Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello modelki rozmiar XS 😁

wczoraj bylam w aptece i kupilam juz prawie wszystko co mi bedzie potrzebne do porodu i po dla siebie i malego, tylko babka nie chciala mi dac tych gazikow ze spirtusem do przemywania pepka bo uznala, ze i tak nie dotre do samego pepka wiec mam kupic zwykly spirytus i patyczkami smarowac, dziwne bo moja siorka miala takie gaziki i chrzesniakowi szybko pepek sie zagoil 🤔

a dzis kupilismy lozeczko i prawie wszystko do niego, zostala mi tylko do kupienia kolderka i poduszka, jeszcze jeden komplet poscieli, i pare drobiazgow.

no i juz lozeczko stoi i czeka na lokatora 🤪

no i wypralam ubranka biale i pieluchy i teraz sie susza, a pozniej bedzie prasowanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi kurcze czyli tak jak ja wczoraj tez mam zalecenie mierzenia cisnienia, tylko ze Ty masz duzo wieksze, jak ja mi nic o szpitalu nie mowil, daj znac co i jak, moj maz zaraz przywiezie mi sprzeta i tez bede mierzyc, przestraszylam sie tym zatruciem bo ja od 2 badan mam bialko w moczu a w osttanim te szczawiany wapnia i to cisnienie aaaaaaaa zwariuje.
wrocilam od kolezanki co ma 2 mieisecznego synka jaki slodziuchny i grzeczniutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irysek te waciki sa nasaczone niby spirytusem ale bardzo malo i sa strasznie sztywne a patyczek zamoczysz sobie w tym 70% spirytusie i wszedzie wokól pepuszka oblecisz napewno o wiele szybciej odpadnie ci pepek no jezeli tylko za lekko nie bedziesz sie z nim obchodzila :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi kciuki ściśnięte, żeby ciśnienie nie cisnęło w górę!

Emilka koniecznie spytaj lekarza o to Twoje...

Iskra kaktusy fajne a Remik bombowy, jak zawsze 🙂

asienka nie wariuj, będzie dobrze 🙂

wróciliśmy ze spaceru, podrzemałam, podjadłam i humor nieco lepszy, ale dziąsło nadal "czuję" 🤨

ech, idę molestować małża na zakupy (Króweeek mi się chce :P)

miłego wieczorku Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke się wywietrzyłam wiatr wywiał smutki z głowy,odwiedziłam ciotke była u niej koleżanka z dzieckiem które nic się mnie wstydziło 🙂 weszła mi na kolana i mnie całować zaczęła taki mały brzdączek roczny 🙂 ośliniła mi policzki bo całowała otwartą paszczką 🙂

Dzięki Dziewuszki za podtrzymanie na duchu...nie znamy się a tak wspieramy.

Klapi powiedz ciśnieniu żeby SPADAŁO.

Jutro mam wizytę o 11.30 zobaczymy co tam mechanik w mym podwoziu wygrzebie 😉

Bogusia mi też takie sluzy wylatują gęste...często właśnie wyglądają jak ten klej z próbek ale jakoś nie martwię się nimi bo to chyba normalna sprawa.Co innego z krwią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...