Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam dziewczynki,ale wy duzo piszecie 🙂 przeczytac wszystko.....szok 🙂
dzieki za dodanie otuchy ja tez mam nadzieje,ze bedzie dobrze 🙂
rozmaiwalam z moja szefowoa i po nowym roku wezme mniej godzin w pracy-ogranicze sie do 2-3 dni tygodniowo-czas odpoczac troszke 🙂 🙂bo przed swietami u nas bedzie cyrk-praca w polskim sklepie zagranica:laugh: :laugh: wiecie zapisy na karpia,ciasta-bedzie masakra 🙂 🙂 🙂 ludzie nawet na szynki by sie zapisywali jak za komuny 🙂 🙂 🙂
zycze spokojnego dnia i dobrych wiesci po wizytach u lekarzy 🙂 🙂:" 😉
mam juz imie dla naszej coreczki
MISCHELLE 🙂 🙂

u nas nie pachnie zima bo prawie ciagle leje deszcz\ ostatnio,ale jest zimno 2-3-4 stopnie tylko\
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Mamuśki 🙂

No wkońcu wstałam.Tak mi się źle śpi na tym łóżku samej co chwile się budziłam 😞 Maluszek cwaniak jak tylko poczuł że poszłam w nocy siusiu to odrazu zaczął skakać Cwaniaczek mały ale mam i na to sposób 🙂 kładę się na boku i bujam a mały odrazu robi się cichy i zasypia a ja z nim 🙂 Jacek się śmiał że chorobę sierocą dostane 🙂

U nas prawie jak zima -5 i białe trawki,szyby wszystko 🙂 Idzie już zimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuchtki
Chciałam wieczorkiem do was napisać ale wogóle nie chciało mnie ze stroną połączyć 😠
Tyle czekałam na to USG i jakoś się nie cieszę że było.
Najpierw lekarz powiedział że za dużo przytyłam i tyle co waże to powinnam przytyć przez całą ciążę. Maksymalnie 11 kg. A ja juz mam 9 kg na plus. Żebym się chociaż obżerała. Może jeszcze mam się zacząć odchudzać. Nie było to miłe. Tatuśko oglądał dzidziusia i stwierdził że nic poza głową i rączkami nie widzi. Faceci :/
Nasz bobas to jakaś klucha, waży 596 g. I na dodatek ma teraz ułożenie pośladkowe i nic nie chciało pokazać. Ale złośliwe małpiątko. W nocy przed USG strasznie się kręciło. Pewnie specjalnie żeby schować co trzeba. W każdym razie rozwija się prawidłowo. Wszystko ma wielkości odpowiedniej na 23 tydzień. Chociaż tyle pozytywów. Postanowiłam że w styczniu pójdę na 3D. Następna wizytę bede mieć w styczniu. Do tego czasu to zwariuje przez te kg dodatkowe. Ale się rozpisałam. I humor mam zepsuty na następny miesiąc. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia nic się nie martw moja Mama z 46kg przytyła do 82
a koleżanka do 100 z 55 a teraz jest szczupłą laską.Lekarze nie powinni mówić takich rzeczy bo to nie jest jego sprawa on ma się zająć ciążą a nie tyciem.Muszą nas na głodówkę wysłać bo ja mam tyle samo na plusie co Ty.

Morphium kilkanaście stron wcześniej tłumaczyłam jednej dziewczynie jak się wkleja suwaczki.Musisz poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie powinnam się tym tak przejmować ale jeszcze zaczął mnie straszyć nadciśnieniem i podawał przykłady jakiejś 100 kg ciężarnej z cukrzycą i babki co przytyłą 8 kg przez 10 dni. Ja już nie wiem czy lekarza nie zmienić. Powinnam się cieszyć ciążą a nie wysłuchiwać uwag. Burak jeden.
I tak mi humor zepsuł.
Jeszcze tatuśko może wyjedzie za granice jak mu się uda. Do Szwajcarii od stycznia. Pojechał sie dowiadywać. A na wiosne może do Norwegii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sama zostanę. Masakra. Oby przy porodzie był. Chyba że się zainstalujemy na czas porodu za granicą. Tam o woele lepiej w szpitalach ale się boję dodatkowych problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia brzusio do góry przecież masz śliczną figurę 😉 inne mamy mogą Ci tylko pozazdrościć.Najwidoczniej taka nasza uroda że tyle tyjemy 😞

A co do wyjazdu za granicę to popytaj Dziewuszek któe tam mieszkają czego możesz się spodziewać i jakie problemy mogą stanąć Ci na drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam maila od loveli. Będą wysyłać paczki po nowym roku bo im się wyczerpały te wszystkie próbki. Zobaczcie czy też macie wiadomość bo trzeba potwierdzić że dalej chcecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphium dla Ciebie wytłumaczę jeszcze raz 😉
Wchodzisz w PROFIL potem POPRAW SWOJE DANE następnie USTAWIENIA FORUM i w PODPISIE wklejasz kod suwaczka.Zwróć uwagę by zaczynał się [url=http:/ a na końcu dajesz aktualizuj i ta dam 🙂 masz suwaczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki.

Ja własnie wróciłam od przychodni siuski ikrewka oddane teraz czekac trzeba na wyniki do poniedzialu.Powiem wam ze teraz ten mocz ładniej wyglada niz poprzedni co dawalam byl taki metny a ten jest ok;-)na moje oko,teraz czekac trzeba na oko fachowca,ale zdzieraja z ludZi jak moga za mocz 20 zl za krewke 16 zl.szok;/;/;/ i ze skierowaniem,wy tez tyle placicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
perełka no skoro mamy skierowanie to dlaczego mamy płacić,nierozumiem?
może masz skierowania od lekarz ,ktory nie ma podpisanej umowy z danym laboratorium,bo dla mnie to dziwne ,ze idziesz ze skierowaniem i płacisz.
Ja mam za darmo.
Ale i tak ceny masz z kosmosu ,bo w szczecinie krew 9zl a mocz 11 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się nic nie chce. Jutro po pracy jadę do babci. Jej brat przywiózł dla dzidziuśka kilka ciuszków. Chociaż z tego się cieszę 🙂 Miałam wczoraj wam pokazać te spodenki co dostałam ale brzuszek.net nie chciał mnie wpuścić 😞 Spróbuję wieczorkiem dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie.

Perełka ja też nic nie placę. Może uda ci się zorientować czy jest szansa żebyś miała to nieodpłatnie.

Ilonab- wysłuchałam piosenki i sie popłakałam.Zaraz wyśle Brzydkiemu do pracy linka 🙂

Bogusia na www.znanylekarz.pl można wystawic opinię każdey lekarzowi, ja wczoraj obsmarowałam tamtego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...