Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
love napisał(a):
mnie te skurcze juz wkurwiaja... zwlaszcza jak sie jedzie bo kurde mam noge na gazie a tu jebs i nic nie da sie zrobic...;/ az sie przestraszylam dzisiaj 😞
ja na swieta cos takiego robie
http://www.google.pl/imgres?q=s%C5%82omiane+ozdoby+%C5%9Bwi%C4%85teczne&um=1&hl=pl&biw=1525&bih=679&tbm=isch&tbnid=Qom_zW1uL92-9M:&imgrefurl=http://art-series.com/boze-narodzenie-ozdoby-slomiane-c-17_100.html&docid=wLCWQQVE0cCDdM&imgurl=http://art-series.com/images/322_Packing%252520list%252520010.jpg&w=640&h=480&ei=5NrPTumTHcyh-QaU7dDhDg&zoom=1
albo cos takiego z makaronu
http://www.tipy.pl/artykul_2329,jak-zrobic-aniolka-z-makaronu.html
alee raczej te makaronu aniolki...
ja znajde to zrobie fotke i wam pokaze jakie rok temu zajebbiste zrobilam 😁D hehe



te aniolki sa ciekawe z makaronu.Ja juz wszystko mam,ale rok temu sie z malym narobilam z tej masy solnej.W tym roku laba bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, no waga dzidzi jest ważna, dlatego idę prywatnie aby zważyć i serducho przedewszystki i żeby jeszcze raz potwierdzić czy to na bank chłopiec 😜

Love super ten aniołek słomiany 🙂 a co do rzeczy z makaronu to moja siorka zrobiła kiedyś choinki z makaronu takie średniej wielkości 😜 ona w ogole umie takie rzeczy robić profesjonalnie, bo ona na kiermasze świąteczne robiła zawsze całymi dniami i tygodniami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, no waga dzidzi jest ważna, dlatego idę prywatnie aby zważyć i serducho przedewszystki i żeby jeszcze raz potwierdzić czy to na bank chłopiec 😜

Love super ten aniołek słomiany 🙂 a co do rzeczy z makaronu to moja siorka zrobiła kiedyś choinki z makaronu takie średniej wielkości 😜 ona w ogole umie takie rzeczy robić profesjonalnie, bo ona na kiermasze świąteczne robiła zawsze całymi dniami i tygodniami 😜



kur....mi dzisiaj tesciowa powiedziala czy ja jestem pewna syna 😮Cholera dlaczego kazdy mi gada,ze bede mie corke.Juz chce usg i niech mi zobaczy,bo mnie to denerwuje.Jak mowie,ze jest Alan to jest i koniec.To juz chyba jest 4 osoba co tak mowi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia on w ciazy razem ze mna tylko ze chyba bardziej marudny jak ja 🙂)) nie no ale tak powazni to caly tydzien mnie wkurwia na maksa :/ juz mom go dosyc :/ a teraz jeszcze weekend to chyba sie zabije 😁
aniolki sa zajebiste... kiedys juz je robilaam ale ja zawsze co roku nowe ozdoby robie 😁 u nas w domu i na wielkanoc i na boze narodzenie wszytssko recznie robione bylo i co roku inne.. taka nasza tradycja 😁
mulant mi nigdy nie krwawily 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, często piszesz , że mowią Ci,że dziewczynka. Otoż, ja mam to samo tylko, że rożnie. Jak spotkam koleżankę, znajomą, albo znajome mamy czy siostry to tylko słyszę od nich co będę miała. Te złośliwe mowią ' ehh, chyba będziesz miała coreczkę, to niestety widać' , a Ci co chcą się podlizać mowią ' jejciu, to pewnie chłopczyk, na serio super wyglądasz!'

