Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ilonka swietnie ten kacik dla waszej malej sie prezentuje, fajna taka karuzelka, no i psiurek tez jajcarz 🙂
tak sobie analizuje ile mam ubranek dla dziecka i chyba zdecydowanie za malo na 56 mam tylko 2 komplety,ale o to sie nie martwie bo jak cos to na 56 sie dokupi jak ja bede w szpitalu ale obawiam sie o 62 chyba mam za malo a nie chce by tesciowa potem decydowala w co sie bedzie ubierac moje dziecko, no nic chyba sie powstrzymam i najwyzej poprosze moja mame o ewentualne dokupienie odzienia dla mojego syna 🙂 glupieje juz, czlowiek chcialby tak wszystko pieknie najlepiej przygotowac a tu ciagle jakies obawy, ciezkie mysli po glowie lataja, a macie czasem tak ze jak was zakluje w brzuchu to was bardzo boli i myslicie nad tym jaki to bedzie bol tych konkretnych boli?co do reakcji dziecka na glosne dzwieki to ja nic nie zauwazylam, wczoraj jedynie jak szlam przez miasto i naprawiali dziury i utwardzali powierzchnie takim mega glosnym sprzetem to tylko polozylam reke na brzuchu zeby niunius mnie czul w razie co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asienka moja teściowa wczoraj stwierdziła że nasza Niusia nie ma kombinezonu jak bedzie wychodzić ze szpitala i w czym ją przywieziemy??

Powiedziałam że jak bedzie zimno to jej kupie kombinezonik a narazie nie widze takiej potrzeby.


Mam tej baby dość!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapi trzymaj się i nogi razem. Cisnienie napewno sie unormuje.
A ja nic nie załatwiłam. kupiłam sobie tylko klapki pod prysznic (oczywiście jakieś brzydale męskie bo innych nie było), trochę soli fizjolog. w takich małych ampułkach i golare co by pipke ogolić. Chyba ją dzisiaj na zerówke zrobie w razie W. Nie powinno mi tak mocno zarosnąć do porodu i chyba coś tam dojrzą hehe I mam sławna herbatke z liści malin. zaraz ide parzyć. Ciekawe czy dobra.

Z tym seksem to uwaga ja ostatnio skurcze długo miałam po bzykanku. Dobrze że Tatuska nie ma bo bym pewnie już urodziła hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie

kuuuuuuuuuuuu snieg sypie, jak szalony, dobrze ze dzis nigdzie nie wychodze z domu :P

robie pranie a pozniej biore sie za prasowanie ciuchow malego, bo od wtorku nie zajrzalam do nich, no i dzis zaczne pakowac torbe 😉

miesiac do porodu, hmmm

klapi- trzymaj sie i sie nie stresuj, dobrze, ze cisnienie rozkurczowe jest mniejsze, bo ono jest gorsze jak sie podwyzszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie zauważyłam by Mała reagowała na jakieś głośne dzwięki...chyba przyzwyczaiła się do tego jak na Jacka krzyknę czasem 😉

a co do bóli to wczoraj właśnie myślałam że rodzę bo byłam z psami na spacerze a potem tak mnie brzuch bolał aż blada byłam i nie wiedziałam czy będę robić kupę czy wymiotować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka a mi sie z tych wozkow podoba bordo 😁

pomaranczowego bym nie polecala, bo beda leciec na niego wszystkie owady,

bez i zielen tez spoko.

ja bole mam sporadyczne, wiec na razie cicho sza z porodem, choc coraz czesciej o nim mysle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają nam sie powoli przedporodowe jazdy. Niedługo wszystkie będziemy leżeć i stękać. Sypanko juz wkrótce a ja dalej sie nie martwie. W końcu w nocy juz jeden poród miałam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hartujcie piersi?? to co mam nago po mrozie latać??

miały kobiety dzieci a takie bzdury gadają...skąd to się bierze to ja nie wiem.

dziś wieczorem mam maratonek bo osiedlu z gołymi cycami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj placki ziemniaczane. Teściowa robi hehe Ja tam sutów molestowac nie będę bo skurcze sobie jeszcze zafunduje. Kiedyś to zalecali - a teraz wrecz odwrotnie mówią żeby nie hartować. Chyba że są wklęsłe to wtedy mozna je jakoś próbować wydostać, ale chyba są do tego specjalne nakładki czy coś. Ewentualnie laktator dobrze zasysa hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooooooo to ja tez chce to gdzie urzadzamy maraton ciezarnych cyckow 🤪
no mi kolezanka tez mowila ostatnio zeby przyzwyczajac sutki zeby byly sterczace a nie wklesle nawet moj tata jest tego samego zdania:laugh: ale z tego co pisala sztunia to takich rzeczy sie nie robi, a moje stercza jaa tylko o nich pomysle i dotkne wiec jest okej:P
wow 🤪 przed chwila dzwonila do mnie tesciowa i zamiast zlozyc jej zyczenia to parsnelam smiechem ze co za glupie swieto i ze wole obchodzic dzien matki jak dzien tesciowej bo to ladniej brzmi mamo niz tesciowo:P powiedziala ze sie zgadza i mam racje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kuleczki!!!

Zaglądam na chwilę, bo zauważyłam, że mam 50 stron do nadrobienia a czasu parę minut 🙂

Zostało mi max 2,5 tygodnia do porodu!!! Jeśli nie urodzę sama przez ten czas to czeka mnie kroplówa... jeszcze mnie straszyła (tzn uprzedzała), że mogę mieć 2 porody, pierwszy naturalny a drugi cesarkę... wszystko od drugiej dzidzi zależy... ja pier... zaczynam się bać, im bliżej nieuniknionego, tym gorzej się denerwuje

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam i dooglądałam 🙂

Kahna ale fura 😁

Sztunia no pewnie, że wypijmy!

szpitalowe kciuki zaciśnięte.

Emi mi zielony 🙂 ale wybrałabym beż, bo przez 2, 3 lata użytkowania każdy intensywny kolor, by mnie znudził po prostu 🙂

Madziaa będzie dobrze!

a my mieliśmy spacer po porodówce i chyba polubię się z wanną 😉
czy Wam też jest ciągle tak gorąco? matko, co się ruszę to jestem spocona 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rajd po porodówce jutro 🙂 ciekawe czy też dostanę taką liste 🙂

Klapciu nie rozumiesz co to znaczy spakować w torbę plastikową?? Jak Ci się nie mieści to odessaj powietrze 😉

Kurcze jak mamy zmieścić coś w reklamówkę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...