Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapoucha - Hania jest prze kochana 🙂 Ja idę na usg 3/4 D w piątek. Ciekawe czy też będzie widać tak dokładnie twarzyczkę 🙂

Moniadad - urocze te śpioszki 🙂 A ile z ciekawości takie kosztują? Ja jeszcze nie mam śpioszków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka dzięki 🙂 mam nadzieję, że też się okaże, że nie muszę tego brać 🙂

perełka słodkie te maleńkie buciczki i czapeczka 🙂 i pierwsze słyszę, żeby banany szkodziły...

Klapoucha żeby i jego ktoś zbadał tak delikatnie 😉 ależ świetnie wygląda Twoja córa! niesamowite jest to 3d!

jak wczoraj stękałam przy rozbieraniu do badania i mówiłam, że trochę ciężko to gin powiedział "wiem, jak kiedyś byłem w ciąży to mi żona rajstopy zakładała" ha ha ha :P

Ilona nie lubię bananów ale zainspirował mnie Twój przepis, jak wrócę do męża to chyba zrobię takie cudo na powitanie 🙂

sylwestra będę miała najlepszego na świecie, bo z mężem w łóżku 😉

Kahna - jak to nie widzi?? dobre 🙂 ale na szczęście dzidziula rośnie zdrowo i to jest najważniejsze!

jak ja zazdroszczę nie tyjącym! 😞 buuuuu
postanowiłam nie jeść po 18. bo trochę się okrągła robię nie tam, gdzie trzeba...ciekawe, ile wytrzymam 😉

Madzik 😁 super wiadomości! bardzo się cieszymy!

aaa i miałam dzisiaj pierwszy atak na słodkie, wrrr gofra z bitą śmietaną i wiśniami...niestety po trzech kęsach mnie zemdliło i doszłam do wniosku, że w marzeniach smakowało lepiej 😉

ja pierniczę, ale się rozpisałam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki za oknem szaro i ponuro gdzie ta zima zapomniała o nas czy co. Dziewczynki jak co rano kłócą się która ma iść z psem 😠 ale ja już nie wnikam dogadają się.
Siedzę cichutko w kuchni i pochłaniam śniadanko póki mogę dzisiaj dzionek zaplanowany rano jedziemy na zakupy Mikołaj za pasem a tu pustki później jadę do swojego chrześniaka który stwierdził przez telefon że kuwa mikołaja nie ma ( ma 3 latka) a po miłej wizycie czeka na mnie mój dentysta sadysta 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...