Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Klapoucha ciuszki super 🙂
Tak mi się przypomniało a propos zakupów. Większość z nas rezygnuje z zakupu podgrzewacza, ja też 🙂 Mój mąż podzielił się ta informacją z kolega z pracy (ojciec rocznej córki i miesięcznego syna), na co kolega mu odpowiedział: My z żoną też uważaliśmy go za zbędny wydatek do czasu jak kilka razy w nocy trzeba było wstać i wodę grzać, zobaczysz szybciej pobiegniesz do sklepu niż Ci się wydaje.
Zgodnie z powyższym, życie pieknie nam zweryfikuje co jeszcze trzeba dokupić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Już ma dosyć słuchania co zbędne a co nie. Każde dziecko inne. Przed chwilą tu mnie prawie zakrzyczeli że tetra to najlepsza pielucha i jednorazowych się nie powinno używać. Wszystko wyjdzie w praniu, jak się dzidziol pojawi. Najciekawsze że żadne z nich dzieci nie ma a się wypowiadają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha znam ten ból, ja też już nerwów nie mam na to auto, robocizna robocizną, u mnie samo wyjęcie alternatora żeby dziada zareklamować kosztuje 80-100zł 😠
A mnie kurcze auto potrzebne, bo jeszcze mam jedną fuchę z pracy zostawioną i muszę do teścia auto pożyczać, a to upierdliwe jest bo jedzie się tam 40 min tramwajem ;/
Ilona weź Ty jakieś czerwone dywany porozkładaj i na klęczkach koniecznie damę dworu witaj :P
Bogusia ja też nie znoszę cioteczek dobra rada, całe szczęście ominęła mnie ta przyjemność wysłuchiwania co lepsze, co gorsze, że to tak a to srak. Serio współczuję, ja ze swoim charakterkiem chyba rozniosłabym towarzystwo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wróciłam ze szpitala ,po remoncie,w salach łazienka ubikacja,panie milusie,moze dlatego ,że byłam umówiona ze swoim lekarzem?nieważne chociaż tyle mi się należy 😁
wszytsko pod ręką,naprawde fajnie!
Tylko niewidziałam jak jechać,ale nawgacja mnie poratowała 🙂
(rodzę w innym szpitalu niż Remika,bo tam pracuje mój lekarz,kiedys pracował w Zdrojach,do których mam 5min ,tam robił mi cesarke z Remikiem ,a teraz musze do niego jechac dwadziescia kilometrów,nieważne 🙂 )

KLAPOUCHA CIUSZKI ŁADNE 🙂
emila powodzenia w nauce,pamietam jak ja w ciąży z Remikiem siedziałam nad książkami... 🙂


Ja mądrych rad słucham ale jakiś beznadziejnych od bezdzietnych ludzi to nie,smiac mi sie chce 😁
jak ktos mi mówi"cesarke chcesz?"a ja no i co?a miałaś,żemi doradzasz?


co do aut mój fiat punto staruszek odpalił bez problemu 🙂
za to przemka mercedes zamarzł na dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowiutką kwietnióweczkę/marcóweczkę.

Ciągle smarkam zaschniętą krwia. Tak źle to jeszcze nie miałam. Wykończy mnie to suche powietrze. Dzidziuś coś czadu daje. To pewnie te słodkie bułki na śniadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Judytka witamy 🙂

Pracowity dzionek..pranie zrobione, podłogi pomyte, teraz trzeba coś na obiad wymyśleć :P

Wielki talerz zupy wchłonięty :P może choć na chwilę synuś się nasyci.

Dziś w planach jeszcze nauka 🤢 na szczęście to już ostatnia sesja, bo studia dobiegają końca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ohh kobitki z facetami to normalnie 3 światy i pół Ameryki.

Mąż do mnie dzwoni że urząd skarbowy ściągnął nam z konta kasę i czy coś wiem co jest grane.
A tu się okazuje że to za niezapłacony od listopada mandat i on wielce zdziwiony.
A najlepsze jest to że dzisiaj sie wkoncu zmobilizowal i rano dopadł na pocztę i go zapłacił więc teraz czeka nas bój z Urzędem o zwrot pieniążków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapouszek dzieki za cynk 😉
bede ich molestowac ...

iskierka szpital szpitalem - ale jestem pewna, ze jakby cos bylo nie tak - to Ty i tak pogonisz do roboty tam cale towarzystwo ( wzajemnej adoracji ):P :laugh:

ilonka ... jeszcze kwiaty, szampan, truskawki ...
i poemat powitalny dla "Krolowej Matki" :P 😉

Czesc Nowa Kwietnioweczko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...