Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej.
Ale mam kaca...taa chciałabym 🙂

Ogólnie impreze fajna, kilku napalonuch facetów na macanie Brzuszka i laski wzdychające na sam widok.Wróciliśmy po drugiej, było tak zimno że nie mogłam trzymac kierownicy.

Dzisiaj obiad z Teściową, wyprwke chyba nam już da 🙂

Anka-ale historia z tym mieszkaniem, nieźle. Ale dasz radę bo jesteś Super-Girl.

Ania mój sensor ma czułość regulowaną. Podobno rodziców szlag trafia z tym jak zabieraja dziecko z łózeczka i zapominaja odłączyć a to ci zaczyna wyć po całym mieszkaniu.

Ilonka jak gościnne występy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemneczko 😉
Anka ja cie nei strasze 🙂 ja zycze Ci i jak reszcie kwoetnióweczek 🙂 rozsądnych rozmiarów bobasków 🙂

a co do stymulacji... podobniez pod koniec ciazy nie wolno, bo mozna porób wywołać..podobnież 🙂

co do ruchów 🙂 moja to tez czasem potrafi przykopać ale głownie w okolicach żeber 🙂 i tez jest wiecej niz 10 🙂 podobnie jak u Anki czasem to i 100 🙂

moja szwagierka tez mam problem z przystawieniem małego do piersi..mały reaguje na jej cycka jak diabeł na świeconą wode....dlaczego nikt nie wie..nawet w szpitalu byli zdziwieni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii ja licze tak jak urodziny, skończyłam 30tc zaczęłam 31.

Kopniaki jakoś szybo przeszły na górną częsc brzucha i tylko tam się w zasadzie odbywaja. Boli jak Hania przypierniczy w żerbra, ostatnio to mi łzy aż pociekły. A w czoraj się pchała na przeponę.'

A własnie wczoraj mnie biodra napierniczały tak jakby ktoś je rozpierał na zewnątrz-też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi jeszcze bóle w biodra nie poszły, ale czuję lekkie upierdliwości w pachwinach, zwłaszcza w lewej.
normalnie mam czasami takie wrażenie (oczywiście gdy chodzę), ze mam takie słoniowe nogi i z trudem je ciągam za sobą :laugh:
plecy i te pachwiny - to moje dolegliwości.
i ostatnio zaczynam czuć podbrzusze, ale wydaje mi się, ze to takie normalne bo bęben już pokaźny no i coraz bliżej tego porodu więc juz tam się coś czasem zadzieje pod tym kątem.
nie czuję jednak zeby było to objawem czegoś niedobrego.
to sie chyba wie i wyczuwa takie nadchodzące złe rzeczy, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tam dziewczyny, zgubi sie tu i ówdzie, jak bobek się wykluje :laugh: :laugh:
karmienie cyckiem wyciąga kilogramy najskuteczniej.
zaraz sie namachamy prz wózkach to i bicepsiki nam się uwydatnią.
wszystko też zależy od naszej budowy. ja zawsze dużo ważyłam bo mam grube kości i nigdy nie należałam do tych superlasek.
figurę miałam zawsze sportową (15 lat na łyżwach robi swoje), a i predyspozycje do silnej budowy. do tego 170 cm wzrostu i mamy walenia :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co....ja z moim teraz od 5 ciu miesiecy mezem w sumie mieszkam ponad 10 lat i po 10 latach wzielismy slub 🙂 🙂 uwazam ze nie ma co sie spieszyc ze slubem a przede wszystkim dziecko nie powinno byc jego powodem 🙂 🙂 po slubie nic sie u nas nie zmienilo oprocz tego,ze nosimy obraczki 🙂 🙂 🙂 ale nam suwaczki sie przesuwaja-czas leci dopiero co byl 8-10 tydzien a teraz kazda z nas juz ok 30 🙂 🙂
pozdrwiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie miałam problemy z przystawieniem do cyca Remika a raczej on nie miał z tym problemów!
może akurat tak nam sie udało fajnie,bardzo mnie to cieszyło,ja mam sutki piękne,duże 😁 więc miał za co chwycić,ale gryzł póżniej okrytnie i wytrzymałam tylko 5 miesiecy,w sumie teraz tez tyle chcę,nie lubiłam karmic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...