Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fikumiku, logiczne i udowodnione jest to,że najlepiej się płaci tymi przelewami jak się na allegro zamawia bo człowiek tak tej kasy nie widzi, i nie czuje tego \'upływu\' a jak się idzie i się płaci gotowką, to trochę swędzi dupa, że tyle ubyło 😁 właśnie, jaki wozek zamowiłaś i jakie łożeczko??

Lady, super pościel, tak zazdroszczę i w sumie bym wybrała też taki właśnie kolor jakbym kupowała 🤪 albo był też taki jasny fiolet o ile pamiętam, ale to jakbym dziewczynkę miała 😁

Co do cyckow jeszcze, moj tata jest największym cyckowym żartownisiem i zawsze mnie niby pociesza i daje \'super\' rady. Ponieważ u mnie w rodzinie wszyscy mają duże cyce, moja mama ma duże, siostra ma takie dojary że mucha nie siada, ciotki to samo, kuzynki itd. a ja miałam małe jak cholera i jeszcze daleko rozstrzelone od siebie, więc o rowku mogłam pomarzyć.
Dlatego tata zawsze radził: smaruj cebulką, na serio pomoże! ciocia Grazia zobacz jakie ma doje, co prawda już trochę jej się ciągną ale w latach świetności to cyce miała jak marzenie a cebulką smarowała ( kurwa jak miałam 16 lat czy 15 po latach wkręcania już się wkręciłam i raz czy dwa zaczęłam smarować 😮 😮 ale pukłam się w czoło)
Pocieszał mnie tekstami ( bo nie raz płakałam przez małe cycki bo kiedyś to było moje największe nieszczęście i kompleks) dziecko, nie płacz..zobaczysz, na plecach będziesz nosić! albo, dziecko zobaczysz, że za kilka lat będziesz je na taczce wozić, albo dziecko czym Ty się martwisz..urodzisz kiedyś dziecko a cycki będziesz ciągła za sobą.
Albo to już mniej optymistycznie, lecz prawdziwie: dziecko, po co Ci duże cycki? chcesz je zwijać jak rulonik i do stanika wpychać na stare lata jak ciocia Grazia?
eh, ale ostatnio wyleciał do mnie z tekstem , noo teraz to masz cyce, jest szansa że będziesz miała co na taczce pchać, a tak się martwiłaś 🤢 🤢
Oh ten tatuś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buehehehe, Obdarzona dobre 😁 Słodki ten Twój Tata. Mój też zawsze żartował sobie z cyców, z tym że ja się zawsze zawstydzałam bo w przeciwieństwie do Ciebie, nigdy nie chciałam żeby mi urosły i zawsze twierdziłam, że jak już tak się stanie to je obetne. Bardzo chciałam być chłopakiem. Pamiętam jak Mama kupowała mi pierwszy balononosz, jakieś minus A na targu :P Chowałam się wtedy za autem żeby czasem ktoś nie zauważył, ze to dla mnie 🙃

A jesli chodzi o wózek i łóżeczko to takie cuda wybrałam:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2500&osCsid= - kolor 8
http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-materac-haft-posciel-darland-i2092928908.html - kolor miś na księżycu w beżu, pod kolor pokoju Janka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Buehehehe, Obdarzona dobre 😁 Słodki ten Twój Tata. Mój też zawsze żartował sobie z cyców, z tym że ja się zawsze zawstydzałam bo w przeciwieństwie do Ciebie, nigdy nie chciałam żeby mi urosły i zawsze twierdziłam, że jak już tak się stanie to je obetne. Bardzo chciałam być chłopakiem. Pamiętam jak Mama kupowała mi pierwszy balononosz, jakieś minus A na targu :P Chowałam się wtedy za autem żeby czasem ktoś nie zauważył, ze to dla mnie 🙃

A jesli chodzi o wózek i łóżeczko to takie cuda wybrałam:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2500&osCsid= - kolor 8
http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-materac-haft-posciel-darland-i2092928908.html - kolor miś na księżycu w beżu, pod kolor pokoju Janka 🙂



To teraz tylko czekac na dzidzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fikumiku, a ja zawsze marzyłam o cycach 🙂 i jak udało mi się uprosić mamę abyśmy poszły do sklepu z bielizną to nie wstydziłam się kupienia stanika, i naciągłam mamę na niby koronkowy, najdroższy stanik dla małolatek z rozmiarem ' 0' 🙂 przez pierwsze 3 dni byłam tak podjarana, że nie potrafiłam skupić się na nauce, co chwilę podnosiłam bluzkę i oglądałam Go. Wszystkie moje koleżanki miały te sportowe staniki, zwykłe, gładziutkie, ale ja musiałam mieć już taki prawdziwy 🙂 to było moje szczęście największe i robiłam wszystko, aby wszyscy zauważyli go 😁
Co do wozka, to zazdroszczę bo bardzo w moim stylu i też bym chciała taki , ssssuuuper. Łożeczko też superaśne 🙂

