Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kawka zaliczona z kolezanką w tym czasie mama ogarnęła Maje, na szczęscie teraz usnęła wiec moge doczytać, mama wzieła sie za prasowanie a ja ide wstawić pranie miSki 🙂 troche ich jest a u Poli raczej brązowe będą panować wiec muszę być odkurzone, potem jeszcze koloki i już wszytsko wyprane i idę szukac laktatora do piwnicy mam nadzieje ze znajde i bedzie w komplecie 🙂

a ja wam powiem ze mnie bol nogi odszedł znaczy tam przy pipce mnie bolała jakby po prawej stronie, ale to nie pachwina i wczoraj tak sobie uświadomiłam ze już mnie nie boli chyba od tego odpoczywania.

ale za to od kilku dniu mam mokro, normalnie czasami lece do kibla bo sie mega dziwnie czuje a najlepsze jest to ze na majtach nic szczególnego nie ma tylko takie dziwne uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
obdarzona co 2 tyg, ale teraz wypadlo tak ze bylam i w tym tyg bo nie czulam ruchow, ale zrobili usg ,ktg i sie okazalo ze maly spi najzwyczajniej, wstał mi loboz dopiero o 13


nefre ja tak wczoraj miałam stesowałam się ze mało się rusza i już cholery dostawałąm, a wydaje mi sie tez ze moze jakieś ułozenie inne przybrała albo poprostu senny dzień miała bo dzisiaj juz pokazała co potrafi, nawet koleżankę czczkawkę wyczuła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę tutaj grupowe pranko 🤪 Ja już dawno mam to za sobą, wszystko poprasowane w szafie leży 🙂
nefretete: ja chodziłam z\tylko ze względu na to, że ciąża zagrożona taśma owodniowa i pierwsz ciąża poroniona etc, także inaczej bym nie poszła, bo miesięczne koszty są gigantyczne, zwłaszcza, żę musiałam 2-3razy w msc na kontrolę chodzić, czy taśma nie zagraża dziecku czy się nie przykleiła i w ogóle... a teraz co 5 dni masakra, eeeeh czego się nie robi dla małego 🙂

Mi zostały do kupienia pieluchy zastanawiam się na bella-happy, firma nie za droga, a wkładki higieniczne chwalę sobie 🙂
Lady: skąd u Ciebie tyle energii?
Obdarzona: Zgaduje po maturze, że masz19-20 lat? trafiłam? 🙂 dasz radę, ja chodziłam na korki do ojca, co prawda to nie matematyk z zawodu ale głowę ma nie samowitą i cierpliwość też! Nie wiem kto taki pierdalnięty był i tą matme wprowadził do matury, przecież to chore, ile osób przez to oblało!
Ja Cię podziwiam, że ambitnie się uczysz, ja na nic siły nie mam, do września mam urlop na studiach i jeszcze nie wiem czy wrócę 🤔 jakoś przeaża mnie myśle, gdzie będze mały, żłobek? drogi, a w ogóle nie miałabym serca; rodzice? za daleko; zaoczne? nie wyrobiłabym....
Czas pokaże 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Jestem padnieta po wypadzie na miasto.....
Wszystko juz mam 😉
Łóżeczko tak sie do mnie usmiecha,ze z mila checia sama bym zlozyla 🤔Ale poczekam na meza.

Tak to jest z zakupami. Ale dobrze ze juz wszystko masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalla, bardziej upartość niż mobilizacja, ale też w sumie 🙂 no to fajnie miałaś w tedy tatę pod ręką i Cię nauczył 😁 też nie wiem po co tą pieprzoną matmę wprowadzili, utrudnili życie wielu osobom 🙂 tak 19 mam 😁 a Ty też chyba młodziutka nie?

