Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc Brzuszki 🙂

... a ja znowu z lozka zwlec sie nie moglam ☺️
no, ale juz jestem zwarta i gotowa ...
wiec zaraz zawijamy sie do domu ! :P

ja tez mialam dzis erotyczny sen ( mozna tak powiedziec )
ale niestety nie ja bylam jego glowna konsumentka -
tylko oczywiscie moj Konrad 🤢
... snilo mi sie, ze przyszedl do mnie i przekonywal mnie, ze sex z inna kobieta po pijaku to cos normalnego ... w zwiazku z tym on wlasnie idzie z kolezanka na impreze, bedzie alkohol wiec jasne jest, ze bedzie tez sex ... tak czy inaczej - mam sie nie martwic bo po pijaku to normalne :laugh: ...

ja to mam po prostu fantastyczne sny 🤢 🤢 🤢

... vov ! 🤪 ale wypasiona ta nasza tabelka sie zrobila gdy bylam w szpitalu - emi rewelka ! 🤪
( jakby co ) moj nr tele: 888-202-841

milego dnia Brzuszki 😆
lece bo zaraz ruszamy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuchatki

Ja dziś od 01.30 nie spałam do rana - starałam się robiłam co mogłam i katastrofa 😠
Teraz jak wmłuciłam pół lodówki to mnie kreci na spanie .Coś chyba dziecko sie buntuje jak mama nie ja - bo wczoraj tylko śniadanie i miskę zupy a tak apetytu zero - do dziś 😉

Jutro USG 3D z tatuśkiem , nie mogę sie doczekać .
Emilka 1986 - dzięki na info na gg- zatem ruszam jutro też do Tik Taka nie bedę kombinować..

Spadam gotować 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahoj misie-pysie

wspomogłyście już WOŚP? bo ja już do puchy wrzuciłam i dostałam nalepkę na brzuchol 🙂 mieliśmy jeszcze jechać na taki mały rallysprint, ale tak sypie śniegiem że bym wyglądała jak bałwan 😞

za to czekolada z bitą 🙂

obiad ugotowany wczoraj, więc tylko podgrzanie 🙂

ja też miewam sny erotyczne, nader często 🙂 to chyba przejawiają się braki wyżycia 🙂

cos mi się tabelka nie chce otworzyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ładne te całuski emilkowe 🙂
imrezka w Wawce już sie organizuje, wynajmiemy klub, zamówimy sobie Big Cyc - to będzie w naszym klimacie :laugh: :laugh:

teraz odgrzewam wczrajsza pomidoróweczkę zrobioną z przetartych pomidorków działkowych od własnej mamusi, mmm...
nie ma lepszej pomidorówki 😆 😆
WOŚP wesprę pewnie dopiero w drodze do koleżanki bo z pewnością jakaś puszka po drodze sie trafi, a sreducho na brzuchol się przyda 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzik ja też w niedziele muszę mieć rosół, a dzisiaj mam ze szczśliwej kurki wiejskiej od babci Michała

kasia piękny brzusio

a ja wczoraj wspominałam o malowaniu pasków,więc to ja przy robocie 🙂 [img size=338]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/malowanie.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...