Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Własnie się doszukałam zdjęć i Sztunia - zazdroszczę. Mój faworyt to zdjęcie nr 1, no zajebiaszcze 🙂 Mało brzuszka widać, ale bardzo ładne 🙂 Figurka ekstra, nożki smukłe a Ty o bule, gdzie? 😮

Powalczyłam troszkę z tym wózkiem, luby założył gondolkę, no wszystko cacy tylko te połamańce. I na 100% Lady nie byłby za mały dla Ciebie 🙂

Idę coś wrzucić do mej jamy chłonąco trawiącej bo mi jakis sąsiad smaka robi smrodkami z wywietrznika 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Natalla dzieki za info 😉

Dojechaly dzisiaj staniki do karmienia co zamowilam na allegro za 2 placilam 15,9zl 🤪:woohoo 😁zisiaj juz czarny wypiore to zobacze co z niego zostanie.Ale ogolnie to dobrze wygladaja.
A wiec Izunia juz jest gotowa na porodowke 😉Wszystko jest.


Ja też kupiłam 2 sztuki za 15,90. Może od tego samego sprzedawcy. Dziś mi przyszły i są dobre. 75B. B normalnie! 😉 Pierwszy raz miękki stanik jest na mnie dobry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
To jak ja mam 170cm wzrostu to nie uważasz, że byłby dla mnie za niski?
Właśnie kolorystycznie mi się najbardziej ten, na którym prezentują wszystko podoba. Takie Cappucino. Szkoda, że nie ma tego koloru :/


Nie sądzę, żeby był za niski. Mój luby jest troszkę wyższy od Ciebie a też mu pasuje 🙂 I ma regulowaną rączkę więc spoko.
Moje podniecenie wózkiem poszło się paść bo ofkors nie mogłam się doczekać i sama wyjęłam. Okazało się, że ma uszkodzone kółka - odłamane elementy i to nie wina kuriera bo nawet w pudle tych części nie ma :/ Już złożyłam reklamacje 🥴 Mam nadzieje, że to szybko załatwią.. A tak sie jarałam no ;/


O kurde ale kicha. A zamówiłaś przez allegro? Mój Łukasz ma 182cm wzrostu to nie wiem czy ten wózek dla niego też będzie ok. Ja się chyba jednak skuszę na tego Baby Merca. Gość co sprzedaje, ma ponad 9000 pozytywnych komentarzy i ani jednego negatywnego. To dużo znaczy przy sprzedaży takich rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, moim zdaniem do Łukasza też by pasował 🙂 Właśnie go zmierzyłam i przy najwyższym położeniu rączki (tak jak ma na głównym zdjęciu) ma 102-03 cm a od ziemi do skraju gondolki 120-21 cm więc chyba nawet nieco wyższy niż Baby Merc 🙂 Ale widzę, że się bardzo napaliłaś na ten różowiutki BM więc chyba nie ma co dumać 🙂

A, no i kupowałam na BoboWózki. Podejrzewam, że to uszkodzenie wynika z troszeczke niechlujnego zapakowania kółek, nieosłonięte były, po prostu wciśnięte na siłę gdzieś między stelaż :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Lady, moim zdaniem do Łukasza też by pasował 🙂 Właśnie go zmierzyłam i przy najwyższym położeniu rączki (tak jak ma na głównym zdjęciu) ma 102-03 cm a od ziemi do skraju gondolki 120-21 cm więc chyba nawet nieco wyższy niż Baby Merc 🙂 Ale widzę, że się bardzo napaliłaś na ten różowiutki BM więc chyba nie ma co dumać 🙂

A, no i kupowałam na BoboWózki. Podejrzewam, że to uszkodzenie wynika z troszeczke niechlujnego zapakowania kółek, nieosłonięte były, po prostu wciśnięte na siłę gdzieś między stelaż :/



A bylas zobaczyc cenowo w Baby Blue?To jest na Reymonta tam gdzie kiedys byl Jysk w podoworku.Ja tam kupowalam i oplacalo sie bardziej niz na allegro 🙂Duzo tam tego bylo.
Super ciuszki tam sa z firmy Fixoni czy jakos tak.Ładne przeceny byly.Podobaly mi sie spodnie jeansy dla malego,ale poczekam jaki duzy sie urodzi i cos kupie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie w Baby Blue byłam żeby obadać ten wózeczek 🙂 I były wersje tylko 2w1, które kosztowały tyle co 3w1 na necie. Dlatego się zdecydowałam. Choć przyznaję, że cen aż tak kosmicznych nie mają. Pare pierdółek też wzięłam 😉

Lady, a te BM chyba nawet potaniały ostatnio o 50 zł? Jak faktycznie trochę poczekasz to może jeszcze cos zlecą z ceny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
No własnie w Baby Blue byłam żeby obadać ten wózeczek 🙂 I były wersje tylko 2w1, które kosztowały tyle co 3w1 na necie. Dlatego się zdecydowałam. Choć przyznaję, że cen aż tak kosmicznych nie mają. Pare pierdółek też wzięłam 😉