Izunia, moj tata mi wstawiał 2 okna dachowe w te mrozy ponieważ musiał je wstawić i się przeziębił na maxa. Może lepiej nie wstawiajcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę na moje seriale 🙂
wasze dzieci też są takie aktywne? Moj Filipek on się cały czas rusza od tyg. Nie szybko , ale tak leniwie czuje jak ' jeździ' mi girkami nad pępkiem, do gory pod żebrami, po bokach . A ponoć ileś tam śpią , moj nie śpi, albo śpi w nocy tak jak ja 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Fikumiku, a ja zawsze marzyłam o cycach 🙂 i jak udało mi się uprosić mamę abyśmy poszły do sklepu z bielizną to nie wstydziłam się kupienia stanika, i naciągłam mamę na niby koronkowy, najdroższy stanik dla małolatek z rozmiarem ' 0' 🙂 przez pierwsze 3 dni byłam tak podjarana, że nie potrafiłam skupić się na nauce, co chwilę podnosiłam bluzkę i oglądałam Go. Wszystkie moje koleżanki miały te sportowe staniki, zwykłe, gładziutkie, ale ja musiałam mieć już taki prawdziwy 🙂 to było moje szczęście największe i robiłam wszystko, aby wszyscy zauważyli go 😁
Co do wozka, to zazdroszczę bo bardzo w moim stylu i też bym chciała taki , ssssuuuper. Łożeczko też superaśne 🙂

Izunia, moj tata mi wstawiał 2 okna dachowe w te mrozy ponieważ musiał je wstawić i się przeziębił na maxa. Może lepiej nie wstawiajcie?



Czekamy,az mroz zejdzie.Bo w taki to nawet pianka montazowa nie lapie.Tak mi maz mowil.JA bym bardzo chciala przed rozwiaaniem miec wymienione.Ale zobaczymy.Stolarz konczy juz w tym tygodniu wiec super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahaha obdarzona aż mężowi czytałam Twoją historię, bo zaczęłam się turlać ze śmiechu przy kompie i się dziwił czemu 😁 Dobry Twój tata. Pocieszny bardzo. Coś on chyba tych dużych cycków za bardzo nie lubi 😉
Ja też nie mogłam się doczekać kiedy mi urosną i się właściwie nigdy nie doczekałam 😉 Na samym początku w podstawówce byłam szczęśliwa, że jestem płaska jak decha, bo te dziewczyny, które pierwsze zaczęły nosić staniki oczywiście musiały przejść ciężką przeprawę z dokuczającymi im chłopcami, strzelaniem ze stanika itd. Jedna pamiętam była taka co jej szybko cyce urosły i takie duże były to nawet dziewczyny niektóre się z niej śmiały jak się przed w-fem rozbierała (głupie, potem niejedna o takich marzyła 😜).
Z czasem jednak gdy już wszystkie zaczęły nosić stanik, a ja nie potrzebowałam przestałam się już tak cieszyć. Wyciągnęłam mamę do sklepu i zakupiłam jakiegoś wypasionego push-upa w Triumphie z poduszkami oczywiście, a i tak moje cycki go zupełnie nie wypełniały, choć był to A z jakimś małym obwodem. No ale pod bluzką wyglądało ok. Jakbym coś tam miała 😉 Właściwie do tej pory mogę spokojnie mykać bez stanika i mnie piersi od tego nie bolą, nie skaczą mi też jakoś strasznie, bo nie ma co 🙂 W ogóle ze strony piersi żadnych dolegliwości nigdy nie miałam, więc jak są bardziej wrażliwe w ciąży to mi to strasznie przeszkadza, więc po domu chodzę przez większość czasu bez stanika.

