Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My sobie dziś strzeliliśmy po piwku. Ja oczywiście bezalkoholowe 😁 Oglądam od godziny komplety pościeli z baldachimami i ochraniaczami. Jakie cudeńka. Mam ochotę na któryś z tych zestawów tylko jeszcze nie wiem który 🙂
http://allegro.pl/mamo-tato-15-cz-posciel-100x135-serca-moskitiera-i2082931379.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ggulek, o kurde, ja sobie nie wyobrażam mieć większego doła i większych nerwow niż mam teraz. Podejrzewam że od 37 tygodnia dojdzie właśnie straszna chęć urodzenia, nie mowiąc o 38,39,40 tygodniu 😁 w sumie mam takie akcje, że chciałabym już żeby zaczęło się, ale szybko wracam na ziemię i przepędzam takie myśli, bo tylko to byłby problem..inkubator, płucka jeszcze nie rozwinięte itd.

Natalla, ja też mam kłopoty ze snem, potrafię kilka nocy z rzędu nie spać, tzn śpię z 2 godziny w nocy i koniec 😁 przez zgagę, soki żołądkowe mi się podnoszą i często trafiają do buzi i się dławię no i też dużo myślę..cały czas wyobrażam sobie porod i moje życie po porodzie, dlatego spać nie umiem 😁


Masakra, ale się dziś wkurwiłam. Moj M przyjechał i oboje mieliśmy takie sam humor , czyli ' zły i złośliwy' on milczał, a jak już coś mowił to z zamiarem zrobienia mi na złość, a ja byłam złośliwa i nie zgadzałam się na żaden jego pomysł, bo nudziło nam się. I tak leżeliśmy, miałam ochotę wszcząć jakieś żale w jego stronę, typu ' nawet nie spytasz się jak się czuję psychicznie, jak mi ciężko i jak źle, jak się boję tego wszystkiego' ale pohamowałam się 🙂 i tak leżeliśmy w milczeniu wścieknięci na siebie. Aż w końcu wkurzyłam się i go oddelegowałam do domu mnie mnie wkurzał swoim zamulaniem.

Lady, ja już oglądałam te pościele. Są drogie , tzn w sumie nie są bo jakby kupić każdy element osobno by wyszła ta sama cena, ale super są 😞 masakra.. te kolory takie zajebiste i w ogole 😁

Idę leżeć. Albo coś tam porobić. I już nie wchodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ggulek, o kurde, ja sobie nie wyobrażam mieć większego doła i większych nerwow niż mam teraz. Podejrzewam że od 37 tygodnia dojdzie właśnie straszna chęć urodzenia, nie mowiąc o 38,39,40 tygodniu 😁 w sumie mam takie akcje, że chciałabym już żeby zaczęło się, ale szybko wracam na ziemię i przepędzam takie myśli, bo tylko to byłby problem..inkubator, płucka jeszcze nie rozwinięte itd.

Natalla, ja też mam kłopoty ze snem, potrafię kilka nocy z rzędu nie spać, tzn śpię z 2 godziny w nocy i koniec 😁 przez zgagę, soki żołądkowe mi się podnoszą i często trafiają do buzi i się dławię no i też dużo myślę..cały czas wyobrażam sobie porod i moje życie po porodzie, dlatego spać nie umiem 😁


Masakra, ale się dziś wkurwiłam. Moj M przyjechał i oboje mieliśmy takie sam humor , czyli ' zły i złośliwy' on milczał, a jak już coś mowił to z zamiarem zrobienia mi na złość, a ja byłam złośliwa i nie zgadzałam się na żaden jego pomysł, bo nudziło nam się. I tak leżeliśmy, miałam ochotę wszcząć jakieś żale w jego stronę, typu ' nawet nie spytasz się jak się czuję psychicznie, jak mi ciężko i jak źle, jak się boję tego wszystkiego' ale pohamowałam się 🙂 i tak leżeliśmy w milczeniu wścieknięci na siebie. Aż w końcu wkurzyłam się i go oddelegowałam do domu mnie mnie wkurzał swoim zamulaniem.

Lady, ja już oglądałam te pościele. Są drogie , tzn w sumie nie są bo jakby kupić każdy element osobno by wyszła ta sama cena, ale super są 😞 masakra.. te kolory takie zajebiste i w ogole 😁

