Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ania ale Wy to mieszkanie chcecie kupic, a to spoldzielcze czy wspolnota? trzeba moze dopytac o legalnosc tego mieszkania, ja np jak kupowalam to bezposrednio od wlasciciela ale dodatkowo w spoldzielni zazadalam wszelkich zaswiadczen o tym ktos jest wlascicielem , czy jest wlasnosciowe czy zadluzone i kto zameldowany. ale nie wiem jak to jest z agnecjami no i jak to w wawce jest. w moim miasteczku to sie prawie wszyscy znaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agentce to na pewno nie odpuszczę.
mieszkanie jest własnościowe i jest wspólnota.
wiem dokładnie czego żądać od właściciela, a jeśli będzie ta opłata agencyjna to będę ządać od niej - niech się ona boryka z facetem w końcu mam jej za to płacić.
jeśli zrezygnuje z opłaty to już sama moge się bawić w papierki.
w umowie przedwstępnej ma być wszystko ujęte i nie podpisze nic co nie będzie zawierało deklaracji, ze na dzień aktu notarialnego, sprzedający dostarczy wszelkie kwity meldunkowe, zaświadczenia o niezaleganiu wspólnocie, spisze protokół przekazania (głównie stany liczników), przekaże klucze, rozliczy sie z zadatku i inne.
dziś ma przynieść akt zakupu i swieżą KW. ma też oswiadczyć, ze jest jedynym właścicielem i takie tam inne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, własnie was doczytałam
newyork trzymam kciuki za ciebie i niunie, napewno wszystko bedzie dobrze
Niestety zostaje sama, maz musi jechac na to szkolenie, wiec od lutego do lipca bede mogla liczyc tylko na siebie, ale coz trzeba bedzie dac jakos rade, musze dla maluszka, boje sie porodu najbardziej i tych pierwszych dni po porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko chyba sen zimowy chciałam zaliczyć bo się wybudzić nie mogłam 😉

Emilka trzymaj się będziemy Cię wspierać w tych trudnych chwilach. A jak będzie bardzo źle pożyczymy samolot od prezydenta i przylecą do Ciebie same Wielorybki 🙂 Dziewczyny z Warszawy petycje zaniosą a myślę że Kaczorek nie odmówi ciężarnym...bo nasze klątwy działają :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, na chwilę obecną mam 95 stron do nadrobienia 🥴

emilka brzusio do góry, przyjedziemy do Ciebie i będziemy rodzić razem 🙂

Byłam dzisiaj u gina, wszystko w porząsiu, Tardyferon pomógł- wyniki mam idealne i z krwi i z moczu. Tętno małej ok, serducho bije jak dzwon 🙂 Na 18.02 mam wyznaczone USG 🤪 🤪 🤪 a 19.02 do gina 🙂 Tak wszystko oki, położna powiedziała (bo ja żadnych przykrych ciążowych dolegliwości już nie miewam 🙂), że nic tylko w ciąży chodzić i kolejne dzieci rodzić 😁 śmieszna położna mi się trafiła 😉

A teraz z innej mańki- moniadad odezwij się do mnie na gg- mam bardzo ważne pytanie do Ciebie: moje gg 12358100 pliiiiiiiiiisssssssssssssss 🙂

Uciekam do taty, do spisania kuleczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Jestem to nowa 🙂 Pomóżcie proszę, jestem obecnie w 27 tygodniu i od kilku dni jest mi jakoś tak ciężko, jak wstaje,czuje jakby ciągnęło mnie w dół, brzuszek twardnieje ale tylko na chwilę, no i jakoś ciężej mi się oddycha.poza tym ok. Czytam i czytam i wszedzie pisza ,że to normalne w tak zaawansowanej ciąży, niby wszystko się zgadza, ale chciałabym usłyszeć jeszcze Wasze zdanie 🙂 Gina mam dopiero 11.02, ale zawsze wszystko miałam w porzadku. Pozdrawiam Was wszystkie razem i z osobna:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka nam też brzuszki twardnieją...mi np. od 13 tygodnia ciąży i taka już chyba moja uroda bo nic na to nie pomaga. A ciężko będzie Ci się oddychać bo dzidzia rośnie i więcej miejsca potrzebuje więc uciska tam i ówdzie. Może pomoże Ci spanie tylko na lewym boku...ja czasem się czuje jak wielorybek na brzegu morza i łapie powietrze jakby mi miało go zaraz zabraknąć 😉 a najgorzej jest jak wchodzę po schodach dysze jak parowóz kiedyś na nie wbiegałam a teraz idę i idę i czas najwyższy zabierać ze sobą na te wyprawy suchy prowiant bo trochę czasu mi to zajmuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinko witaj.
Mi twardnieje brzuch od 15 tc, powietrza coraz mniej, no i ciagnie w kocu to kilka kilo dla naszych miesni.

Idę dzisiaj na impreze.
1. nie mam sie w co ubrac.
2. znowu bede siedziała tylko na kanapie.
3. ludzie nie beda ze mna o niczym innym gadali niz o ciazy
4. beda chude laski
5. beda laski wodzace za mna wzrokiem
6. znowu jestem kierowca
7. nie robia fanych drinkow bezalkoholowych
8. a w kiblu zbraknie papieru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha:

1. Papier zabierz ze sobą
2. Drink dla Ciebie "sok z porzeczki + sok bananowy"
3. Chudych lasek będzie mnóstwo ale Ty będziesz jedna jedyna wyjątkowa
4. Pamiętaj że nam można teraz wszystko więc siedź na kanapie i jedz co popadnie 🙂 przynajmniej masz wytłumaczenie dlaczego tyle jesz 😉 a chudzielcom będzie w brzuchach burczeć bo są na wiecznej diecie 😉
5. Chcą gadać o ciąży to poopowiadaj im o gazach,wzdęciach i zaparciach wtedy zmienią temat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEW bidulka z Ciebie ...
trzymam kciuki za Was - Ciebie i Malenstwo !

emi wspolczuje Ci bardzo, ale nie bedziesz sama -
my tutaj wszystkie jestesmy z Toba ( sercem i duchem )
a rade dasz na pewno bo zaradna Babeczka z Ciebie ...

klapouszek o hemoroidach im opowiedz 😉

dopiero wrocilam i ide jesc, o !

doczytuje sobie wlasnie ...

Basiku fajnie, ze u Maluszka wszystko ok,
gratulejszyn z powodu wynikow ...
tez bym chciala juz miec dobre zelazo 🤔

Ps. Czesc Malinka Nowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...