Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc kobiety 🙂
co do babc dziadkow itp to nasze dziecko nie bedzie pierwsze, bedziemy tez miec 85 letnia prababcie 🙂
jutro ide na pobranie krewki na toxoplazmoze a za tydzien krewka i mocz a 14 usg polowkowe. glukozy poki co nie mialam robionej.
z ryb to rzeczywiscie panga to swinstwo pyszny jest dorsz wczesniej moczony w mleku 🙂
poza tym po staremu u nas, dzidzius wieczorem szaleje kopie tate 🙂 niestety wieczorkiem dopada mnie zmeczenie ale jakos sobie radzimy ;-)
przed 13 uciekamna pogrzeb 😞 wujka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam od dentysty. Mam lekarstwo i będę mieć leczenie kanałowe w tym zębie 😞 Buuu Dobrze, że poszłam, bo jeszcze w ciąży nie byłam ani raz! Na szczęście reszta zębów OK! Chwała Bogu, bo tak się trzęsłam, że aż córeczka kopała z całych sił podczas borowania. Ale miałam znieczulenie, wy też brałyście znieczulenia w ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii ale dzielna byłaś

Ja dlatego boje się iść do dentysty ze względu na stres i martwię się o Kubinke bo już raz mi wiercili bez znieczulenia ból okropny 🤢 zreszta już o tym pisałam.Zainwestuje w protezę 🙂 przynajmniej Jacek nie bedzie tyle słodyczy jadł bo na noc zamknę ją w barku i go będzie straszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki,

Dopiero nadrobiłam zaległości od wczoraj.
za wszystkie dzisiejsze wizyty mocno trzymam kciuki.
Klapoucha widzę ze mamy ten sam termin wizyty 🙂
Ja na niej dopiero dowiem się jaką płeć ma moja kruszynka a narazie trzeba cierpliwie czekać. co do pradziadków i prababć to niestety nasz maluda nie bedzie miał żadnego pradziadka za t dwie prababcie z mojej strony. Dla jednej bedzie to 3 prawnuczek natomiast dla drugiej 21 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka_ania25 - dzieki kochana za uspokojenie, bo ja to taka troche panikara jestem.

Jadlam tylko pange 2 razy w tygodniu ... przez ostatnie 2 tygodnie

ale teraz wiem , że lepiej zjeść dorsza czy morszczuka.

Dziś mam wizyte u ginekologa to powiem mu, by wymienil mi ryby ktore mam kupowac i tyle. Bo ja czytam,czytam...to zle, to dobre i juz sama nie wiem. Wiem jedynie ze ryby morskie sa najzdrowsze. Myslalam, ze jak zjem od czasu do czasu jakas nie morska jak pange to dostarcze tylko mniej witamin. A gdzies tam czytam ze panga to syf.....


Nio....
Tak to wlasnie bylo 😉

A teraz wezme sobie witaminke materna-centrum bo o 12 biore. Wlasnie przypmnienie dzwoni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pangi to ja też nie jadam bo pochodzi z doliny mEkongu najbardziej zasyfiałej rzeki na świecie bleee... Ołów i rtęć pewnie w rybce się akumulują. Ale rybkę jakąś bym zjadła. Sola mi smakuje. Coś trzeba wymyślić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka no to pogratulować 🙂

dziewczyny, czy któraś brała duphaston? wzięłam dopiero 2 tabletkę i czuję, że mi niedobrze...całkiem, jak na początku ;( poza tym tyję w zastraszającym tempie, a nie jem tak dużo więcej...jakaś taka ogromna się robię 😞 buuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja w tamtej ciąży brałam duphaston i to w mega dużej dawce i nic mi nie było nawet nie miałam wymiotów i nie tyłam.

A jakie witaminki bierzesz? Może masz czegoś za dużo.
Duphaston to jest progresteron więc wymiotów nie powinien wywoływać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starlight mój tato też wędkarz i często zdobycze przynosi ale ja takiej ryby nie ruszę muszę mieć filety i to takie cieniutkie bo grube po smażeniu polatują mi wodą i są okropne bleee...kiedyś wogóle ryby nie ruszyłam

A nad morzem to jem tylko sielawę wędzoną i żadnej innej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...