi ja też się bałam jak cholera 🙂 cała noc nie mogłam spać hehe, ale było bardzo fajnie w sumie. także strach ma tylko wielkie oczy 🙂

jadę na byą uczelnię załatwiać odpis dyplomu z nowym nazwiskiem...ciekawe, czy za to się płaci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona a to jest nr stacjonarny czy komórkowy? 🙂

Klapoucha no to świetne info od rana! gratuluję Hanusi podobnej do mamusi 😁 wózek fajny, chociaż ja się chyba nie skuszę na gondolę...nie wiem jeszcze 🙂

Anka moje myszy też już w drodze, dorzuciłam też kilka chomików, bo miałam w zapasie 😉

Amii, Emi ja też się bałam jak cholera 🙂 cała noc nie mogłam spać hehe, ale było bardzo fajnie w sumie. także strach ma tylko wielkie oczy 🙂

jadę na byłą uczelnię załatwiać odpis dyplomu z nowym nazwiskiem...ciekawe, czy za to się płaci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki
U mnie dalej ciche dni. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Dzidzia chyba czuje moje nastroje bo dzisiaj tak kopała że ledwo do kibelka zdążyłam. W nocy znowu kręgosłup bolał - nie mogę spać na plecach z tego wynika. Łydki spuchnięte - wystarczy że trochę pochodzę. Butów już nie mogę dopiąć niektórych 😞 I coś mnie dzisiaj mrowią, oj nie dobrze.
Gratuluję szcześliwych wizyt 😁
A dzisiaj to zatrzęsienie USG. Bedziecie miały się czym chwalić po powrocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamto o seksie w 9 miesiącu a to o bezdusznosci szpitala
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019383,title,Skandaliczny-porod%3B-szpital-oskarza-matke-dziecka,wid,11735921,wiadomosc_prasa.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...