Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lady haha dobry ten pies z tej reklamy 😁 no psy uwielbiają jeździć, przynajmniej większość 😁
Moj krolik lubi do weterynarza, zawsze w kamizelkę, na smycz i siedziała ładnie w aucie, albo wykładała się całą długością a jak wysiadałyśmy z auta to zawsze kicała normalnie, wąchała nogi weterynarki 😁 ale wiem, że kroliki to dzikusy, tak jak ten Twojej koleżanki, mi się tylko taki otwarty trafił.
A co do psa jeszcze, to ja nigdy nie miałam swojego takiego żebym jechała z nim autem. Ale jechałam z obcymi czasem 😁
Mojej koleżanki kot św. pamięci, jeździł z nią wszędzie autem, no wszędzie po prostu, na zakupy, do mamy, do babci , do koleżanek i nawet jeśli ona wyszła i zostawiła go w aucie( wolał w aucie niż w domu) to ani razu się nie zesrał ani nie zlał. 2 razy tylko zwymiotował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Izunia widzę, że masz to samo łóżeczko co ja, tylko ja mam z misiem. A to z żyrafką widziałam w sklepie 🙂 Super łoże się prezentuje.

obdarzona: ten królik mojej koleżanki też bardzo otwarty był. Nigdy nie sądziłam, że królik może się tak zachowywać, normalnie jak pies czy kot prawie. Ale oni prawie w ogóle nie trzymali go w klatce, więc nie był takim dzikusem. Gdy się go zaczynało głaskać to w podskoku przewalał się na bok żeby go po brzuszku posmyrać 😁 Normalnie robił skok na bok jak to nazwałyśmy 😉 Super był, miałam okazję kilka razy go zobaczyć, bo my mieszkamy na tym samym osiedlu. Niestety smutna jest historia końca jego życia, ale to już nie będę opowiadać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa Izunia powiedz mi masz wersję z szufladą? Bo ja się zastanawiam czy jeden z elementów dobrze ulokowaliśmy. Bo jest taka duża płyta w zestawie i nie wiem czy ją się kładzie na tym spodzie łóżeczka, na które idzie materac, czy to się montuje nad szufladą by osłonić zawartość. W ogóle nie mieliśmy tego w instrukcji uwzględnionego. Tak samo takich srebrnych kołeczków, które były w zestawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalla napisał(a):
Witajcie dziwewuszki:]

Jak tam samopoczucie? Ja z nudów padam eeeeh, a tak się najadłam, że już nic nie wcisnę 😮


witaj natalla 🙂
powiedz jakie to uczucie kiedy wiesz że już tak niewiele czasu zostało do rozwiązania? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Aaa Izunia powiedz mi masz wersję z szufladą? Bo ja się zastanawiam czy jeden z elementów dobrze ulokowaliśmy. Bo jest taka duża płyta w zestawie i nie wiem czy ją się kładzie na tym spodzie łóżeczka, na które idzie materac, czy to się montuje nad szufladą by osłonić zawartość. W ogóle nie mieliśmy tego w instrukcji uwzględnionego. Tak samo takich srebrnych kołeczków, które były w zestawie.



Aaa to kochana jest do szuflady.Tak ja mam z szuflada i juz jest wykorzystana na kocyki,posciel i inne rzeczy.A ta płyta ma dziurke?Jak tak to ona jest na góre do szuflady.

Z łóżeczka jestesmy zadowoleni.Juz jest ubrane i nakryłam przescieradlem przed kurzem.

Kurde troche posprzatalam i zaraz mi brzuch rozerwie.Jejku 😠
Jade po mojego dziubka do przedszkola.Maz mi pozwolil,bo to blisko jest.Czuje sie jak w wiezieniu,ale on sie martwi tak sobie tlumacze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie tak myślałam, bo tak to widać zawartość szuflady. Niby będzie tam falbanka od pościeli, ale przecież mogłabym mieć pościel bez falbanki. Musimy tą płytę tak to zamocować bo ją pod materac włożyliśmy na razie 😁 To nasz na chwilę obecną burdelownik:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
No właśnie tak myślałam, bo tak to widać zawartość szuflady. Niby będzie tam falbanka od pościeli, ale przecież mogłabym mieć pościel bez falbanki. Musimy tą płytę tak to zamocować bo ją pod materac włożyliśmy na razie 😁 To nasz na chwilę obecną burdelownik:



Jeszcze do niej byly rzepy takie kółeczka i ta plyta sie na nich łapie.

