Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a my dzis po lekarzach 😞nie mam czasu nawet was doczytać.
Byłam z młodym u dentysty i u rodzinnego po skierowanie do laryngologa,ale rodzinny nie widzi powiekszonych migdałów,aczkolwiek i tak pojdziemy 🙂
Teraz ide jesc,zimno u nas ,ja chce wiosne,marze o niej kazdego dnia.

Ilona super karuzela 🙂
kahna wózek ładniutki,koła duże,kosz duzy,ekstra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klapciu możesz body lub kaftanik 🙂

Ja osobiście nie jestem zwolenniczką kaftaników bo się podwijają na pleckach lub wałkują w rulonik a body zapniesz na pieluszce i gra 🙂 ale jak to woli każdy ma swoje upodobania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - fajnie że spadło 🙂
ja wróciłam od lekarza, dostałam leki i czekam...
aktualnie: 161/90 😞
(jakie tabsy dostałaś?)
ale badania na cito wyszły w normie, na USG wszystko w porządku, więc chyba jeszcze nic złego się nie zadziało 🤔

Madziaa - nie stresuj się kobietko :P
ja czekam na swój poród z wielkim podekscytowaniem 🤪
wiem że będzie super, tak to sobie wizualizuję bo wiem że to działa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaraz będę lepić pierogi, ruskie dla męża a dla mnie z truskawkami

mam soczewki założone pierwszy raz w życiu, ale odlot tylko mnie coś smyra
🙂

kłapouszku kciuki trzymam za Was, będzie dobrze 🙂 ja mam same body, oczywiście teściowa uparta kupiła mi kilka kaftaników, ale jestem też zdania że się zwijaja na pleckach

madzia to chyba będzie nasza pierwsza i do tego podwójna 🙂 super 🙂

ja jestem za bezowym, podoba mi się też błękitny, ale faktycznie mocny kolor może się znudzić, a beż jest neutralny i jak najbardziej kobiecy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ze spacerku super pogoda pochodzilam po sklepach i upatrzyłam sobie buty na wiosne- jesien za 188 zł takie fajne brązowe musze byc miła dla męza moze noż widelec kupi 🙂
ilonka karuzela super ale wiem ze w nich starsznie szybko wyczerpuja sie baterie ale moja kolezanka jakos przerobila i zrobila ja na prad jak? nie wiem ale wychodzi taniej niz kupowanie praktycznie codziennie baterii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNKI.
MAM NADZIEJE ZE U WAS WSZYSTKO W PORZĄDKU,BRZUSZKI ROSNĄ,BOGUSI DUŻO SZCZĘŚCIA.JEZELI MOWA O JEDZENIU JA CIĄGLE JEM FRYTKI NIE WIEM CZEMU ALE MAM NAPAD NA TAKIE NIEZDROWE JEDZENIE;-)ALE WIDZE ŻE MOJEJ CÓRCI SMAKUJE.U MNIE POGODA FATALNA PADA I PADA A JUZ SIE CIESZYŁAM ŻE BĘDZIE WIOSNA A TUTAJ PROSZE BIAŁO I ZIMNO;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej perliczko.
fajnie, ze się odezwałaś 🙂 szkoda tylko, ze tak rzadko zaglądasz do nas. 🙂
klapi, podwyższonym ciśnieniem to ja bym tą byłą brzydkiego obwiniła i myszy jej nasłała :laugh: 😉
ja mam fazę na pierogi z mięchem bo ostatnio odkryłam sklep, w którym kupuję pierogi "własnej roboty" - bajka 🙂 🙂
preferuję z mięchem ale mają taki wybór, ze ho ho.
bartek za to lubi testować więc próbowałam już włoskich, ruskich, ze szpinakiem.
mam jeszcze chyba z 5 rodzajów do spróbowania w tym równiez na słodko.
zajebioza. nawet wyglądają jakby ktoś je lepił ręcznie.
co do wózka, to im więcej oglądam tego x landera to dochodze do wniosku, ze innego bym juz nie chciała 🙂
a teraz sobie leze w wyrze objedzona i taka cięzka, ze szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIU TY TO MASZ ZAJEBIŚCIE,JA OSTATNIO PIEROGI JADŁAM NA ŚWIETA BOZEGO NARODZENIA 😞 😞ZA TO TERAZ JEM DUZO FRYTASKÓW SURÓWEK A ZWŁASZCZA Z CZERWONYCH BURACZKÓW,WIADOMO DLACZEGO 😞 😞NO I MOJA CODZIENNOŚCIA SA BROKUŁY MASA BROKUŁ.....
KLAPOUCHA TRZYMAM ZA CIEBIE I DZIDZIE KCIUKASKI NAPEWNO BEDZIE WSZYSTKO W PORZADKU,CHODZ CO NIECO SIE NA OGLĄDAŁAM W SZPITALU LEŻĄC NA SALI PRZEDPORODOWEJ 😞 😞DZIEWCZYNKI BĘDZIE WSZYSTKO W PORZĄDKU CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI;-)
A WÓZKI REWELACYJNE CHODŹ JA PREFERUJE W TYCH STANDARDOWYCH 4 KOŁOWYCH.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mi przypomniałyście że miałam do szpitala dzwonić co tam ma brać.
Ja to się nawet w jeden śmieciowy worek w wersji XXL nie zmieszcze. Pogięło ich czy co. Ja mam walizkę juz prawie pełną. Chyba ze 3 wory będe musiała zabrac.
jak im chodzi o higiene to niech salowym zwróca uwage żeby jedna szmata wszystkiego nie myły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też wam już pisałam o mojej fazie na piure własnej roboty. było "parę" razy z rzędu 🙂 :laugh: :laugh:
tosty wcinałam jakoś w II trymestrze codziennie aż zrobiłam sobie "tosta" z kabla od tostera i dobrze, ze bystry bartek to zauważył bo bym sie połączyła ze stoenem bezpośrednio 🤪 🤪 , a tak z wrażenia połączyłam sie zaraz po tym z Wisłą :laugh: :laugh:
teraz almette, pierogi i dewolaje bo tez mają zajebiste 😆 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...