Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klapoucha dolaczam sie do zyczen kwietnioweczek, wszystkiego naj naj najlepszego 🙂
sztunia moj maz tez ostatnio pozwala sobie na meskie wieczorki, potrafi wrocic po 12 kolo 2, smierdzi barem i piwskiem badz wodzia ale niech sie nacieszy i korzysta poki moze bo po narodzinach tylko zaliczy kilka pepkowych i zacznie sie musztra przy lozeczku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klapoucha sto lat sto lat 🙂 zdrówka Kochana i bezbolesnego porodu :*

Ania Ty to masz pomysły z tym ślinieniem 🙂

Klapoucha a co do poduszki poporodowej to po co tyle na nią tracić możesz kupić zwykłe kółko do pływania takie małe dla dzieci i tak samo ratuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
slyszalam o tej poduszce, to jest jak kolo ratunkowe siada sie pipka w ta dziurke i dzieki temu jest jak w powietrzu nic jej nie dotyka i nie drazni. ja sie modle zeby lekko mnie nacieli zeby tylko nie peknac samemu co nie zmienia faktu ze bol bedzie potem ten sam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha z tym siadanie tez roznie jest,ja niewiem bo mialam cc,ale z opowiadan roznie slyszalam,że odrazu siadlay,ze gorzej jak po cc,zalezy kochana.
ja bym chciala to,fajnie sie armi na tym 🙂u nas w szpitalu takie były i super.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=867361431
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka fajna ta pufa też mi się taka marzy 🙂 ale jeśli ją kupie to chyba będę musiała wybić ścianę do sąsiadów 🤪

Dziewczyny też macie takie myśli że po porodzie zostaniecie sami z dzieckiem a Wasi Mężowie będą tylko szukać pretekstu by się ulotnić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab ja bardziej obawiam sie tego ze goscie do domu beda walic drzwiami i oknami i nie bedzie chwili spokoju, boje sie tez tego ze mama razem z tesciowa beda skolnne sie do nas wprowadzic zeby tylko pomagac przy dziecku.
kolezanka ktora urodzila w tym tygodniu mowi ze telefon w szpitalu miala non stop na ladowarce bo ludzie sa tak taktowni i potrafia wydzwaniac 5 razy dziennie z tym samym pytaniem,
co do meza podejrzewam ze nie bedzie problemu bo jak twierdzi nie moze sie juz doczekac, czesto mowi do brzuszka adasiu wylaz bo tata chce sie pobawic itp.
jednakze mimo wszystko nastawiam sie ze beda spiecia, bo najwazniejszy bedzie dzidzius dojdzie niewyspanie itp ale jestem dobrej mysli ze wszystko sie nam pouklada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten fotel jest super, my mieliśmy coś podobnego, parę lat temu kopione w Jysk-u, taka wielka poducha, jak były imprezy to wszyscy sie o nią bili żeby na tym siedzieć, tylko tu widzę ewidentnie się siedzi jak w fotelu, a u nas to raczej mini pufka była.

Wiem asienka i dlatego postanowiłam nie robić problemu, w sumie nie łazi non stop, a raz na ruski rok nich się rozerwie.

Ilonab czasem mam takie mysli, ale niech spróbuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona ja się tego nie boje,bo już to przeszłam 🙂
gdyby nie mój przemek to ja bym sama rady nie dała,on mi tyle pomógł,tyle wspierał...pomaga i wspiera do dziś,kąpał małego,przewijał,podawał w nocy do karmienia,pozniej sam go karmił,a w stawał do pracy o 5 rano!
wycierał mi krocze z kwi jak jeszcze wstać nie mogłam(mimo cc krew te małej też leci)podawał podkłady i takie tam,był i jest moją wielką podporą!!!
dziekuje mu codziennie za to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski Grubaski 🙂

Morfina to widzę, że mało Ci słodkiego 😜

Klapoucha - wszystkiego, co najlepsze, zdrowej i grzecznej Hani, bezbolesnego rozwiązania i innych cudowności, które przyjdą Ci do głowy 🙂

Iskra pufa genialna...ale tak, jak dziewuszki - nie mam gdzie jej upchnąć...

Ilona ja się najbardziej boję własnego niewyspania, bo jestem skonstruowana jak bobas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część brzuszki,

Kłapoucha wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin 🙂

Wczorajsze zakupy jak najbardziej udane Filip ma już pościel kołderkę butelki i smoki :P

Łóżeczko też przywiezione i właśnie mąż skończył je polerować.

Jeszcze czekamy tylko na meble. Mają je dzisiaj przywieźć ale u nas tak ulice zasypane że nie wiem czy dadzą radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach, wiedziałam już te nowe xlandery - na zdjęciach robią wrażenie choć w rzeczywistości to zawsze jest troszke inaczej, ale sądząc po porezdnich modelach jest dobrze.
gorzej z ceną bo dowiadywałam się o ceny 2010 roku i będą sporo wyższe od 2009 roku więc jakby nawet głebiej nie przyglądam się tym nowym :laugh: :laugh:
babka w sklepie oszacowała minimum 500 zł droższe od starej kolekcji.
wózek już wybrany i tylko zamówić bo w końcu nie będzie wyboru.
xlander xt 2009 rok 3w1 i już ! :laugh: :laugh:
iskierkowy ładny, ale cena już nie ładna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...