Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Przewijak super. Sama taki chcciałam ale za mało miejsca mamy. Niestety pokój nasz ma ok. 16 m2 😞 Jak ja dzisiaj skończę przeprowadzkę. Muszę pójść na szaber do teściowej po wieszaki hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna gratulacje 🙂 mój mężu tez ostatnio jakos sie lagodny zrobił jeśli chodzi o zakupy dla maluszka 🙂
ostatnio pokazałam mu liste zakupów 🙂 i sadziłam ze sie skrzywi ale powiedział ze dostane pieniążki 😁

byłam na forum u styczniówek, jakie maja ślicze dzieciątka 🙂 🙂 az tez juz chce urodzić i mieć już ze sobą maleństwo 🙂

a tak wogóle, mam takie głupie wrażenie... dwóch lekarzy powiedziało ze bedzie córcia...a ja mam przeczucie ze chłopczyk... 🤨 nie wiem.. też tak macie?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć lasencje 🙂
Nie najlepiej dzisiaj spałam, tak na czuwaniu ze względu na tego posikującego kota. Już chyba wiem co było przyczyną obsikiwania kanapy- dwa pozostałe dyzie. Łaziły za nim do kuwety i nie dały się w spokoju załatwić, bo Toudi przez to że jeszcze kastratem nie jest ma intensywny zapach moczu (kupy też- zawsze cholerę poznam :P). Nie mogą narzekać na brudny kibel, bo sprzątam wszystko na bieżąco, aż Piotrek się irytuje, że jedno siku wybieram. Bynajmniej kotek już u weta, czeka na zabieg, o 20 go odbieram i liczę że alfons czarny i alfons rudy dadzą mu spokój.
Co jeszcze. Hmm... Latałam od rana po mechanikach szukać winnego awarii mojej zielonej strzały. I co?! Zgadłyście, tradycyjnie go nie ma. Wymieniacze nie poczuwają się do winy i jeden odsyła do drugiego. W poniedziałek jedziemy jeszcze w jedno miejsce, już mam dosyć kupowania non stop alternatorów, akumulatorów i płacenia za pseudo naprawę- żeby nie było wszystko kupuje nowe. Jak znowu nas oleją, to pozostaje jeszcze rzecznik- nie popuszczę tym razem- O NIE!!!
Klapouszku przewijak pierwsza klasa, będę miała podobny, jedna póła, inna tapicerka, ale darowany, więc w zęby nie patrzę :P 😁
NEW mi jakoś z 2 na 3 wizytę u dżina skróciła się szyjka, za dużo brykałam i dźwigałam, zalecenie odpoczynek, odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek, teraz to mam taki tunel, że kilka samochodów może zaparkować 🙂
Emilko kochana nie martw się na zapas, poczekaj na decyzję szeryfa, a jak coś to masz nas 😁
Asieńko ja mieszkam w Łodzi, ale z wózkami Ci nie pomogę, bo jeszcze nie robiłam rozeznania- w necie oglądam
Aniu przepędzam smuta, uszy do góry :*
Anka też jestem zdania, że jak coś to olać chatę, bo jeszcze się w jakieś gówno wpakujesz- może pisany Ci jest inny kwadrat 🙂
Iskra dobrze Cię na chwilę zobaczyć młotku :P
Ilona też ostatnio w Tesco byłam i zakupiłam kilka disnejowskich ciuszków, gatunek jak dla mnie super, tylko zatrzaski trochę ciężko chodzą i muszę nad nimi popracować, al cena rewela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiak, ja mam przeczucie ale na zdjęciu widać ze dziewczynka zreszta,jak mi sie uda to je wstawie 🙂

Amii ja to zaopatruje sie w pamersy newbaby, tylko sie zastanawiam, czy 1 czy 2 ... teraz w tesco promocja jest 🙂 pokupujemy troche teraz , wiecie jak sie rozłozy w czasie to nie bedzie problemu finansowego 🙂 i logistycznego..mieszkam kawałek od miasta. a poza tym

moja mamuska to próbuje mi wmówić zeby tetrek używać ....taaak wg mnie mozna ale tylko do wycierania buzki z mleczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde zycie takie skomplikowane jest kazda ma jakies problemy, nawet w tak blogoslawionym stanie nikt nas nie oszczedza.
amii ja stawiam na pieluszki tylko pampersa, zamiast oliwki bede kupowac preparat do kapieli juz z oliwka bodajze oilatum sie zwie, potym nie trzeba juz bobika niczym smarowac, co do podcierania pupki to w domu bede robic to tylko woda i wacikami takimi szerszymi, raczej bede unikac chusteczek tych nawilzonych i zapachowych. napewno sudokrem do pupki, no i na typ etapie moja wiedza sie konczy. z chemii dla bobasa to jeszcze tylko jakis spiryt tzreba do pepuszka se zakupic, proszek do prania, patyczki do uszu, no i chyba wsio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę jeszcze oficjalnie pochwalić męża, bo wczoraj szafki córci doprowadził do ładu i składu, szkoda tylko że najpierw musiałam tyle nerwów stracić. No cóż lepiej późno niż wcale 🙂
Wiecie co? Ja już od jakiegoś czasu tak mam, że marzę o trzymaniu córci w ramionach- chce już kwietnia, tego kwilenia, sikania, kuptania, ślinienia, nieprzespanych nocy 😁
Załączyła mi się jakaś rozczulica :P
Sprowadzę się na ziemię szukaniem paragonu za alternator 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas w szpitalu jest zakaz używania tetry.
Siostra miała właśnie miała ze sobą żeby podetrzeć bużkę małemu to już ją lekarz upomniał bo myślał że używa ich jako pieluszek.

Pieluszki wybieram pampersa, co do reszty to dojdę metodą prób i błędów do tego co maluszkowi będzie najbardziej odpowiadało.
Wiadomo każde dziecko jest inne i co innego mu pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...