Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewi piękne zdjęcia.
Gratuluję kolejnej dziewczynki 🙂
Ja muszę wybrać się do sklepu i wkoncu oglądną ctego x - landera ale skoro mówicie ze moga być az takie różnice pomiędzy cenami w sklepie i na allegro to rzeczywiscie zakupu wózka dokonam w necie.
A codo łóżeczka to mam po siostrze łóżeczko turystyczne. bardzo funkcjonalne bo leżysko jest podnoszone także nie bedzie trzeba się do maleństwa non stop schylać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ale była przed chwilą reklama w MTV 🙂

Jesteś młodą matką?Noszenie dziecka sprawia Ci trudność? Przedstawiamy kangurkę z kapturką (bluza z kieszenia na dziecko) a do zakupu gratis wirujące kolczyki 🙂 Reklama mnie rozwaliła a zwłaszcza te kolczyki 🙂 jakby były najważniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przez tę sytuację z facetem odechciało się jeść. Jestem dzisiaj na dwóch kanapkach i kawałku czekolady. A głodna nie jestem. Nowa jak na mnie reakcja na stres. Zaraz do domu. Ciekawe co będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ILONA te lozeczka sa piekne!!!!
Mysle,ze kolezanka zmieni zdanie jak jej dzidzius spadnie kilka razy z lozka!
Ja pamietam jak corcia byla taka malutka to strasznie balam sie ja zostawic na lozku!
Teraz mamy zamiar kupic jej normalne lozko ale ze specjalnymi blokadami!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od gina 🙂 z młoda wszystko ok, słuchaliśmy serduszka i bije 150 na minutę, jak mały pociąg normalnie 🙂 ale podobno macicę mam trochę twardą i dostałam duphaston, doktorek mówi, że sprawdzimy, czy pomoże czy po prostu taka mam urodę, bo wszystko inne jest jak najbardziej ok, szyja długa i mocno zamknięta 🙂 nie było podglądania, bo za kilka dni mam 3d to nie było sensu. chociaż bym nie protestowała 😉
teraz obżeram się rybką po grecku, jest wspaniała! zapraszam chętne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
świetnie się Was czyta przy dobrym żarełku 😉

Emi zęby zawsze warto ratować, przynajmniej będziesz miała własne..wprawdzie częściowo 😉 ale jednak!

diamentka gratuluje królewny 🙂

Bogusia trzymam kciuki, żeby chłop na oczy przejrzał, że lepszej dla niego kobiety to na pewno nie ma 🙂

co do łóżeczka to się jeszcze nie rozglądałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...