Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ło matko, co za dzień dzisiaj 😞 łeb to mi pęka.
Hm o bucikach i ubraniach waszych dzieci z wami nie pogadam bo nie znam się 😁

Ja też mam krzywy kręgosłup, i mam już problemy. Tak jak Sztunia zamiatałam dziś taras z liści i po prostu armagedon:/ już czuję się ciężko, plecy mnie bolą, nawet jak ścieram kurze:P

Love, ta babka co ma tyle dzieci to kiedyś się nią zainteresowałam. Ona jest fanką Angeliny Jolie i sobie nawet wargi powiększyła i ileś operacji przeszła aby wyglądać jak ona. Gdzieś nie dawno na pudelku pisano o niej, tzn o tej dzieciatej , że powiedziała, że nie nawidzi tych dzieci czy coś takiego, czy że żałuje, że je urodziła, ale że je kocha czy coś w tym stylu:P no ja bym nie chciała być na jej miejscu. A zobaczcie se jej brzuch:/
Hm.. też armagedon.

Ale ja brzydne w oczach... kurwa jakieś plamy mam na pysku, nie wytrzymam psychicznie, fizycznie i psychofizycznie. A włosy na rękach i brzuchu rosną jak diabli. Zawsze miałam włosy na rękach, ponieważ prawie nie mam mięśni i dlatego, zawsze były długie, gęste i nie fajne. A w ciąży, średnia długość ich to 2,5-3,5 cm a najdłuższy ma nie całe 5 cm:/
Ścieżkę miłości na brzuchu mam od ponad roku, jak zaszłam w ciąże to zciemniała i na dodatek mam też takie długie włosy tam jak na rękach. Szok:/ i cały brzuch mam we włosach. Wstyd, przystko przez tą ciążę i hormony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na rekach tez tak milam ale sie zdecydalam na wosk i raz wmiesiacu musze pocierpic... to samo brzuch.....a brwi we wrzesniu juz wczoraj 4 raz regulowalam.... no ale trzba kochana pocierpiec...

fakt gosciówka podobna do JLo. Ja tam nie wiem jak jest ale wspolczuje takiej gromady na raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia



Ja tez sie powoli czuje jak małpa.Na brzuchu tragedia.Ogolnie wszedzie mi te kłaki rosna.Z niko w ciazy to sie czas zatrzymał dla włosów.
Wlasnie byla kolezanka obgadac jutrzejszy wieczor.MAsakra...ide moj welon przeplukac dla naszej KAsienki.Ta jutro dostanie zawalu.Bedzie meic okolo 1 h na wyszykowanie sie.Bo ona wie,ze impreza jest odwolana 🤪Kolezanka wlasnie poleciala do sklepu po seksi bielizne na noc poslubną 🙃
Obdarzona...ja mam pelno syfkow,robia mi sie jakies zimna wszedzie.Juz na brodzie i ustach zeszlo to teraz mi sie w nosie robi.Oszaleje.Moj maz jeszzce w pracy 😞Zawsze juz jest na mieszkaniu o 14 w sobote,a dzisiaj ma byc o 22 😞
Maly skonczy bajke ogladac i idziemy sie kapac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam lasencje
nie narzekać !!!! ja też mam syfy na maxa 😞 ale włosów nie mam uffff 🙂
a na głowie mi się przestły przetłuszczać wiec zaoszczędze na szamponie 🙂

zbieramy się basen zaraz, potem obiad u moich rodziców i spotkania ze znajomymi i dziećmi hurrra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Sztunia widzę, że przynajmniej niedzielę ciekawie spędzasz 🙂
Izunia , może wybierzesz sobie jakieś sexi łaszki :P kurcze, ale Ci zazdroszczę, że Ci się rusza 😞 bo ja mojej od 2 dni nie czuję 😞 martwię się choc nie powinnam na tym etapie, ale smutno mi gdy jej nie czuję 😞 wczoraj to mnie tak brzuch bolał od wzdęć mimo , że jadłam same lekkie rzeczy, ale mamusia wyskoczyła do mnie z fasolką szparagową z jajkiem, to nie odmowiłam. A jelito często chowa się z jajnik, tak mam, więc jak miałam wzdęcia koło tego jajnika to się pociłam z bolu i tak się bałam , że szok.
Jeszcze jak poszłam spać to nie umiałam oddychać, ale to się domyśliłam że to przez to, że w ciąży unosi się macica i im dalszy tydzień tym gorzej się oddycha. Może przez to. Mam nadzieję, że moja dzidzia jest cała i zdrowa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
O Sztunia widzę, że przynajmniej niedzielę ciekawie spędzasz 🙂
Izunia , może wybierzesz sobie jakieś sexi łaszki :P kurcze, ale Ci zazdroszczę, że Ci się rusza 😞 bo ja mojej od 2 dni nie czuję 😞 martwię się choc nie powinnam na tym etapie, ale smutno mi gdy jej nie czuję 😞 wczoraj to mnie tak brzuch bolał od wzdęć mimo , że jadłam same lekkie rzeczy, ale mamusia wyskoczyła do mnie z fasolką szparagową z jajkiem, to nie odmowiłam. A jelito często chowa się z jajnik, tak mam, więc jak miałam wzdęcia koło tego jajnika to się pociłam z bolu i tak się bałam , że szok.
Jeszcze jak poszłam spać to nie umiałam oddychać, ale to się domyśliłam że to przez to, że w ciąży unosi się macica i im dalszy tydzień tym gorzej się oddycha. Może przez to. Mam nadzieję, że moja dzidzia jest cała i zdrowa 😞



Wiesz co ciaza ma te minusy,ze przed nia moglas wiecej rzeczy zjesc i nic nie bylo.Ja teraz wiekszoscie jedzonka nie umiem jesc.A wiec ...za nim cos zjem to mysle czy warto 🙂
Wiesz co wcale nie mam ochoty isc na impreze,ale robie to tylko dla kolezanki.I tak bede siedziec i fotki im robic.Ja jakos nie jestem z tych imprezowiczek 😉 Zobaczymy jakos to bedzie....Chyba ubiore leginsy,spodniczke jeansowa i jakas bluzke.Jezeli sie do spódniczki zmieszcze 🙂Tzn .mój brzusio...jak nie to bedzie pod brzuchem i dluzsza bluzke ubiore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...