Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Love moje koleżanki też zawsze na imprezach się biły, czy jak tylko coś nie tak od razu z bomby , ale ja nigdy bo ja nie umiem się bić i jestem łagodna, po tacie moim chyba 😜
Z tego co piszesz to ładny kolor tych paznokci...pożycz lakier 🤪
a mężuś Twoj sobie zasłużył na długą drogę cierpienia... 😞

Ggulek, no widzisz 😁 pewnie przejęli się tamtą przykrą sytuacją co Cię spotkała i teraz się cieszą, a skoro widzą , że się cieszysz i to dla Ciebie właśnie szczęście, to nie mają co być wściekli 😁
No pewnie,że zdrowie dzidzi najważniejsze 😁

Ja jutro sobie pomaluję na jasny roż, bo też mam dość oczojebnych, ostatnio miałam jebitnie lazurowe, potem szaro-oczojebitnie pomarańczowe, wczoraj pomalowałam na oczojebitny zielony, ale zmyłam dziś po kąpieli.

Idę spać, może jeszcze cosik obejrzę.. głodna jestem, choć dopiero co bigosu pojadłam. Ale już nie jem 😜

Dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Obdarzona, to super, będzie wreszcie przy Tobie 🙂 Wiedzą już od kilku tygodni i jest lepiej niż się spodziewałam 😉 Mama trochę przerażona, że będzie 44-letnią babcią 😁 Cieszę się z dziewczynki, ale najważniejsze żeby dziubdziuś był zdrowy, ot co :P


Słuchaj pociesz mame,ze moja została mama (blizniaków) i babcia w wieku 41 🤪Babcia w styczniu,a mama w pazdzierniku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ładne macie brzuszki 😉Ja pije cappucino,zmywarka naczynia myje......zaarz czas sie szykowac do przedszkola,a pozniej do mechanika.
Moze dzisiaj pojade na zakupki juz do mamy,cmentarz do dziadków(musze pomnik umyc i kwiaty polozyc)-zalezy jak mi sie mechanik wyrobi w czasie.Jakos to musze zaplanowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona ok 😉 pożycze...
a wracajac do bicia to ja nie ze od razu sie bilam - nie nie nie 🙂) Ktos musial nie zle mnie wkurzyc, ale znam takie co od razu sie bily jak ktos tylko na nie spojrzal.. to juz przesada 🙂
a co do meza to nawet jeszcze nie wstal 🙂) hehe ale chyba juz dzisiaj ok 🙂
a ja widze ze dziś drugga wstałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
obdarzona ok 😉 pożycze...
a wracajac do bicia to ja nie ze od razu sie bilam - nie nie nie 🙂) Ktos musial nie zle mnie wkurzyc, ale znam takie co od razu sie bily jak ktos tylko na nie spojrzal.. to juz przesada 🙂
a co do meza to nawet jeszcze nie wstal 🙂) hehe ale chyba juz dzisiaj ok 🙂
a ja widze ze dziś drugga wstałam 🙂



uuu Love,az sie usmiechnelam jak zobaczylam Ciebie na forum 🙂To wcale taki spioch nie jestes 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wstałam. Dziś miałam sen unga bunga 🤪 erotyczny 😎 ale to tylko sen 😞
Kurde jak dziś ciemno;/ jak w kopalni jakiejś:/
Love też nie znoszę takich lasek co się jarają kim one nie są i za byle co skaczą 😜
Hehe Twojemu Michowi dziś chyba samopoczucie się polepszy 😁

muszę musli zjeść i za ścieranie kurzy się wziąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawaliłyście 20 stron, musiałam trochę nadrobić hehe
Dziewczyny, Wy też jesteście takie "połamane" jak ja? Mnie bolą dosłownie wszystkie mięśnie...kości bioder, kolana, kręgosłup. Jestem ociężała jak słonica 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haaaa.... mój dzisiaj ma wolne... ale niepsodziewanka 🤪 🤪
az się ciesze chyba 🙂)))
obdarzona ja tez nie lubie takich i w sumie to jak juz sie bilam to przewaznie z takimi, bo ja zawsze bylam taka ze glupio na kogos sie gapilam czy cos 🙂)) taka juz jestem, moze czasami nawet specjaln ie sie nie gapilam tylko tak wychodzilo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

love, mój wczoraj miał wolną niedzielę, pierwszą od niepamiętnych czasów 😁 i ochujał z radości. Byliśmy na spacerze w parku, w figloraju z małym, potem na super obiadku i wylądowaliśmy nawet u moich rodziców. Jak wróciliśmy po 22:00 to małego z samochodu wyniósł, jak lalkę, bo spał w foteliku - rozebrałam go, przebrałam w piżamę i nawet się nie obudził 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głodna, głodna...Ty już mi tu nic o głodzie nie wspominaj, bo ja mam teraz porę na kawkę 😉
Kurczak się moczy w oleju i przyprawach od rana, zaraz go wbijam na rożen i niech siedzi 🤪

love...to takie aniołeczki jak Ty potrafią się bić? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, a ja zaś należe do tych co się boją spojrzeć 😜 ale czasem głupio gapiłam się na jakąś wiochmenke na imprezie, czy jakąś przyjebkę w szkole 😜
O Twoj ma wolne to możecie pożytecznie ten czas wykorzystać 😁
Astra ochoty mi na kurczaka narobiłaś kobieto 😞 a ja nawet nie wiem co dziś mam na obiad;/
To jak Twoj mężuś miał wolne to przynajmniej rodzinnie spędziliście czas, a nie przed TV jak to niektorzy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my z Maja posprzatałyśmy w sypialni i w przedpokoju i najważniejsze w szafie w przedpokoju, wywaliłam klapki i sandały i lustra umyłam bo mam całą szafe z luster,
a jak mi Majka pomagała szok, najbardziej jej się podobało jak kazałam jej rzeczy wyrzucać ze schodów, brudne skarpy czy puste butelki to tak się rozochociła że z 10 minut później musiałam jej tłumaczyć że to już koniec

ja się nigdy nie biłam, no chyba że z chłopakami hehhe

a ja dziś do Ikei bo idziemy na dwa latka do moejj chresnicy i jej mama mówiła że chce taką lampę księzyć, a przy okazji oblukam mebelki dla Majki do nowego pokoju bo po nowym roku zaczynamy przenosiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...