Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No jakis bakteria pewnie. Dokładnie nie powiem bo nie wiem! Doktorek mówił a ja 5 przez 10 zrozumiałam i tyle wiem... Mam nadzieje ze tabletki pomogą... na szczescie ddzisiaj II trymestr zaczynamy i juz sie pewniej czuje wiec sie jak na razie nie bede martwic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
love napisał(a):
No jakis bakteria pewnie. Dokładnie nie powiem bo nie wiem! Doktorek mówił a ja 5 przez 10 zrozumiałam i tyle wiem... Mam nadzieje ze tabletki pomogą... na szczescie ddzisiaj II trymestr zaczynamy i juz sie pewniej czuje wiec sie jak na razie nie bede martwic.



Przeciez on wie co kobieta moze brac 🙂Leci ten czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rossie napisał(a):
No, kawka jest 😁
Wypiję i trzeba by do sklepu się przejść na jakieś zakupy...tylko ten deszcz...brr


a Wy takie smutasy przez deszcz 🙂 jakies monotematyczne jestescie 😉 kazda o deszczu, a u nas cieplusio, słoneczko swieci, az miło za okno wyjrzec. Moja Zuzia juz 3h na spacerku z babcia 🙂 choc raz sie los odwrócił, i u nas, na Syberii, jest cieplej niz w całej Polsce :0 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
Rossie napisał(a):
No, kawka jest 😁
Wypiję i trzeba by do sklepu się przejść na jakieś zakupy...tylko ten deszcz...brr


a Wy takie smutasy przez deszcz 🙂 jakies monotematyczne jestescie 😉 kazda o deszczu, a u nas cieplusio, słoneczko swieci, az miło za okno wyjrzec. Moja Zuzia juz 3h na spacerku z babcia 🙂 choc raz sie los odwrócił, i u nas, na Syberii, jest cieplej niz w całej Polsce :0 hehe


To fajnie....u mnie jest strasznie szaro za oknem.Ta radosna dzisiaj wstałam bez mdłosci,bólu głowy....i pogoda musi byc taka brzydka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
czerwony barszczyk ale taki z ziemniaczkami zabielany, rossie jutro go zjem
bo dziś idę na randkę z kolegą z pracy i na mega wyzerkę 🙂 więc dzisiaj słabiutko obiadowo 🙂


co to za randka z kolegą z pracy 🙂 a mąż w pracy pewnie tak,a Ty buszujesz z kolegami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Nie narzekajcie... bo zimą bedzie jeszcze gorzej a ja az sie chyba bede tu bala wejsc jak bedziecie marudzily! 😁



Ojjjj ojjjjj to ja bede na bank marudzic.Mam tyle do odśniezania,a teraz do tego bedzie brzusio 😁W tamtym roku otwieralam brame i mi odsniezarka wjezdzal facet zawsze mu cos za to odpalilam.To sobie mozesz wyobrazic,ze on bez problemu wjechal i wyjechal z podworka ja tylko poprawilam.A reszte to tesc traktorem 🤪Musze sobie dobre buty kupic na ta zime.Cieple i takie,ze sie łatwo ubiera.Moze macie jakies sprawdzone?Ja mam sniegowce z Tchibo ,ale ciezko sie ubiera.A jak to juz w 6-7 m-c jest kazda chyba wie.Z Niko to mi maz ubieral.Hhihihih

Ale se namarudzilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😁
Ło matko ale żeście naskrobały. Zaraz przeczytam, choć przeczytałam już 2 strony.
Piszecie że głupia pogoda, u mnie też:/ nie pada, ale jest zimno i mży 😞
Ewci@ jest uzależniona od kawy, a ja od zielonej herbaty. Pijam z 6 kubkow dziennie 🙂
Byłam U gin! 🤪 miałam mega styczność z tą suką położną wkurwiającą mnie, ale bynajmniej pierwszy raz słyszałam bicie serduszka mojego bobaska 😆 i takto wszystko ok, macica już jest wyżej 😁
Także zajebiście 😁 zaraz sobie poczytam i postaram się wdrążyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
Sztunia napisał(a):
czerwony barszczyk ale taki z ziemniaczkami zabielany, rossie jutro go zjem
bo dziś idę na randkę z kolegą z pracy i na mega wyzerkę 🙂 więc dzisiaj słabiutko obiadowo 🙂


co to za randka z kolegą z pracy 🙂 a mąż w pracy pewnie tak,a Ty buszujesz z kolegami 🙂


no a co? mąż wie, zna Macka bo zrobiłam im wieczorek zapoznawczy haha po krórym na drugi dzień umierali 🙂 dopiero o 17.00 randkuje bo tak kończy pracę, Majkę do mamy wywiozę a potem Michał ją odbierze. Usnęła, więc ja teraz idę przegrzebać szafę bo co tu na siebie włożyć 🙂 myslicie że już kozaki można wyciągnąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piorę swoją suknię slubną w pralce, ciekawe jaki będzie finał, natchnęło mnie bo mama zadzwoniła żebym zrobiłą jej zdjęcia bo jakaś daleka kuzynka się chajta i chce jej mama podobną uszyć i taka brudna po tym weselu więc postanowiłam załadować ja do pralki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja wam powiem ze na zimę czekają mnie meeeeeega zakupy...
Juz o ciuchach nie wspominajac ale o kozakch 😞 Bo te co mam to same na obcasie (dosc wysokim) albo bez zamka ktorych pewnie niedlugo nie wloze ani nie zdejme bez czyjejsc pomocy. A w planach mam kupic max dwie pary- typu emu bo wygodne i cieple (choc nie w moim guscie) i jedne jakies eleganckie... 🙂) hehebyle plaskie.
U mnie na kozaki za wczesnie chyba... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, ciekawe, co Ci z niej zostanie 😉
Moja suknia ślubna nie nadawała się do niczego po weselu - zdeptana, ponadrywana..jeszcze ją fotograf na sesji dojechał, bo mi kazał siadać na trawie i zieleni nawet nabrała gdzieniegdzie (pięknego koloru ziemi też) 😁 Sprzedałam sąsiadce część gorsetową i futerko, resztę mam na pamiątkę :P

love, calkowicie plaskie buty w ciąży to chyba też niezbyt dobry pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia moja sukienka slubna tez czeka na pranie 🙂)) hehe
Tzn 2 sukienki.... edna z wesela i jedna z sesji. Aż na pierwszy rzut oka widac ze brudne. Musze sie za nie zabrac (jak tobie sie uda to ja tez je do pralki wsadze) i sprzedać albo cos z nimi zrobic.

obdarzona- to sie ciesze ze wsyztsko gra u maluszka 🙂) dostalas zdjecie? jak tak to sie pochwal zaraz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...