Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj mroźno...
u mnie bezczelne -25'C 😠

Już dawno tak się nie wnerwiłam jak dzisiaj rano 😠 ;
człowiek chce uczciwie, czeka jak ten osioł 20 minut na pasie do skrętu, a pasem do jazdy na wprost jadą cwaniaczki i w ostatniej chwili się wciskają. Ja rozumiem - jeden, dwa, no nawet trzy, ale nie cała masa do cholery! 😠
(dla wtajemniczonych - wjazd na most Grota od strony Bródna; aktualnie trwa tam akcja remont i stąd te nadzwyczajne atrakcje)
Zadziwiłam sama siebie: w pewnym monencie odkręciłam szybę (jechałam na fotelu pasażera) i zaczęłam wrzeszczeć na jednego z kierowców... Także niecenzuralnie.
Niestety nie pozostał mi dłużny...

No i poziom adrenaliny wysoko ponad normę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
trzymajcie za mnie kciuki jade za chwilke na badania do szpitala-mam nadzieję że zrobią mi USG i wszystko jest dobrze 🙂 🙂
co do wolnego ja na macierzynskie wybieram sie od 1 marca wiec niewiele tygodni pracy mi juz zostalo co mnie cieszy
pozdrawiam was
Ps|
ale u was zimno!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc babki w ten mrozny poranek (u mnie -23)
powierzchownie przelecialam wczorajsze 30 stron
podobnie jak klapoucha zaopatruje sie w oilatum, nie mam zamiaru uzywac zadnej oliwki, chusteczek chyba tez nie, chyba ze dorzuca do paczki pampersow:P
co do zakupow to znalazlam jeszcze talony sodexho i znizki do smyka wiec chyba w czwartek sie wybiore do lodzi na pierwsze zakupki 🤪
znjaoma odradzila mi zakup pieluch tertrowych i flanelowych na allegro, ponoc tanie ale lipka, podobno te ze smyka sa dobre gatunkowo, ale jeszcze ich nie niuchalam.
co do lozeczka to juz mam w obserwowanych na allegro i moze juz w lutym sie zamowi ale napewno jeszcze nie bedziemy rozkladac, albo na kilka dni przed porodem, albo maz sam sie wykarze jak ja bede w szpitalu, w koncu zadna filozofia nozki skrecic i wlozyc posciel. aha tez slyszalam ze przed samym porodem babki sprzataja cale mieszkanko, z reszta ja cala ciaze to mam symptom wicia gniazda, kupuje jakies kwiatki, dodatki itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja napewno bede uzywac od samego poczatku pampersy-pielucha tetrowa miedzy nogi minimum do 4 mca ze wzgledu na bioderka-szczegolnie u dziewczynek 🙂 🙂
ja tez zaopatrze sie w oliatum,lozeczko juz mam,wyprawke do 3 mca w ubranka-zaraz jak powiedzieli,ze dziewczynka to sie obkupilam w Next NA WYPRZEDAZY wiec jesli dzis powiedza,ze chlopczyk.....pozostana mu rozowe kompleciki 🙂 🙂 🙂 wozek juz mam wypatrzony,kupilam NIANIE Z KAMERKA u nas tanszze niz w Polsce wiec tylko czekac... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuję z tetry. Jedynie jako śliniak. Nie wyobrażam sobie tej męki z przewijaniem i łapaniem kupy w locie hehe 😉 Chusteczki kupię obowiązkowo. Jak dzidziol nie zaakceptuję to zużyję sama. Nic się nie zmarnuje. A kupujecie jakąś maść do pielęgnacji brodawek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłam nową listę rzeczy do kupienia (ubranek nie wliczałam). Stwierdzam że ją uszczupliłam trochę. Z każdym przepisywaniem pewnie będę w stanie zrezygnować z większej ilości rzeczy. Im bliżej porodu tym racjonalniej patrze na to co trzeba kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co teraz dają. Czy we wszystkich szpitalach tak samo. Muszę zadzwonić w końcu do swojego wybranego i zapytać co wymagają dla mnie i dla dziecka. Żebym nie została bez jakiejś ważnej rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedy ja rodzilam w Polsce w Tychach po porodzie szlo sie do pielegniarejk-wypisywalo kartke jakas tam i przynosily do sali takie pudelka-dziecko NA NICH NAPISANE BYLO I DUZO RZECZY BYLO...POTEM PRZEZ ROK CZASU DO DOMU PRZYCHODZILY ROZNE PROBKI-KASZKI MALE ITD NIE WIEM JAK TERAZ JEST 🙂 ALE WARTO SIE DOWIEDZIEC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kluseczki 🙂

