Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Brzuszki trzymam kciuki za dzisiejsze badania wizyty i oczywiście usg.
Poszłam dzisiaj ze Scoobim na szczepienie w czasie badania zadzwoniła Weronika zapłakana jak nie wiem bo jej ktoś psa ukradł i co ona ma robić:laugh: nie dała sobie powiedzieć ze ja jestem z nim u weterynarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania78, ja brałam to cholerstwo na początku w końskich dawkach, później normalnie i odstawił mi lekarz 3 tyg. temu w nadziei, że nie bedzie już konieczne i nie było.
Wczoraj byłam u niego i powiedziałam mu, ze odkąd nie biorę to się zupełnie inaczej czuję.
On na to, ze to jak najbardziej zrozumiałe.
Dupastop 🙂 to hormony i przeważnie jest jakaś niepożądana reakcja organizmu.
Mi było po tym niedobrze, czułam się gruba, spuchnięta, zawroty głowy i zmęczenie, jak po źle dobranych pigułach antywłamianiowych.
Wszystko ustąpiło z dniem odstawienia leku.
Pozazdrościć tym dziewczynom, któych organizm znosi to dzielnie i bezboleśnie. Pewnie jest ich niewiele 🙂
Trzymaj się i dzielnie łykaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi tak wczesnie bralam ta glukoze na obciazenie bo wykryto u mnie w moczu glukoze i we krwi tez i musieli sprawdzic czy aby w ciazy nie bede miala cukrzycy,bo tak ogólnie nigdy jej nie mialam ale okazalo sie ze jest wszystko w porzadku,co do ryb wcinam tylko makrele no i czasami filety z pangi,ale tak to uzależniona jestem od babanów bardziej mówią ze szkodza dziecku nie wiem czy to prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babeczki wszystkie poznikały. A ja się dopiero z robotą uporałam i mam spokój. Za pół godzinki mogę się szykować do domku. Jutro też się będę w pracy lenić. Mam nadzieję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja wczoraj mialam usg..na ktore baaardzo liczylam,ze dowiem sie co nie co...ale pewnosci nadal nie mam,lekarz pow,ze nie widzi,zeby cos odstawało" 😉 wiec stawia na dziewczynke! i wiecie co...poczułam lekki zawód bo wszyscy dookola wmawiali mi ze bede miała syna!lącznie z tatuśkiem i mimo ze na poczatku ciazy marzyłam o córce...ehhhh,ale cieszę sie ze lekarz nie znalazł zadnych obrzęków,w zwiazku z konfliktem,powiedzial ze dziecko jest sliczne" he he,a ja zauwazyłam malutki nosek..ufff znaczy ze nie po tatusiu:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wróciłam dopiero.
Ja to jestem powsinoga 🙂
Byłam u innego lekarza bo moj na urlopie. Ten lekarz to horror tak mnie nie deliktnie zbadał, że do teraz mnie boli.To jeszcze jak go poprosiłam o przedłużenie zwolninia to zaczał ględzić że jak i praca nie odpowiada to żebym się zwolniła.

Szyjka okej, takie twardnienie brzucha kilka razy na dzien też może być.Terapia żelazem nadal niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka ale śliczne maleńskie cudeńka ohhhh.....

Dziewczynki a jak myślicie ile Bobik powinien mieć miesięcy by można było jeździć z nim na wakacje? Czy 4 wystarcza jakbyśmy chcieli wyjechać z nim nad morze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałam do zeszłorocznych Kwietnióweczek żeby poratowały 🙂

Niestety Jacek ma taką prace że trzeba już planować Wakacje bo inaczej będą nici z wyjazdu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...