Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam.
Dzisiejsze ktg okej.
Ale stwierdzono u mnie nadcisnienie ciążowe tzw. PIH. I wszystko nabiera tempa.Kolejne ktg juz za tydzien.Usg przesuniete na za tydzien. Wszystkie badania do szpitala mam miec gotowe na za tydzien.Co by ewentualnie w 38 tc mogli indukowac.
Dostałam karte ruchow płodu i karte nadzoru cisnienia.

Chyba się to dzieje gdzieś poza mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ...

klapi rzeczywiscie spontanicznie i z zaskoczenia wszystko sie teraz u Ciebie kreci, ale bedzie dobrze ...
nawet jak wczesniej to i tak dasz rade a my Cie tu bedziemy wspierac jak sie tylko da ...
najwazniejsze, ze nie chca Cie od razu w szpitalu zatrzymac tylko masz czas zeby w domu sie ogarnac ...
ja tam trzymam za Ciebie kciuki na maxa !

... a ja jak bez soczewek to przyslepa po ulicach chodze wiec nawet jakby mi milion pod nogami lezal to i tak bym nie zauwazyla ☺️

kurczaka pieke ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow klapi niezle niezle ladnie sie to wszystko toczy, co nas jeszcze czeka drogie mamy?
w aptece dziadek tak smierdzial smazona cebula ze do teraz czuje ten smrod, jak ja nie znosze jak ludzkie zimowe ubrania smierdza taka smazona cebula jakas przewrazliwiona jestem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

Madzik, Klapi, Ilonka kciuki trzymam 🙂

Dotis ładne ubranka 🙂

Klapi kwiatki śliczne, jaaaa już 9 okienko 😲

Kahna super wiadomości 🙂

justi5 a my dopiero "wczoraj" robiłyśmy testy 😉 jeszcze będziesz tęsknić za tym półmetkiem, zobaczysz 😉 😁

Anka szczęściaro 🙂

dociera do mnie, że to już tuż, tuż...a mnie nic nie rusza na to wicie, cholera...ciuszki poprane, ale co z tego, jak leżą w misce, bo nie mam na nie miejsca ☺️

celulit mam chyba wszędzie już 🤢 szczęście, że nowych rozstępów jeszcze nie. oprócz celulitu mam i laktator i dwie buteleczki 😉, na wypadek, gdybym chciała wypić piwko - trzeba będzie odciągnąć z cycka i młodej podać w inny sposób :whistle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spoko iskra, jak tylko wygram to masz murowane, a narazie okazje na allegro rządzą :laugh: :laugh: :laugh:

klapi czyli nie jest źle 🙂
najwyzej poprostu wcześniej zobaczysz Hankę 🙂 i tyle.
wszystko masz już gotowe więc super gitez 🙂
no i jak zaczniemy z Agattą rodzić to będziesz mogła już na luzaku wpadać do nas na zelazną w odowiedziny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaliczyłam drugą turę spania i dopiero wstałam ☺️ A takie ambitne plany na dzisiaj miałam i dupa znowu z tego wyjdzie, coś w tym wiciu gniazda najlepsza nie jestem 😞
Hehe, wczoraj mi laktator przyszedł, Piotrek go testował na najwyższych obrotach i co mu suta zassało, to wydzierał się z bólu :P W nocy przyatakuję mu jajki 😁:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba spadam na czas jakiś bo ogarniam pranie kołder i poduch po zimie.
pewnie zagnieździło się w nich milony drobnoustrojów.
musze to robić na raty coby było pod czym spać.w sumie to została mi jeszcze bartka poducha, moja zaraz się suszyć zacznie 🙂
jeszcze bety suki wyprać pozostanie bo też panna ładować sie lubi prosto z dworu na swoj materacyk :laugh:
oj, wicie mi się też chyba powoli załącza. oby tylko to nie był dwudniowy zapał. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi i kahna wizyty udane!
a kłapoucha to chyba pierwsza poleci 🙂 ale miejmy nadzieje że wszystko się ustatkuje i nic nie trzeba będzie przyspieszać

ja laktatora i butelek nie mam, najwyżej siostrę wysle na zakupy albo męża 🙂

jeszcze tydzień i wózio dla małej odbieramy i będzie "brum do przodu,brum wytrwale byle prędzej byle dalej ":laugh: :laugh: :laugh:

idę robotajać obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morphi - bardzo pozytywnie mnie rozśmieszyłaś historią laktatora a zwłaszcza planami na przyszłość :laugh:

klapi - Hania jest już duża i da sobie radę, a Ty przynajmniej krócej będziesz czekała na swoje maleństwo 😉
póki co fajnie że skurcze sobie poszły a ciśnienie nie zwariowało na maxa 🙂

poprasowałam troszkę i teraz zaległam z bólem kręgosłupa na kanapie ☺️
a miałam smażyć schabowe i buraczki ... już trzeci dzień je robię i nie mogę skończyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...