Sztunia, to Ty już wyparzasz? ja też mam kilka rzeczy do wyparzenia, ale hm..nie wiem czy to teraz robić czy zaraz przed urodzeniem. W sumie nigdy nie wiadomo kiedy urodzenie nastąpi 😁

Kasia, ja białe piorę samo, ale np. kremowe z białym na lajcie można 🙂 tylko , że ja kremowe wyprałam z resztą kolorow, ale ja miałam np. jasne żołte, jasne zielone, jasne niebieskie. Kilka rzeczy miałam ostro kolorowych ale one i tak wymagały ręcznego wyprania, więc w misce jechałam z koksem 😁 jutro wyczyszczę szafkę gdzie włożę już wyprasowane 😁

Nefre, ahha 😁 myślałam że już przy końcu się chodzi np. co tydzień.


Moj Filipek ostatnio w ogole prawie nie spał i ruszał się cały czas, tzn. czułam jego ruchy non stop ale były one leniwe, chyba z trudem tam dawał radę. Dziś też czuję, właśnie się obudził, ale takto rano i aż do teraz go nie czułam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
o beti witaj, jak tam przygotowania?

zaraz sie zrzygam, odkamieniałam octtem podgrzewacz wali w całym domu

A juz wszystko przygotowane leży sobie w komodzie 🙂 jeszcze tylko pościel do łóżeczka ubrac ale to jeszcze czas 😞
Hm no niestety tak to jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam 🙂
Nawet nie wiem, kiedy z Bartkiem zasnęliśmy, zakiział mnie na śmierć 😉
Ciągle się pyta, kiedy w końcu ta Wikusia wyjdzie, bo mama ma taki wielki brzuchol,że nie można się porządnie przytulić hehe 😁
Herbatkę wypiłam, ze 2 litry wody juz dziś też. Tez tyle pijecie? 🤢

Beti, witaj wśród nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona laktator wyparzyłam bo był pozycany i wogóle hciałam sprawdzic czy wczystko jet czy nie trzeba czegos dokupic, raczej nie mam zamiaru go uzywać, ewentualnie przy nawale ale wtedy to malunio odciagne do ulgi i dalej cycek wiec ponownie wyparze jak bedzie mi potrzebny 🙂
a odkamieniałam z nudów podgrzewacz bo on to jeszcze postoi w szafce

ale ogólnie jak zeszłam do piwnicy to miłam ochote sprzatac i wywalać wszystko mam tyle dziadostwa i juz sobie palnuje ze jak dotrwać do 38 tygodnia to dziecko do mamy a ja zaczne wszystko wydupiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Dziewczyny co to znaczy w wyniku badania moczu:
leukocyty luzno usiewaja pole widzenia i nab łonki płaskie to samo jest napisane 😮


leukocyty sa to krwinki białe- jak jest ich mało to spoko inaczej moze to mówic o jakims zapaleniu ukł. moczowego lub nerek

nabłonki to tez cos z nerkami, i tez ma byc ich mało to spoko a jak nie to jak wyzej

izunia mało pijesz ostatnio? to moze od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izunia, właśnie jak byłam u lekarki wczoraj to była dziewczyna z takim wynikiem i wiem,ze jej kaząła urosept łykać, ale czy coś jeszcze to już nie wiem. Zadzwoń do ginka najlepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti, wierzę, że nie możesz się doczekać bo ja też nie umiem 🤪
a to co jest nie tak, jeśli można wiedzieć? grozi Ci wcześniejszy porod?

Sztunia, ahhaa 😁 no jak pożyczany to rzeczywiście trzeba wyczyścić 😁 ja widzę, że masz dziś napływ świeżej energii 😁

Astra, nooo synkowi się na przytulaski zebrało a tu ni ma jak.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiec kupiłam chemie i jutro wielkie ogromne sprzątanie wkońcu dostałam syndrom wicia gniazda ciuszki poprane poprasowane o 3 w nocy sprzątałam łaziękę bo się przeraziłam normalnie że taki syf he he oczywiście mojemu nie przeszkadzał osad z mydła na lustrze a mi już tak jutro wypiorę franki pościele przeniesiemy mebelki i rozpakuje rzeczy dla Hubusia i czekac tylko na poród a i jeszcze jadę do makro zapomniałam ale to jak już wejdę w 37 tydzień
dziś na obiad miała bc ryba z kalafiorem i ziemniaczkami ale zasiedzieliśmy się u znajomych i najedzeni wróciliśmy do domu he he więc przekładam to na jutro :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...