Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jozo a jaki wziełaś classic czy freeline?
Bo moj już do mnie jedzie freeline kolor 160 🙂

Moj samochód się zbuntował i postanowił że nie bedzie działao mu sprzegło.
Biegi wchodzą ale tylko przy zgaszonym silniku. Wiec pojechaliśmy do kina na 2 biegu 🙂

Byliśmy na Parnasusie, ale dziwny film. Nie można było przewidzieć co sie stanie za 2 sekundy. Postanowiałam się wyrzyć kinowo bo niedługo to bedzie moje marzenie 🙂

Emi jaki masz łądny okrągły brzuchalek, ja mam jaskiś taki nie równy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha - Jeszcze nie zamawialiśmy, ale wybrana wersja to freeline 181 lub 186.
A Ty gdzie zamówiłaś? Byliśmy na Solidarności (tam 1350 + 25 folia), ale w necie widziałam że na Górczewskiej jest dodatkowo z folią przeciwdeszczową za ok 1290.

Zakładka to taki patent żeby łatwo zacząć czytanie tam gdzie się uprzednio skończyło :P
(zaczynasz czytanie wchodząc w swój ostatni post w Profilu; Ania78 mnie kiedyś tego nauczyła 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ten kolejny zmrorzony poniedziałek.
W sobotę rano okazało się że samochód zamarzł i to również od środka i z zakupów nici.
W piątek to szaleństwo. Panowie musieli po mnie wracać do wrocka i busem z kanapką jechaliśmy do mnie bo ten ich GPS nie potrafił znaleźś tej mojej wiejskiej metropolii hehe
Łóżeczko super. Świetnie się śpi a tyle w nim miejsca że aż mi dziwnie samej w nim spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

Ale na dworze zimnooo...oczy normalnie zamarzają

Z tym linkiem do tena jest tak że można sobie wybrać jakie próbki mają Wam przysłać i tam są takie grubsze podpaski jak te podkłady poporodowe ale jak nie chcecie to nie :P 😉

Bogusia ja jak sama spałam w takim dużym łóżku to zawsze na środku bo bałam się że spadnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na środku. Smutno mi tak samej bo nie mam się komu do pleców przyklejić hehe.
Nawet ochrzcić wyrka nie było jak. Zanim Tatuśko wróci to ja będę taka gruba że już się chyba nie da 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobiety!
weekend weekend i po weekendzie, ja mialam szkolke egzaminki, troszke sie postresowalam i wczoraj caly wieczor spedzilam z glowa w kibelku 🥴 dzisiaj z zoladkiem do porozumienia dojsc nie moge 😞
zaraz musze znow sie uczyc jeszcze 2 tygodnie przetrwac i bedzie luz. zaczyna mi sie zalaczac temat zakupowy dla niuniusia a jeszcze nic nie mamy, poki co pododawalam sobie aukcje do obserwowanych, najwiekszy problem mam z wozkiem, spodoba; mi sie ten jedo fyn ale obawiam sie przenoszenia gondolki na pasach, na 3 pietro jak dla mnie musi to byc masywne i wytzrymale.chcialabym go na zywo zobaczyc.
udanego dzionka i calego tygodnia Wam zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend dostałam troszkę ubranek dla Michałka. Już nawet poprasowałam tak się nudziłam hehe Najważniejsze że pampersy na start też dostałam. Więc chyba tych najmniejszych już nie muszę kupować. To troszkę kaski zostanie na inne pierdółki.

Tak samemu chrzcić... Może jeszcze poczekam na Tatuśka aż przyjedzie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pytanie jakie kosmetyki kupić dla maluszka? Ja już zgłupiałam czy kupować łącznie oliwkę, puder, te wszystkie kremy nawilżające, przeciw odparzeniom.
Mamuśki doświadczone ratujcie!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...