Idę leżeć. Albo coś tam porobić. I już nie wchodzę 🙂



Moj po obiedzie spal chyba 3 h i wstal w zlym humorze.Moze chory bedzie,bo ja latam rozebrana,a on pod kocem lezy.Maruda jedna......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech teraz mnie coś dziwnego spotkało 😞 W ogóle nie mogę od dzisiejszej nocy spać na lewym boku, bo mnie wtedy serce boli! Jakbym jakiś ucisk na serce albo płuco albo ch** wie co miała 😞 Jak łapię głębszy oddech też mnie kłuje. Całą noc spałam na prawym boku i trochę na wznak, więc plecy mnie dziś napieprzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
Mnie się dobrze spało, ale za krótko - w nocy na jednym tchu przeczytałam całą "Carrie" Kinga, więc mam trochę niedostatek snu, ale dzisiaj nadrobię, bo jadę na noc do mamusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Bry 🙂
Mnie się dobrze spało, ale za krótko - w nocy na jednym tchu przeczytałam całą "Carrie" Kinga, więc mam trochę niedostatek snu, ale dzisiaj nadrobię, bo jadę na noc do mamusi 😉


To pierwsza jego książka, którą przeczytałam, jeszcze w podstawówce 😁
Ja w sumie też spałam mimo niedogodności, tylko obudziłam się zdrętwiała. Dobrze, że położyłam się dość wcześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ u lutówek się dzieje 🙂 chyba codziennie rodzi się dzieciątko 🤪
A tą "Carrie" podwędziłam wczoraj siostrze męża, bo już nie miałam co czytać, a ja jestem nałogowiec 😁

Co na obiad? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Noc straszna 😞Głupie sny ciągle mnie budziły.
Ja dzisiaj na obiad mam od wczoraj kluski i miesko.A wiec spokoj z gotowaniem 😉

Maz byl z Niko w przedszkolu.Mowil,ze taka zima tam.Hihihi....a ja sobie leze pod kocykiem.

Alan sie dopiero teraz obudzil.Chyba tez w nocy sie budzil 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Lady, u mnie jak ryba to zawsze smażona, ale kiedyś jadłam rybkę z warzywami robioną w kombiwarze chyba. Była zajebista 🙂
Ja mam dzisiaj chęć na zupkę jakąś, bo ostatnio to ziemniory codziennie... Az wczoraj wieczorem z tego wszystkiego odmroziłam fasolkę po bretońsku i już nie mam zapasu 😞 Tylko jaką tą zupę...hm. nie wiem.
Idę sobie kawę strzeli, bo morda mi się zaraz rozciągnie od ucha do ucha - tak ziewam. Dzisiaj noc u mamy, a jutro lekarz o 12:45, a potem muszę zrobić resztę zakupów. Podkłady, majty jednorazowe, sudocrem i inne takie przyszły mi kurierem, ale kupię jeszcze kilka ciuszków i te koszule nieszczęsne, bo stale o nich zapominam.
Lady, tą pościel co wstawiłaś linka to ja właśnie od dłuższego czasu planuję kupić, mam ją w zakładkach nawet dodaną, ale póki co jeszcze nie mamy łóżeczka, więc się wstrzymuję póki co. Ale jest cudna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Nie wiem Lady, u mnie jak ryba to zawsze smażona, ale kiedyś jadłam rybkę z warzywami robioną w kombiwarze chyba. Była zajebista 🙂
Ja mam dzisiaj chęć na zupkę jakąś, bo ostatnio to ziemniory codziennie... Az wczoraj wieczorem z tego wszystkiego odmroziłam fasolkę po bretońsku i już nie mam zapasu 😞 Tylko jaką tą zupę...hm. nie wiem.
Idę sobie kawę strzeli, bo morda mi się zaraz rozciągnie od ucha do ucha - tak ziewam. Dzisiaj noc u mamy, a jutro lekarz o 12:45, a potem muszę zrobić resztę zakupów. Podkłady, majty jednorazowe, sudocrem i inne takie przyszły mi kurierem, ale kupię jeszcze kilka ciuszków i te koszule nieszczęsne, bo stale o nich zapominam.
Lady, tą pościel co wstawiłaś linka to ja właśnie od dłuższego czasu planuję kupić, mam ją w zakładkach nawet dodaną, ale póki co jeszcze nie mamy łóżeczka, więc się wstrzymuję póki co. Ale jest cudna 🙂


Ja tez w srode musze kupic majty i jeszcze jedna koszule.Majtki juz mam,ale jakies dziwne sa.Teraz kupie wilorazowe.Lepsze sa.Widzialam u kolezanki 😉
Za mna chodzi ogorkowa......moze jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej śpiochy 🙂 o matko ale mnie w nocy zgaga męczyła, nawet mleko nie pomagało 😠

Nefre, Ty już jesteś bliska końcowi, masz najbliżej z nas 😁 ale jak by co, to napisz jak nie zapomnisz, że np. łapią Cię skurcze a my będziemy trzymać kciuki 😁

ej? te kosmetyki dla maluszka, te tzw. emolienty , to znacie jakieś konkretne nazwy ich? na dniach będę robiła zakupy apteczno-higieniczno-pierdołowe i ja nie wiem 😞 i ten sudocrem to jest do pupci, czy dla nas np. do sutkow? Kurde, mam mętlik 😠 ch*j mnie strzela , muszę zrobić tą pieprzoną listę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra ja tą brokułową do znudzenia męczę. Jeszcze moja mama i babcia też zaczęły ją robić 😁
U nas jutro też dzień ganiania. Łukasz bierze wolne i jedziemy zwiedzić szpitale, kupić mu buty, na USG do Gamety do Rzgowa na 16 i w międzyczasie na jakieś jedzenie. Dziś więc będę się opierdzielać 😉
Idę zjeść śniadanie, bo mi dobry mężu świeże bułki dostarczył przed wyjściem do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Hej śpiochy 🙂 o matko ale mnie w nocy zgaga męczyła, nawet mleko nie pomagało 😠

