Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ty to masz się dobrze 😜 o lasagneee mmm moj przysmak, albo spaghetti mm mam chyba na obiad pojutrze:P bo jutro mam zupę koperkową. Ale jak już gadamy o lodach, to właśnie już wiem, że to na nie mam aktualnie ochotę. Tzn na takie o smaku nie waniliowym ale takie takie koloru kremowego..awokado? ale oczywiście kurwa nie mam nawet lodow w kostkach 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ja już wstałam 😉
Love, Ty leniwcu:P Twoje łożko ma Cię serdecznie dość:P
Izunia, to jutro robisz za nianię? ej za ile kupiłaś tą sokowirowkę?
Leliva, Ty chociaż jedna porządna na tym forum, umiesz pożytecznie wykorzystać czas 🙃[/quo

109z na allegro jest za 92 chyba z przesylka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jakaś taka leniwcowa dzisiaj, wróciłam od koleżanki, była 5 dzieci, 3miesiące Szymmmon, rok-Olek, 1,5 roku-Majka i przedszkolaki po 5 lat Kaja i Michał , a najmniejsze darło japę non stop
dzisiaj Michał oporządza Majkę a ja tylko ogarnę kuchnie i mam to wszytsko w nosie

i mam krostę na jezyku i boli jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
a ja jakaś taka leniwcowa dzisiaj, wróciłam od koleżanki, była 5 dzieci, 3miesiące Szymmmon, rok-Olek, 1,5 roku-Majka i przedszkolaki po 5 lat Kaja i Michał , a najmniejsze darło japę non stop
dzisiaj Michał oporządza Majkę a ja tylko ogarnę kuchnie i mam to wszytsko w nosie

i mam krostę na jezyku i boli jak cholera



Kto cie obgaduje 🙂Ja sie wlasnie wykapalam.Ale sie dzidzia pchala do srumienia wody....szok.Juz zapomnialam jak to jest-heheh.Zawsze jak sie kapie to w deno miejsce brzucha idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaq juz wcinam grzybki... takie ostre mi wyszly, bo za duzo chili mi się wsypało ale i tak pyszniusie 🙂)
Co do dzieci to moja kuzyneczka się wyybiera do mnie w odwiedziny- tzn na jeden dzień chyba bo na Sycylie na wakacje z dzieciorkami lecą więc tez bedzie wesolo 🙂 Za jakieś 2-3 tygodnie dopiero ale juz sie boje najazdu. jakby co ona ma 5 dzieci 🙂 Najstarsza 10 lat, bliźniaki 6 lat, syno 16 miesięcy i kolejny syno 4 miesiace. Bedzie sie dzialo na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia ja też mam leniwy dzien dziś 😞 ostatnio miałam krostkę na języku to myślałam , że pierdolca dostane:P
Izka, jak to pod prysznicem w jedno miejsce idzie dzidzia? ale ta z brzucha? ja tam na to nie zwracam uwagi, od dawna to czujesz? to ja też się dziś wykąpię w prysznicu i może poczuję 😁 🤪 🤪
Love, wiedziaaałam że to zeżresz! obejżałaś PM? ale mnie ten Śmiałek tata od Emilki wkurza, no działa mi ten człowiek na nerwy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Sztunia ja też mam leniwy dzien dziś 😞 ostatnio miałam krostkę na języku to myślałam , że pierdolca dostane:P
Izka, jak to pod prysznicem w jedno miejsce idzie dzidzia? ale ta z brzucha? ja tam na to nie zwracam uwagi, od dawna to czujesz? to ja też się dziś wykąpię w prysznicu i może poczuję 😁 🤪 🤪
Love, wiedziaaałam że to zeżresz! obejżałaś PM? ale mnie ten Śmiałek tata od Emilki wkurza, no działa mi ten człowiek na nerwy:/


No jakies 2 tyg tak mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izka, kurde ja na to nie zwracałam uwagi, to idę się wykąpać! ale zaraz 😁 zresztą i tak dziś muszę, bo przedwczoraj przed ginkiem się kąpałam a wczoraj rano tylko pipkę myju myju bo potem miałam wizytę u gin 😜
Love, no ta kurewska majka zawsze mnie wkurzała. Ta jej cnotliwość i delikatność... ło matko żygac mi się nią chce, ona zawsze była pieprznięta i nigdy nie umiałam jej zrozumieć. Anka też mnie wkurza, Kinga mnie irytowała zawsze tym,że co to ona nie jest i że zawsze musi rządzić, ten Bartek lekarz co mu z babami nie wychodzi to on mnie brzydzi, jak laski mogą lecieć na takiego wieśniaka, paweł nigdy mi mi się nie podobał, ale ostatnio mi się spodobał, jest taki opiekuńczy Mmmm.. no i wkurza mnie czasem Emilka, ale to kiedyś. I ta Wiktoria jak czasem włoskim zaleci to mnie krew zalewa :/ Bella Donna sronna kurwa.

Ej szlak mnie trafia! ja nie wiem, czy to ruchy czy nie, czy ono tam się przewala czy kto!;/ zaraz w szał wpadne.
Już nie będę oglądała PM bo mnie denerwuje i sprowadza na mnie zły humor. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe ja się od PM uzależniłam chociaż nic ciekawego.. ;/
Tak już jest. Malwine chyba lubię tylko ale ona rzadko tam się pokazuje. Wpierdziela się we wszytsko ale jest taka O! Inna... o i Patryk z Mirkiem. 😉)

Ja mam dzisiaj sporo energi która chyba zostanie dzisiaj ze mną w łóżku. Caly dzień miałam lenia a teraz to mi się zachciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...