Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Perełka ja jeszcze uwielbiam banany zapiekane z czekoladą albo amaretto 😉
ale amaretto odpada natomiast polecam nutelle 🙂

podaje przepis dla łakomczuszków:
banany zawijamy w złotko i wkładamy do piekarnika najlepiej z termoobiegiem na 180 stopni
po 10 minutach zaglądamy czy są miękkie (sprawdzam widelcem) musi być prawie taka ciapa
jak już się podpiekły to wyciągamy na talerzyk delikatnie ściągamy złotko (uwaga gorące) rozkrajamy banana wzdłuż i wkładamy nutelle.
Smacznego 🙂
najlepsze są i tak robione na grilu 🙂

W razie pytań jak za trudna instrukcja proszę pisać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To i ja pochwalę się zakupami.
Kupiłam srebrna ramkę na zdjęcia z misiakiem i grzechotką i wsadziłam zdjecie z usg 3d 🙂
Sobie kupiłam książkę, i dwie bluzki za 15 zł w kubusie.Jedna zwykła biała (rozmiar L 🙂) pod inne bluzeczki.
i jedna na sylwestra czarna ze swiecacego materiału, taka bomka wiązana u dołu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab instrukcja bardzo prosta,ale ja unikam słodkich rzeczy przez ten cukier w moczu i krwi,odpadaja czekolady nutelle itp słodkosci,teraz to smaka narobiłaś innym brzuchatkom;-)moze dlatego mi sie wydaje ze brzuszek jakby stanął w miejscu bo ja sie nie objadam kaloriami w postaci cukrów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka ja zawsze byłam silna i słodkości nie jadłam a teraz padam jak widzę słodkie jęzor po podłodze ciągnę normalnie.Nawet przed snem wczoraj zjadłam 4 czekoladki ☺️ normalnie musiałam bo mi brakowało czegoś i usnąć nie mogłam.

Ramka jeśli u mnie dalej będzie taki stan to my się wybieramy na białą salę 🙂 a miałam iść na bal na 100 par 😞 zresztą któraś Dziewczyna pisała że jak była na weselu to maluszek się denerwował od głośnej muzyki więc mu oszczędzę tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka tym razedm tego sylwestra raczej spedze w domu takto co roku sie wychodziło do jakiś lokali sie wynajmowało ale teraz to niedosc ze głosna muzyka duzo ludzi a nie lubie jakos teraz zatloczaonych pomieszczen bo zaraz mi sie slabo robi to jeszcze ceny zbijaja z nog a teraz pieniazki odkładam zanim dziecko porzyjdzie na swiat,i tak sie splukam bo przeciez swieta niedlugo mojej mamy imieniny bo barburki sa eh jest tych wydatkow chcialam USG miec 4 d na pamiatke ale cena 280 zl mnie odstrasza z dnia na dzien teraz prawko podejcie 2 znowu piniadze tzreba bylo naszykowac teraz znowu godziny wykupic i tak wszedzie sa potzrebne pieniadze a za wszystko ja sama place moj mi nic nie pomaga jezeli chodzi o te sprawy a na t USG 4 D nie chce dac pieniazkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie,i moi znajomi idą na bale ale ja poczytałam ze dziecku bedzie przeszkadzac taki hałas...ze zaczyna sie bac od tego i chce uciekać a nie ma gdzie! 😞poza tym tez względy finansowe pełnią ważna rolę,teraz kazde 100zł ważne przed remontem,wiec ja pewnie posiedzę w domu tylko jeszcze nie wiem gdzie moze chrzesniakiem sie zaopiekujemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...