Ładne sa te łózeczka.Tesciowa stwierdzila ,ze za ciemne.Hihihihihi.A nam sie podoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nam kolor pod meble akurat pasuje.
Wiesz co ja mam te kołeczki srebrne takie malutkie i one pasują do dziurek, które są od wewnątrz cztery w każdym rogu nad szufladą. Więc chyba się kładzie tą płytę na tych kołeczkach wystających 😮 Sama nie mogę sprawdzić, bo przez brzuch nie mogę sięgnąć do tych dziurek co są w głębi przy ścianie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kika: Hmmm im bliżej terminu tym bardziej człowiek rozdrażniony, już tak się te dni wleką, że oszaleć idzie... zrozpaczona pokonuje schody z 5 piętra i nic się nie rusza 🙂 już jak tak blisko jest rozwiązanie to naprawdę, ma się uczucia mieszane, radość, strach, depresja i złość kiedy to nastąpi 🙂
pozostaje mi tylko cierpliwość, która mnie zabija powoli 🙃

izunia: łóżeczko bomba 🙂 my z mężem kupiliśmy szersze, żeby na dłużej starczyło, szkoda, że nie mamy tej półki na dole, bo faktycznie wygodniej, a baldachim też w komplecie był?
Moja teściowa też wszystko krytykuje, no kobieta mnie tak wkur****!
Ja mam łóżeczko które wchodzi w kolorek wiśni i też ma boczki białe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalla baldachim można w komplecie z pościelą kupić, żeby pasował do pościeli. Ja właśnie kupiłam, ale jeszcze nie mocuję by się nie kurzyło. Już pokazywałam wcześniej, ten zestawik wzięłam:

Na razie nie mam pojęcia jak ten baldachim się mocuje, bo żadnej instrukcji nie dali. Ale nie ja jestem od technicznych rzeczy 😉 W każdym razie nie mogę się doczekać aż ubierzemy łóżeczko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zestawik śliczny!
Ja mam baldachim biały taki koronkowy,fajnie wygląda do ciemnego koloru łóżeczka i białych boków 🙂
Fajne są te dodatki rożek etc 🙂
I kolor też neutralny widzę, ja nie kupowałam w niebieskim, bo potem chce dziewczynkę, a jakoś jej w niebieskich barwach nie widzę 🙃
A baldachim w brew pozorną łatwo zamontować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalla kolor wybrałam właściwie pod pokój, który i tak jest do remontu. Trochę to nasze mieszkanko zrujnowane, ale nie będę w nie inwestować jak pod koniec roku będziemy się zamieniać na większe.
Według mnie dziewczynka w niebieskim może być, gorzej dla chłopca różowy 😁 Ostatnio jak kupowałam niebieskie śpioszki dla Werki z napisem "kocham mojego tatusia" to pani w sklepie się oburzyło, że to dla chłopca 😜 Cóż nie było na nich wzoru z samochodzikiem czy samolotem, tylko misio, więc nie wiem o co biega? 😜
A wózek będzie miała róziowy i już 😉

gulek: kocyk kupiłam wcześniej niestety. Jest NIEBIESKI 😉 Też mi się najbardziej podobał więc co tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady racja chłopiec w różowym to tragedia, u dziewczynki jakoś przejdzie, jak nie ma samochodzika czy czegoś w tym stylu:P'
Mój Krzyś ma przeważającą część rzeczy w limonkowym kolorze 🙂 kolor pokoju, kocyk, rożek, wanienke, ubranka etc 🙂 Podobno zielony uspokaja hehe okaże się w praktyce 🤪
A niebieskich ma tyle co kot napłakał, drugim po zielonym kolorze jest biel i pomarańcz 🙂 ale zielony ma przewagę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, i Lady piękne wasze łożeczka 🙂
ja wrociłam od weta, Figa była bardzo grzeczna podczas jazdy, co prawda płakała a mi się serce krajało. U weta też grzeczna, spowrotem płakała ale też grzeczna. Ale w poniedziałek chyba jedziemy jeszcze raz.
A teraz idę poprasować, i obiad muszę wstawić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...