otoż to jest pierdolenie o szopenie, bo jak się widzi ciężarną znajomą, to trzeba się grzecznie spytać o samo poczucie i powiedzieć coś w ciążowym temacie 😜
a jak ktoś mi mowi, że to synek bo ładnie wyglądam to mnie szlak trafia!! 😠 😠 😠
bo wyglądam jak bym nosiła 1000 dziewczynek w sobie, jakieś syfy mam na pysku, suchą cerę, bladą, sińce pod oczyma.
Nie sugeruj się opiniami 😜 bo oni tak gadają żeby otworzyć gębę w tym temacie,żeby nie było,że nic nie mowią. Bynajmniej ja tak to odbieram jak ktoś mi mowi takie rzeczy.

a Ty właśnie lepiej pędź na to usg bo jeśli serio to dziewczynka, to lepiej wiedzieć 😜 hehe bo wszyscy nastawieni na Alanka:P

Love, też bym chciała taką tradycję 😜 u mnie też się robi, ale nie aż tak. Ja mało takich rzeczy robię, bo ja mam pomysł, ale mam krzywe palce i wiele rzeczy robię nie sprawnie manualnie i one brzydko wyglądają, w sensie że nie umiem po prostu , ale teraz mam czas to sprobuję:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, często piszesz , że mowią Ci,że dziewczynka. Otoż, ja mam to samo tylko, że rożnie. Jak spotkam koleżankę, znajomą, albo znajome mamy czy siostry to tylko słyszę od nich co będę miała. Te złośliwe mowią ' ehh, chyba będziesz miała coreczkę, to niestety widać' , a Ci co chcą się podlizać mowią ' jejciu, to pewnie chłopczyk, na serio super wyglądasz!'

otoż to jest pierdolenie o szopenie, bo jak się widzi ciężarną znajomą, to trzeba się grzecznie spytać o samo poczucie i powiedzieć coś w ciążowym temacie 😜
a jak ktoś mi mowi, że to synek bo ładnie wyglądam to mnie szlak trafia!! 😠 😠 😠
bo wyglądam jak bym nosiła 1000 dziewczynek w sobie, jakieś syfy mam na pysku, suchą cerę, bladą, sińce pod oczyma.
Nie sugeruj się opiniami 😜 bo oni tak gadają żeby otworzyć gębę w tym temacie,żeby nie było,że nic nie mowią. Bynajmniej ja tak to odbieram jak ktoś mi mowi takie rzeczy.

a Ty właśnie lepiej pędź na to usg bo jeśli serio to dziewczynka, to lepiej wiedzieć 😜 hehe bo wszyscy nastawieni na Alanka:P

Love, też bym chciała taką tradycję 😜 u mnie też się robi, ale nie aż tak. Ja mało takich rzeczy robię, bo ja mam pomysł, ale mam krzywe palce i wiele rzeczy robię nie sprawnie manualnie i one brzydko wyglądają, w sensie że nie umiem po prostu , ale teraz mam czas to sprobuję:P


obdarzona jeszcze cos 😠 😠znajde cie na tym koncu swiata jakim jest nasze zadupie 🙂Jest Alanek.Przeciez pkazywalam Wam fotke jajek.A na usg i tak ide 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona spróbuj z tą matmą, nie poddawaj się 😉 Jakby coś mogę Ci przez neta pomóc. Uwierz w siebie 😉
Love czemu Twój Cię wkurza? facet ma Cię wspierać w ciąży! 😠
Izunia olej, mi mówią, że na chłopca bo ładnie wyglądam itp a dziewczynka urodę odbiera, g***o prawda! Nie ma co wierzyć w jakieś zabobony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja dziś mam dzień nicnierobienia 🙂 Urwałam się wcześniej z pracy i nadrabiam zaległości w filmach. Postanowiłam, że ten weekend po prostu przeleżę brzuchem do góry, pod kocykiem, z mnóstwem cytrusów i kubkiem herbaty z sokiem z malin pod ręką, żeby doleczyć wreszcie to moje choróbsko! Bo już trzeci tydzień mnie trzyma i nie chce na dobre puścić.

Mulant, mnie też dziąsła strasznie krwawiły przy każdym myciu. I to chyba tak od połowy ciąży. Kupiłam sobie szczoteczkę extra soft i jest dużo lepiej.