A my dziś złożyliśmy łóżeczko 😁 Trochę ciasno się w tej chałupie robi, a przecież jeszcze wózek będzie musiał gdzieś stać.
Aaa i moja koleżanka urodziła w tą sobotę chłopca 3,48 kg 😁 Termin miała na koniec stycznia. Pisałam kiedyś o niej. Miała mikro brzuch i 5kg na plusie w 8 m-cu. Ostatecznie chyba też dużo jej nie przybyło. A dzidziuś kawał chłopa 😉 Mam nadzieję, że moja dziewuszka też rośnie prawidłowo. Jutro się wszystkiego dowiem na USG 😁

A co do czopu to wydaje mi się, że może być biały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane, ja wpadłam tylko na chwilkę, u mnie cały czas przeprowadzka :/ już mam dosyć, wczoraj myślałam że urodzę, co chwilę brzuch się stawiał, czułam jakiś ucisk w pipce, a dzisiaj nie mogę ruszać nogami, pachwiny mnie bolą od tego łażenia :/ podczytuję Was cały czas na telefonie więc jestem na bieżąco 🙂 idę układać ciuchy w szafie.
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie każda laska ma podobno inny ten czop, więc tak na prawdę ciężko jest go rozpoznać. Ja miałam coś wczoraj takiego dziwnego na majtach, ale dobrze się czuję, więc to chyba nie to 😉
Mówiłyście o użytkowniku margot z allegro, zamówiłam u niego koszulę do porodu jakoś w czwartek i dzisiaj przyszła, więc może coś się poprawił 😜
Mogę śmiało powiedzieć, że listę rzeczy do szpitala mam oficjalnie zamkniętą 😜
Kasia Ty weź się tam oszczędzaj, jak przeprowadzałam się w 4 miechu to mojego wykorzystywałam do granic możliwości. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 😁 wrociłam z zakupow, odebrałam wynik ( brak paciorkowcow) 😁, założyłam sobie konto w banku i padam na ryj.
Kupiłam większość, co miałam kupić, łożeczko, materacyk gryka-kokos,przewijak, dużą wanienkę, tą taką podkładkę gąbkową, nożyczki, gruszkę do noska, termometr do wody, szczotkę i grzebyczek, ten taki szczyl do czyszczenia butelki, oilan, sudocrem, podkłady higieniczne, majty siatkowe, wielkie pampersowe podpachy, nakładki silikonowe na sutki, sol fizjologiczną, miałam kupić maltan lecz brakło 😞 i jeszcze inne rzeczy, ale zapomniałam jakie 😁

Lady, hehe to widzę że znasz ten bol 😁 Może akurat się doczekasz większych przy karmieniu i już Ci większe akurat zostaną. Jest jeden plus, nie obwisną nam cycki bo nie ma co obwisnąć 😁

Kurde, mam mętlik związany z tym kontem bo muszę je aktywować i takie tam. Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, znam to uczucie, jak się nachodzę albo przegnę np. ze sprzątaniem też mam ucisk, i nogi bolą i brzuchol twardnieje. Musisz poodpoczywać 🙂

Ggulek, witaj w klubie w 3 dni temu sama byłam zesrana czy mi czop nie odszedł. Miałam czerwono-purpurowe matki i było pełno białego i schiz na maxa, ale powtem doszłam do wniosku, że to nie czop. Że czop jest jeszcze większy a po drugie ponoć czop to czop i jak jest czopem nie zostawia cienia wątpliwości 😁

idę ogarnąć swe życie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂

u mnie biało za oknem 😉
właśnie zobaczyłam że pojawiły się październikowe mamusie 🤪
ale ten czas zapierdziela nie ma co 🥴
a mi się dziś śniło że urodziłam dzidzię i była strasznie grubiutka 😜
a najgorsze było to że nie wiedziałam jak się nią zająć 🤔
w końcu postanowiłam że spróbuję dać jej cyca choć niby nic w nich nie miałam, ale jak ją przystawiłam to zaczęła lecieć fontanna 😉
a i jeszcze mi się śniło że miałam robione prześwietlenie i się okazało że nie mam 2 żeber ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia ogórkowa mniammm 🙃 Ja dzisiaj rybkę robię 😉
Obdarzona haha dobre z tym czopem 😁 No ja wczoraj też się zeschizowałam, a dzisiaj ołaziłam się jak głupia bo poszłam badania zrobić, do apteki i inne zakupy i nie rodzę 😁 Ale wkurzyłam się bo winda zablokowana i musiałam z worami na 4 piętro wytoczyć się 😜 Uhuhuhu jakie zakupy dzisiaj zrobione, super uczucie jak rozpakowuje się rzeczy dla dzidziaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się biorę za dokupywanie rzeczy na allegro
choć może być ciężko bo ostatnio jestem strasznie niezdecydowana 🥴
nad "głupimi" osłonkami na piersi się zastanawiam bez końca bo nie wiem które wybrać ☺️
miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...