Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się ostatnio imię Kajetan spodobało. Ale Tatuśko chyba mojego poglądu nie podziela hehe. Powiem mu wieczorkiem. Zobaczymy co powie. Dostałam dziś w pracy spodenki dla chłopczyka. Chyba chcą mi faceta wywróżyć 😉
Jak będzie baba to chętni mile widziani. Wieczorkiem wrzucę fotkę. Są słodkie te gatki. Ale się rozpływam hihi
Mam jeszcze drugą babcie do stanowiska prababci tylko ta jest trochę starsza i nie taka żwawa jak mama mojej babci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂

dawno mnie tu nie było.
Ja natomiast usg polowkowe mam 15 grudnia, także być może się dowiemy, jaką płeć ma nasze dzieciątko 🙂

Kurcze dziewczyny mam pytanie:
Wiadomo, że ryby dobrze jesc w ciazy. Jakie najlepiej jesc? Jakie są najzdrowsze, jakie jecie bez obaw? Ja przez ostatnie 2 tyg jadłam pange... no i jak poczytalam o niej na necie co to za "śmieć" a nie ryba... to az mi sie goraco zrobilo.
Tak ogolnie to kupowalabym inna rybe,a ze bylam na osiedlu u rodzicow,gdzie w sklepach tylko same pangi.... no to je jadlam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będę ten test robiła za jakieś półtora tygodnia, chociaż gin mówi, że to trochę za wcześnie, ale wyjścia nie mam, bo wracam do Szkocji i do porodu już nie przyjadę. czy to trzeba być na czczo do tego testu? i jak bardzo obrzydliwa jest ta glukoza w skali od 1 do 10?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...