Love, ładne te ozdóbki 🙂 A ja ewentualnie masą solną się bawię, ale to rzadko i raczej nie wyrzucam, tylko gdzieś chowam na następny rok - jeśli oczywiście mi ładne wyjdzie 🙂 Pewnie w przyszłości z córą częściej będę 🙂 Z ręcznych robótek, to najbardziej lubię biżuterię składać.

Jutro zaczynam trzeci trymestr!!! Ale to zleciało niesamowicie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, no pewnie , że Alanek. Jajka widziałam, ale jeśli te jajka to większe wargi sromowe Twojej coreczki? nie no żartuję haha 😜

Ggulek, kurde czasem tak się zastanawiam czy przez neta ktoś by mi nie pomogł ale ja jestem tak niekumata z matmy i w ogole podstaw nie umiem,że mi trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie abym zrozumiała i muszę mieć maturalne zadania. Zobaczę, może podejdę do tej matury 😉
no a z tym wyglądem to zabobon 😜 mi Filipek zabiera urodę, że to będzie jakiś laluś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona za rok, nawet 2 lata próbuj i nie mów, że jesteś niekumata, nie można tak podchodzić! 😉 Jak nie masz podstaw zacznij od zera. Widzę, że Ci zależy i nie możesz się przez matmę poddawać 😉
Jeśli chodzi o cytrusy, mogę je wpierniczać ile się da i zgagi nie mam, za to od smażonego dziwnie mi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę jeść WSZYSTKO i żadnych dolegliwości nie mam 🙂 W sumie jedynym moim problemem są zaparcia - dlatego w odstawkę poszła czekolada, a za to wcinam masę owoców, warzyw, płatków owsianych, pieczywo razowe - ogólnie jak najwięcej błonnika, no i w miarę poprawnie funkcjonuję. Activia też mi pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, ale w sumie mam zacząć od zera ale nie wiem gdzie znajdę taką książkę lub takie ćwiczenia gdzie się nauczę tych podstaw. Ja jedynie umiem tabliczkę mnożenia do 100 bez problemu i tyle 😞 jakbym miała taką książkę ' matma od zera tłumaczona jak krowie na rowie' to bym już ją czytała i się z niej uczyła 😜
ja mam zgagę w sumie po wszystkim 😞 i tak od 3 tyg zgaga co noc mnie dopada. Ale to chyba wiele kobiet tak ma w ciąży.
Gdzieś słyszałam, że jak dzidzi rosną włoski to zgaga też może być, tylko nie znam się i nie wiem czy to prawda z medycznego punktu widzenia czy zabobon 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva, też mam zaparcia i też właśnie jem ciemne pieczywo z ziarnami, jogurt 7 zboż, owsiankę, mussli, itd. Jednak i tak nie jest dobrze, bo w ciąży w przeciwieństwie do stanu sprzed, pożeram słodkie jak dzika, dla batona zrobię wszystko. Dziś np. zjadłam 7 małych batonikow mars, milkiwaya, 4 kawałki ciasta, i 2 lizaki czekoladowe mikołaje. Do tego od gdzieś 3 miesięcy biorę witaminy pharmaton matruelle i one są czekoladowe i mają w sobie dużo magnezu i żelaza. A więc zawsze kombinuję idąc do wc , co zrobić żeby sie nie narobić a zrobić.. 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ggulek, popracuję jeszcze 3 tygodnie, potem wybieram 2 tygodnie zaległego urlopu, a od stycznia dopiero na chorobowe idę. Ostatnie dwa miesiące ciąży zrobię sobie wolne na szkołę rodzenia, kompletowanie wyprawki, malowanie mieszkania itp. Teraz w pracy końcówka roku się zbliża, w miarę luźno już, chyba że szefowa wyskoczy z jakimś szkoleniem czy czymś, to wtedy tkwię tam po 10 godzin. Da się wytrzymać, a zawsze wypłata inna jak się do tej pracy jednak chodzi, a nie siedzi w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...