Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
hej kika 😉 Niezłe mamy te sny... Ja miałam dziś sen o swoim porodzie, nawet lajtowy był, ale urodziłam syna z penisem taki jak ma jego tata 🙃 peace!


łooo matko 😁 😁
powinni stworzyć jakiś specjalny sennik dla ciężarnych 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, ale schiz to już chyba norma 🙂 po zakupach dla siebie i Filipka jestem spokojniejsza , zwarta i gotowa 😁 a w sumie lepiej żebym była rozwarta ale jeszcze nie teraz 😁
sen miałaś zajebisty, nie ma co 😁 widać co Ci po głowie chodzi damska zboczko 😁

Kika, haha sen o brzydkich, albo za grubych bądź za chudych dzieciach też przerabiałam 😁 a z tymi żebrami nieźle 😁
ja też nie umiem się zdecydować co mam kupić, zwłaszcza w ciąży 😁 dlatego cioram moją mamę ze mną po mieście, bo ona zawsze mnie opieprzy i pośpieszy więc szybciej się zdecyduję 😁

ja dziś na obiad mam cannaloni, kanaloni, czy też kannaloni, czy też canalonię lub cholera wie jak to się pisze, nie ważne, ale uwielbiam to ze szpinakiem albo z mięskiem mielonym 😁 dziś z mięchem mielonym i groszkiem mmmmm 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha Obdarzona taaa miałam w sumie wczoraj chętkę, ale powstrzymaliśmy się 😜
Dziewczyny hmmm u mnie niezdecydowanie to normalka, więc nie widzę w tym nic dziwnego teraz 😁
Ale musimy przyznać, że zakupy dla malucha to coś strasznie miłego, mimo, że z konta ubywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):


ja dziś na obiad mam cannaloni, kanaloni, czy też kannaloni, czy też canalonię lub cholera wie jak to się pisze, nie ważne, ale uwielbiam to ze szpinakiem albo z mięskiem mielonym 😁 dziś z mięchem mielonym i groszkiem mmmmm 🤪 🤪 🤪 🤪


mniam uwielbiam makarony w każdej postaci a zwłaszcza z mięskiem mielonym i sosem pomidorowym, zapiekanki, spaghetti, lasagne 😜
aż mi ślinka pociekła 😉
a ja mam kotlety mielone które robiłam wczoraj także dziś w kuchni zbytnio się nie napracuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
A jeśli chodzi o niezdecydowanie to ostatnio zaczyna mi się podobać imię Julia, chyba przez ten serial na tvnie 😜 Ale wszyscy już mają zakodowane, że w brzuchu jest Emilia, więc Julia pewnie będzie na drugie 😜


ggulekk mi też się Julia podoba ale już od dawna 😉 i też się nad tym imieniem zastanawiam
bo muszę Wam się przyznać że jeszcze nie mam wybranego imienia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie sie kupuje dla dziecka....nawet jak idzie po kieszeni 🙂Nam kazdy mowi,ze jak mozna dla drugiego dziecka kupowac nowy wozek i lozeczko 🤨Jak my po prostu pozyczylismy kolezance i zniszczyla rzeczy.Ja chociaz na ciuszkach zaoszczedzilam 😉Cos za cos.I tak bedziemy Alankowi kupowac nowe ciuszki,zabawki...dlaczego ma byc gorszy od Niko.On wszystko dostawal i ten tez bedzie w miare naszych mozliwosci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, hehe no wszyscy się przyzwyczaili 😁 tak jak u mnie, jest Filip i konie, już nawet na mnie wołają Filip. Ale jakby nie Filip to Gabryś, Olek, albo Natan 😁
Ja też miałam chcicę ostatnio, ale nagle tak ooo...stwierdziłam że nie chce mi się rozbierać i gimnastykować 😁