Nefre, Ty już jesteś bliska końcowi, masz najbliżej z nas 😁 ale jak by co, to napisz jak nie zapomnisz, że np. łapią Cię skurcze a my będziemy trzymać kciuki 😁

ej? te kosmetyki dla maluszka, te tzw. emolienty , to znacie jakieś konkretne nazwy ich? na dniach będę robiła zakupy apteczno-higieniczno-pierdołowe i ja nie wiem 😞 i ten sudocrem to jest do pupci, czy dla nas np. do sutkow? Kurde, mam mętlik 😠 ch*j mnie strzela , muszę zrobić tą pieprzoną listę.


co do kapieli to duzo tego jest.JA teraz kupilam z Nivea sensitive.Moze mlody bedzie miec inna skore niz NIko.Sudocrem jest na odparzenia do dupki.A na piersi jest jak dobrze pamietam Maltan,bo nie trzeba zmywac przed karmieniem.
Dobrze,ze o niej napisalam,bo musze tez kupic.HIhihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sudocrem to dla dzidzi, na pupciaszka 🙂
A z emolientów, to ja mam dla Bartka Emolium, ale dla dzidzi to już kupię Oilatum. Własnie - przypomniałaś mi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli oilatum ? bo to się do kąpieli leje nie? bo kurde czytam tam w necie i piszą żeby kosmetyki kupić większość tej samej firmy, że jak będą nie takie dla skory to będzie łatwiej zmienić a nie dochodzić, ktore z ktorej firmy szkodzą.
Więc, do kąpieli wezmę ten Oilatum.
I teraz tak, lepiej kupić balsam czy olivkę? ponoć stosuje się ją przez pierwsze 10 dni, a potem to już jak gdzieś skora jest przesuszona. W sumie większość olivki używa, ale może lepszy balsam? nie mam pojęcia bo taka skora to taka delikatna jest 😞 do pupy kupię ten sudocrem.
Chusteczki nawliżane do pupci.
Jeszcze kupię patyczki do uszu dla noworodka, ale żeby ten pępek wycierać, sol fizjologiczną do pępuszka i nie wiem.. nie dawno jeszcze te gaziki się kupowało.
Dla siebie kupię ten Maltan co Izunia pisała, wkłady podpaskowe , majty jednorazowe, nakładki na sutki, i te takie co wkładki do stanika i jeszcze płatki higieniczne tak o.

Ja pier*ole. Jestem w lesie, a kasy mało! a miałam kupować tylko wanienkę i przewijak. A wychodzi na to ,że mi kasy braknie, a rodzice przez miesiąc czasu będą mieli lipę z kasą, poo drugie kupują mi łożeczko więc nie chcę ich obarczać kosztami. M, dał mi 250 zł i powiedział że dałby więcej ale poki co mamy wiele innych wydatkow, bo auto mu się zepsuło i na na nasz strych. Hm, boję się ja nie wiem co mam myśleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na suty miałam bepanthen, ale już nie pamiętam, czy trzeba go zmywać, czy nie. Zresztą za długo nie uzywałam.
Teraz sobie jeszcze dopisałam do listy tantum rosa. Kurwa, jak ja sobie te szwy przypomnę, to mi się słabo robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ja na suty miałam bepanthen, ale już nie pamiętam, czy trzeba go zmywać, czy nie. Zresztą za długo nie uzywałam.
Teraz sobie jeszcze dopisałam do listy tantum rosa. Kurwa, jak ja sobie te szwy przypomnę, to mi się słabo robi.



Ty rodzilas sn?Ja juz w sumie nie wiem na co mam sie szykowac.Musze z lekarzem sie dogadac co tam ten dr.z konsultacji powiedzial.Bo na wypisie nawet o tej konsultacji nie ma sladu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kąpie dziecko w emoliencie, to oliwka w sumie aż taka potrzebna nie jest, ale ja zawsze mam w zapasie tą zwykłą z Bambino. Dla siebie mam oliwkę w żelu z johnsona, ale to jest okropieństwo dla dzieci i nie radzę nawet próbować, bo przesusza skórę masakrycznie. Niestety wypróbowałam na Bartku niedawno, bo emolium się skończyło i wlałam do kąpieli tego świństwa, myślałam,ze mi się dzieciok zadrapie 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...