Morphi zębologa masz ?? :laugh: :laugh: :laugh: Nie wytrzymam, jakie śmieszne określenie 🙂

emilka cudnie, że z małą dobrze 🙂 I rzeczywiście trzeba będzie zrezygnować z soli, ale dasz radę 🙂 Ja uwielbiam słone, ale jak zaszłam w ciążę mama skutecznie oduczyła mnie przesadzać z soleniem i teraz już sama się pilnuję 🙂

chore brzuszki proszę szybciutko wracać do zdrowia !!!

klapoucha słodziaszne ciuszki 😁

ehh.. brzusie, jak ja żałuję, że nie mam czasu, żeby posiedzieć sobie na brzuszku tak jak kiedyś... zostaje mi tylko doczytywanie :/

Macie przepis na jakieś dobre danie z makaronu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki 🙂
ja cośw nocy spac nie mogłam dzis,myślałam o porodzieo cesarce,jak to zrobić żeby Remik jak najmniej tęsknił,bo pewnie bede tam z 4-5 dni 😞wiem,że może mnie odwiedzić ale też bym nie chciała aby mnie widział z cewnikiem i w ogóle,bo on zaraz będzie płakał,że mnie to boli i co oni mamusi robą!chociaż staram się mu co nieco tłumaczyć jak mogę wyglądać jak przyjdzie mnie odwiedzić.
Idziemy dziś z młodym do pizzy hut 🙂
😁 mniam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziieeeen dobry brzuszki 🙂

co do wczorajszego tematu rozastępów 🙂 ja smaruje .linomagiem taka maść z cynkiem 🙂 i pomaga , co prawda nie likwiduje rozastępów całkowicie ale sa mniej widoczne 🙂 mężowi co praawda nie podoba sie zapach ale walic jego wrazenia zapachowe 🙂 moje estetyczne sa wazniejsze 😁

jesli chodzi o torbe to jeszcze nie mam spakowanej z powodu braku rzeczy zakupionych : 🤔 ale zamierzam do konca lutego sie spakować 😁 - to jesli chodzi o moja wyprawke.

u mnie w szpitalu ciuszki szpital udostępnia na pierwsza dobę po porodzie bo nie myją dokładnei malenstwa po urodzeniu 🙂 podobniez to dobrze ... nie wiem. wiec ciuszki eleganckie spakuje w rekalmówke która ładnie opisze i postawie na środku pokoju zeby mąż znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziieeeen dobry brzuszki 🙂

co do wczorajszego tematu rozastępów 🙂 ja smaruje .linomagiem taka maść z cynkiem 🙂 i pomaga , co prawda nie likwiduje rozastępów całkowicie ale sa mniej widoczne 🙂 mężowi co praawda nie podoba sie zapach ale walic jego wrazenia zapachowe 🙂 moje estetyczne sa wazniejsze 😁

jesli chodzi o torbe to jeszcze nie mam spakowanej z powodu braku rzeczy zakupionych : 🤔 ale zamierzam do konca lutego sie spakować 😁 - to jesli chodzi o moja wyprawke.

u mnie w szpitalu ciuszki szpital udostępnia na pierwsza dobę po porodzie bo nie myją dokładnei malenstwa po urodzeniu 🙂 podobniez to dobrze ... nie wiem. wiec ciuszki eleganckie spakuje w rekalmówke która ładnie opisze i postawie na środku pokoju zeby mąż znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie w ten mrozny poranek, sniadanko zjedzone trzeba odkurzyc w domku i przysiadam do nauki.
maz mnie w nocy przez sen uderzył w brzuch, nie pozostałam mu dłuzna, zwyzywałam i kazałam za kare isc na podłoge
u nas w szpitalu dostaje sie takie pudełko startowe po porodzie ( widziałam ostatno jak bylam u kolezanki )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

Brzusie zdrowiejcie ładnie nie chorujcie już.

To ja się teraz przeraziłam tym pakowaniem torby bo ja nic nie mam dla siebie tylko ubranka dla dzidzi 😞

Jak tam po powrocie teściowej to nie będę pisać...szkoda literek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu trzeba na nią rewizję nasłać hehe Chyba że jej się spodobało to nie będę jej przyjemności robić 😉 Ja też nic nie mam spakowanego bo nic jeczsze nie kupiłam. Jak przyjdzie kaska to od razu wydaję na kosmetyki dla siebie i dzidziusia. Allegro niech drży hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...