Kika, ja też kocham makarony i mięsko mielone pod każdą postacią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kika macie czas, żeby dobrze się zastanowić 😉 Ale polecam imię Julka hehe 😁 U mnie już jest Emi i nie odwołam tego, bo sama się przyzwyczaiłam i mówię tak do brzuszka od 20 tygodnia 😉
Obdarzona u Ciebie też już pewnie Filip zostanie 🙂 No tak to jest w ciąży niby się chce, ale jak przyjdzie co do czego to nie chce Ci się za bardzo dupy ruszać 😁
Izunia u mnie znowu koleżanka gada, że jak wpadnie to się nie boi bo wszystko będzie miała ode mnie. A figę z makiem ... będzie miała 😠 Kolczyki za 100 zł mi zgubiła i już nigdy jej nic nie pożyczę... My po małej tylko ciuszki i wanienkę zostawimy, ewentualnie pościel jak nie będzie zniszczona, bo resztę sprzedamy. Moda się zmienia, no i właśnie dlaczego następne dziecko ma mieć wszystko po starszym 😉 Zresztą po za kilkoma ciuszkami wszystko kupowaliśmy za naszą kasę, więc dlaczego mamy teraz komuś dawać. Wiem, może to wredne, ale nauczyłam się nie pożyczać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk a to cwaniara z tej Twojej koleżanki
a oddała Ci chociaż pieniądze za te kolczyki? ja tez takiej osobie na pewno nic bym już więcej nie pożyczyła

mam do Was pytanie o pieluszki jakie kupujecie na początek?
bo ja się waham między pampers new baby a pampers premium care

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, a to koleżanka 😠 nie uczciwa, każdemu w sumie zdarza się zgubić ale mam nadzieję, że oddała Ci kasę 🙂
Ja też sprzedam, albo pozbędę się. Pościel i te takie kaftaniki zostawię, i zabawki i leżaczki też zostawię 🙂
a co do jeszcze tych kolczykow, ja miałam kiedyś akcję z koleżanką, ktora pożyczyła od naszej przyjaciołki ( bardziej mojej przyjaciołki bo ta co pożyczyła pragnęła stworzyć trojkąt przyjaźni z nami) pożyczyła od niej 2 paski porządne i zajebistą miniowkę. I czekałam z nią na autobus i ona trzymała reklamowkę z tymi pożyczonymi rzeczami i zachciało jej się siku, Więc poszłyśmy do urzędu bo tam kibelek. I tam zostawiła tą reklamowkę i zapomniała o wszystkim. Nie dość, że kazała mi kłamać tą moją przyjaciołkę, to jeszcze jak się po kilku miesiącach sama przyznała to jeszcze stwierdziła,że to moja wina, że być może nawet ja to ukradłam itd. Choć ja ostrzegałam wcześniej tą przyjaciołkę, żeby zapytała się o paski i spodniczkę bo nie chciałam jej zbyt długo kłamać. Ale ta koleżanka co zgubiła zawsze umywała ręce i zganiała na resztę.
Eh... ale wszystko potem wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kika co Ty, nic mi nie oddała. Nie chciałam się już kłócić, ale nic jej nie pożycze już. 😜
Wiesz co ja się na pampersach nie znam, kup może małą paczkę tych i tych 😉 Ja kupiłam na początek huggiesy bo miały najmniejszą paczkę z tych bardziej znanych firm, żeby zmieścić je do torby. A potem chcę popróbować happy, dadę i pampersy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh nie rozumiem takich ludzi, gdyby mi się coś takiego przydarzyło że zgubiłabym pożyczoną rzecz to albo bym odkupiła albo zwróciła pieniądze, po prostu źle bym się z tym czuła
no ale ludzie są różni
tez mam znajomą której ponad rok temu pożyczyłam pieniądze może nie jakąś wygórowaną kwotę bo 100 zł ale do tej pory pieniędzy nie odzyskałam 😠 i już mi głupio się upominać

ja na początek pomyślałam o tych pampersach, później tez chcę popróbować różnych rodzai 😉
a butelki do karmienia macie już kupione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona to niezła z niej małpa 😠 Dlatego ja się już nauczyłam i mam 2 przyjaciółki, którym mogę pożyczyć bo zawsze oddadzą w idealnym stanie 😉 A ta koleżanka od kolczyków pożyczyła sobie wtedy co kolczyki też mój żakiet na imprezę i potem łaziła w nim prawie codziennie na uczelnie, cały czas jej mówiłam żeby mi go oddała, ale ta perfidna krowa wykręcała się. Po 2 miesiącach miała go znowu na sobie i mówię: ściągaj, to potem zaczęło lać i zlitowałam się bo nie miałaby w czym wracać. Nawet mój jej uwagę zwracał to w końcu chciała mi go oddać, bez ani jednego guzika na rękawach ani z przodu i totalnie znoszony, wyśmiałam ją i powiedziałam, że już go nie chcę. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prosze już sprośne myśli były i jeszcze jakies akcje mega senne 🙂

