Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mam do nadrobienia ze 100 stron 😮
Chyba sie nie obrazicie jak zapoznam sie z nimi "po lebkach" 😉

Widze,ze nowe kwietnioweczki nam przybywaja 🙂
WITAM!!!

No i juz szykujecie sie do wielkiego wydarzenia pelna para 😁
Ja jeszczenie mysle o pakowaniu,pewnie pomysle o tym pod koniec marca 🙂
Przed pierwszym poprodem mialam 3 torby-
1 dla dzidzi
2 dla meza
3 dla mnie
i teraz tez tak zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wyprawka w dużej mierze zależy od szpitala. Do Kopernika np poza pieluchami i sudokremem nie muszę brać nic dla bobika, bo ubierają w swoje. Mąż jakiś dresik i ciaputy na zmiane musi zabrać, a ja wiadomo najwięcej, piżamusy, stanikusy, podkładusy, ręcznikusy, kosmetykusy itp. Serio dopytajcie w szpitalu, bo jeszcze pomyślą że zamiast na poród to pohandlować przyjechały baby bazarowe :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki stare i nowe:laugh: opadłam z sił po sobotnich zaliczeniach wczoraj wieczorem chwyciły mnie skurcze najadłam się strachu. Pojechaliśmy do szpitala ale tam wszystko okazało się że w porządku a skurcze to stres gigant. Dzisiaj znowu byłam na ktg i skurczy nie ma ale brzuch twardy jak piłka do kosza. Torbę też dzisiaj spakowałam bo różnie może być. Wolałabym jednak żeby synulek posiedział sobie jeszcze w ciepełku a nie pchał się na te straszne mrozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam coś koło 11kg do przodu, ale wagę schowałam pod szafę :P no i basen mi się w pas kłania, bo kręgosłupek powoli wymięka 😠 w sobotę też leżałam w szpitalu ze skurczami i miałam KTG, skurcze niezbyt mocne ale regularne (co 4 minuty) i trwały ponad 12 godzin...Monia, uważaj na siebie!

chorym wielorybkom życzę szybkiego powrotu do zdrówka.

suzi gratuluję siuraska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny coś jakoś nie tak.

Już mnie 4 raz boli brzuch jak na okres, co prawda lekko ale jednak.
Jakieś kłucia w pochwie.
Mała ciągle mi siedzi w jednym boku, ruchy czuje.

Ale jakoś tak to mi sie składa dziwnie. Niby nic a jednak.
Mam usg w poniedziałek może dotrwam, niechce jakieś paniki robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik nie wiadomo, ale szyjka długa i zamknięta, więc pewnie to ten Braxton Hicks mnie wymęczył 😉 mam przykaz, jak tylko cokolwiek dojdzie do tych objawów jechać natychmiast do szpitala...ale jak na razie jest ok 🙂

a jak na okres to też od czasu do czasu czuję, tylko dużo słabiej (o ja! już nie pamiętam zbyt dokładnie jaki to jest ból okresowy 🤪 hahaha już wieki jesteśmy ciężarowe)

Klapoucha a może wykonaj jakiś szybki telefon do dżina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 to co ja nic nie wiem, ze Ty w szpitalu bylas 🤔 ... dobrze, ze juz PO jestes ...
kurcze ... szpitale, skurcze i inne "atrakcje" zaczynaja sie na forum ... uwazajcie na siebie Dziewczynki ! ☺️
... wiem, ze latwo sie mowi, ale wiadomo - od stresow, klopotow i problemow ciezko sie uwolnic ... nawet te male potrafia konkretnie zycie zatruc 🤢

mnie tez cos dzisiaj kluje ...
ale u mnie na bank to stresik

klapi moze Ty rzeczywiscie do Gina dzwon -
po co sie stresowac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz wrocilam lekko podłamana soba bo z mala wszystko w najlepszym porzadku
wazy 1446 i rosnie jak na drozdzach, nadgonila i termin mi sie zmienil na 8.04. he he
a ja od ostatniej wizyty 6 kg na plusie masakra czyli łacznie prawie 13 kg..., lekarz zobaczył moje opuchniete nogi i palce i mowi ze za duzo wody mi sie zbiera w oragnizmie, jak najmniej soli uzywac ja nie wiem skad az tyle, myslalam ze jakies 2 gora 3 kg bedzie...
a na te bole co mialam ostatnio czyli okresowe dretwnienie i klucie w pochwie brac magnez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...