Lady, a te BM chyba nawet potaniały ostatnio o 50 zł? Jak faktycznie trochę poczekasz to może jeszcze cos zlecą z ceny 😉


Ta biała edycja z parasolką jest cały czas w tej samej cenie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
No własnie w Baby Blue byłam żeby obadać ten wózeczek 🙂 I były wersje tylko 2w1, które kosztowały tyle co 3w1 na necie. Dlatego się zdecydowałam. Choć przyznaję, że cen aż tak kosmicznych nie mają. Pare pierdółek też wzięłam 😉

Lady, a te BM chyba nawet potaniały ostatnio o 50 zł? Jak faktycznie trochę poczekasz to może jeszcze cos zlecą z ceny 😉



Aha 🙂Ciuszki tez w fajnych cenach byly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mop parowy do dupy 🙂 znaczy się ja nie mogłam do końca go sprawdzić bo nie bede sie przemeczać 🙂

a teraz mi się marzy sesja taka full profesional jak będzie ciepło i jak Pola troszkę podrośnie, taka rodzinna tylko sobie musimy kaski na nią uzbierać, bo ta ciążowa była za friko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam ani jednego ładnego ciążowego zdjęcia, bo mam ch*jowy aparat, że w telefonie sprzed 5 lat mam lepszy.
O tym staniku mi się przypomniało, że ja nie mam do karmienia. W ogole nie mam, bo zakładam teraz staniki moje na 'chama' a jak mleko napłynie to już nie dam rady założyć, a do czego wkładki laktacyjne włożę 🤢 🤢 ohhh same wydatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 ledwo zyje ale jeszcze weszłam na komp, jak maz usypia Zuzie, tzn nie usypia bo sie usypia sama , dzis nawet w dzien mnie wygoniła, ze spróbuje sama, i udało się 🙂 dzielna ksiezniczka. czytaja teraz bajeczki , bo juz sie za bajkami na dobranoc steskniła, ostatnio goscie i za póxno na czytanie było.
a ja dochodze do wniosku, ze chyba mi spokojna ciaza nie jets pisana, jak nie jakies toksoplazmozy i inne cytomegalie, nerwy o wyniki itd., potem te cholerne grzyby czy drozdza. dzis odebrałam wyniki krwi i moczu, rutynowe i znów zonk. z tego co tu po strzałeczkach widac to leukocyty za duze, LYM % za małe i NEU% za duze. nie wiem dokłądnie co to znaczy. patrzyłam na płytki bo od tego zalezy znieczulenie przy porodzie to poleciało mi w doł ale niby w normie jest w sumie. ale mocz, do białka sie przywyczaiłam, znów nie ma sladu tylko 30,0 mg/dl, do tego slad ciał ketonowych, ale w osadzie dorobiłam się BARDZO LICZNYCH SZCZAWIANÓW WAPNIA (juz sie naczytałam, ze to mzoe prowadzic do kamicy nerkowej, po Zuzi musiałam woreczek zółciowy usunac to teraz z tym sie bede motac) i NIELICZNYCH BAKTERII. czyzby infekcja moczowa znów jakas?? do tych innych co jets w pochwie?? brrrrrr niby koncówka a daje miw kosc ta ciaża ze hoho
a wiecie co miałam swedzenie ciała od kilku dni, teraz troche pusciło, ale paranoja, nabrałam do łba ze mzoe znów cholestaza, zapytam gina czy zrobic badania bo rece dalej swedza i nogi i plecy, nie tak uporczywie jak wczesniej ale dalej... fuck...

i do tego brzuch tak juz ciazy ze szok, rano jestem zdatna do roboty, zabawy itd, a potem ok obiadku i do wieczora juz tak ciezko, kłuje na górze pod samymi piersiami ze sie nie da wcale siedziec, stac to znów ciagnie w dol i dół brzucha i plecy. kurde....

laski moze kupowałyscie reczniczek z kapturkiem na allegro?? pokazcie jaki i u jakiego sprzedawcy??
ten zuziowy doszłam do wniosku juz taki jakis srednio miekki wiec kupie nowy jakis mysle ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ja nie mam ani jednego ładnego ciążowego zdjęcia, bo mam ch*jowy aparat, że w telefonie sprzed 5 lat mam lepszy.
O tym staniku mi się przypomniało, że ja nie mam do karmienia. W ogole nie mam, bo zakładam teraz staniki moje na 'chama' a jak mleko napłynie to już nie dam rady założyć, a do czego wkładki laktacyjne włożę 🤢 🤢 ohhh same wydatki.


Ja kupiłam tylko dlatego, że mnie już cisną moje staniki i zobaczyłam, że te do karmienia takie tanie można kupić. Bo nie mam co kupować normalnych staników tylko większych, bo i tak pewnie mi cycki do swojego rozmiaru wrócą.

ewci@ rzeczywiście coś się Ciebie choróbska doczepiły 😞

Coś padam na ryjek. Chyba idę spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...