my z założenia kupowalsmy rzeczy wiedząć że będzie dla drugiego bo chcielismy 2 lata odstepu zrobić no i jsię udało jeszcze plus taki że kolejna dziewczynka 🙂 ale teraz będziemy niektóre rzeczy sprzedawać od razu, jak chociażby fotelik z isofixiem 🙂 bo to w cenie 🙂
kape mam teraz bo niania elektroniczna nam się zepsuła i w serwisie powiedzieli że nam nie naprawią i jakiegoś machera mogłabym złapać, ale jak nie naprawi to znowu pare stówek trzeba wydać

izunia trzymam kciuki za pomogę, żebyscie mogli okna wstawić, bo ja to tylko chce żeby mi mama umyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):

ja na początek pomyślałam o tych pampersach, później tez chcę popróbować różnych rodzai 😉
a butelki do karmienia macie już kupione?



ja mam też najmniejsza z aventu do laktatora, poki co nie bede jej nic podawać w tej butli, no bo co 🙂 jak cycki się rozruszają to mam zamiar uciekać z domu wtedy meza bede zatrudniac do karmienia 🙂

pampresy premium jak sama nazwa wskazuje sa z pólki premium,ze niy lepsze, ale myslę że normalne pampersy w zupełności wsytarcza, napewno kazda z nas bedzie miała wyrobione zdanie jak kazde wypróbujecie, ja jestem zwolennikiem pampersów 🙂 ale tych pomarańzowych play nie lubie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz peknee.........ogorkowa pyszna.Maz zdziwiony,ze zonka takie cudo ugotowala.Hihihi.....bo w ciazy to raczej jakos smak do dupy mam.
Teraz sie moze poloze.Pozniej jedziemy na 17 do fryzjera.
Jeszcze do tescia musze jechac,bo ma urodziny 🥴
I znowu znosic te glupie pytania jak sie czuje,a czy mnie cos boli.Wczoraj za tesciowa maz dostal zjebke,bo ku....dzwoni i tylko jak u mnie i wogole wkur....mnie to.
Moja mama jakos czeka na info od nas,a ta jak min.raz dziennie dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej no co jest dziś ze mną pomidorówka mi nie wyszła niby prosta zupa a tu dupa to pomyslałam makaron z jajkiem hmmm 2 jajka wyszedł sam makaron wrrr dziś dzień do dupy mam a za raz jadę do lekarza pipsko mnie boli głowa to samo chce mi się kebaba i sexsu no i jestem rozkojarzona nie mam pojecia czemu!! spotkałam dziś położną fajna kobitka tylko troszkę mała do brzucha mi sięgała :P
mały szalał całą noc choć nie ma miejsca to i tak musi dupsko wywalic dobra ponarzekałam już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
ej no co jest dziś ze mną pomidorówka mi nie wyszła niby prosta zupa a tu dupa to pomyslałam makaron z jajkiem hmmm 2 jajka wyszedł sam makaron wrrr dziś dzień do dupy mam a za raz jadę do lekarza pipsko mnie boli głowa to samo chce mi się kebaba i sexsu no i jestem rozkojarzona nie mam pojecia czemu!! spotkałam dziś położną fajna kobitka tylko troszkę mała do brzucha mi sięgała :P
mały szalał całą noc choć nie ma miejsca to i tak musi dupsko wywalic dobra ponarzekałam już



uuu ....ale masz humorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no i zapomniałam wku.. mnie 2 stare baby w sklepie bo do mnie z tekstem że taka młoda a już w ciaży to im powiedziałam że mam 27 lat 2 lata żonata i niech spier..wrrrr
dobra ubieram się do lekarza to jest dobra wiadomośc na resztę dnia dziś zobaczę synusia !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...