Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiatm nowe kwietniowe Brzuszki.

Ilonka dziękuję za linka. Może to kryształki swarowskiego i dorobie do pensji 🙂

Sylwester u znajomych, z malym dzieckiem i innymi brzuchatymi parami.


Czy któraś z waszych babc/dziadków doczeka się prawnuka.

Moja babcia ma już prawnuka, sym mojego braa który ma 16 lat.
U nas w rodzinie duże różnice wielu w pokoleniach sa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphinum a wiesz co teściowa ma spólnego ze Słońcem? Na to i na to patrzyć się nie da 😉 Widzę że wszyscy mają akcje z teściami 🙂 nie jestem sama przynajmniej.Szkoda że nigdy nie widziałyście jakie moja teściowa ma brwi od złości 🙂 zawsze z nich brechtamy 🙂

Ania TURBODYMOMEN to taki głupi bohater w naszych reklamach co wszystkich zawstydza 🙂

MadzikM ja mam przed wizytą u gina też mam stracha a pod drzwiami dostaje głupawki i brechtam ciągle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę bo moja prababcia będzie miała praprawnuka 🙂 i pradziadziuś też będzie prapradziadkiem 🙂
Oprócz tego Jakub będzie miał jeszcze dwie prababcie i pradziadka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM wszystko będzie dobrze, zobaczysz! My tu wszystkie zaciśniemy kciuki z całej siły!

Ilona dzięki 😉 teraz przynajmniej wiem, że opis jest śmieszny :P

i dziewczyny - nie bać się dentystów, bo bez zębów nie wygramy konkursu na miss kwietnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Morphinum skomplikowanego masz nica;-)
Moi tesciowie naszczescie sa w anglii i tam mieszkaja dlatego sioe nie widujemy a jka przyjezdzaja to ja tam do nich nie chodze nie zapraszaja to nie przychodze,a wiem ze nie jestem mile widziana mimo ze moj chłop twierdzi inaczej ale człowieka sie poznaje po mimice twarzy i zachowaniu.Wiem ze kupili mi kila ciuszkow dla mnie,no i dla maluszka.Ale i tak za to ich nie polubie moze kiedys jak dobrze ze tutaj nie mieszkaja.mnie zobaczy jak juz bede w 21 tc,ale cos brzuszek przeształ rosnąć zatrzymał sie w miejscu albo mi sie tak wydaje niby tyje juz 5 kg do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Morphinum 🙂
madziaa super brzucholek 😉
madzikm ja strasznie sie stresowalam przed tym badaniem w 12 tyg - tyle sie nasluchalam wiec oczywiscie gula, ucisk w gardle, chodzilam poplakiwalam - normalnie jakis koszmar ...
na samym usg zawsze leze i wpatruje sie w lekarza z takim wyczekiwaniem co mi powie ... przy tym zaciskam rece, serce mi wali i przygryzam wargi prawie do krwi ... za to jak juz uslysze, ze jest wszystko w porzadku to pelnia szczescia 🤪 u Ciebie tez na pewno bedzie wszystko wspaniale ! - trzymam kciuki 🙂
klapouszek u mnie bede 2 prababcie i pradziadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia też zostanie prababcią. Po raz pierwszy. Ma 68 lat. Więc może jeszcze doczeka jeszcze prapra wnukó. Jest fantastyczna i mam nadzieję że bedzie z nami jeszcze baaaaardzo długo 😁
Szybko została matką i babcią. Prababcią też chyba dość szybko. Postarałam się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...