Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Siemka 🙂 Byłam dziś u gina na wizycie, z maleństwem wszystko w porządku, widziałam dokładnie kręgosłupik 🙂 Pytalam o płeć, ale niestety małe nie ujawniło co ma między nogami:/ Jeszcze muszę poczekać do następnej wizyty.
Wróciłam z pracy, pojadłam, leżę... Nic nie robię dzisiaj, bo jestem padnięta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm.. leliva, szkoda 😞 ale wydaje mi się ,że to będzie chłopiec albo dziewczynka:P haha nie no, nie będę z siebie robiła idiotki, ale ostatnio tak mi powiedziała moja 7 letnia bratanica 😜 ja jej się pytam, a jak myślisz? jaka będzie płeć dzidziusia? a ona myśli.. myśli i mowi, hm... to będzie chłopiec... albo dziewczynka 😜
No Nefre to ma się najlepiej;/ szybko się dowie:/ a ja jeszcze miesiąc:/ jak nie więcej;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh... szkoda gadac.... ja to patrze sie gdzies wjebac wkolejke! 🙂 hehe ale zobczymy co z teg wyjdzie.
mi tak powiedziala mojej kuzynki 10cio letnia corka.... 🙂) ale to jak jeszcze nie wiedzcilam ze podwójnie 🙂))

i monsz wrocil 🙂 musze o mandacie powiedziec... chyba ciezarnej nie pobije? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio się wjebałam w kolejkę:P byłam na 9:45 zapisana, a były 2 kobitki do mojego gin i ja już wstałam a ta jedna gdzieś po 50-tce się pyta na ktorą byłam zapisana, a ja yyy... no właściwie to już dawno powinnam wejść ( a przyszłam ostatnia;/) i powiedziałam , że na 9:30 a ta babka ,że ona też na 9:30, a była jeszce babcia koło 70-tki i mowi 'pchasz się dziewczyno, tak się nie robi' a ja powiedziałam,że położna powiedziała że ja mam wchodzić pierwsza, i wypadła mi karta ciąży i pisze jak byk KARTA CIĄŻY, i się zamkły 😜
bo na autobus się spieszyłam, takto mogłam nie zdążyć.
Love, szykuj dupę, będzie lanie pasem od męża:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Źle nie jest bo aby 50e.- moglo byc gorzej chocicaz dla mnieto tam wszytko jedno bo centa nie dam im.


Ja tam wole płacić,bo pozniej ....beda scigac.Ale jak na dzien dzisiejszy to zero punktów i zero mandatow....a mam ciezka noge i auto tez jedzie 😉Na autostradzie sypałam 160 km a maz sie mnie zapytal czy ma mi blokade wlaczyc-heheh...mądry on pozniej 200 udusic go chcialam.czasmi lepiej dluzej jechac ,ale dojechac.Dlatego teraz jezdze przepisowo 🤪oczywiscie jak policka stoi 😁

Wiecie,ze nadal nie mam w czym isc na wesele.Jutro ostatnie podejscie do typowo ciazowych sklepow.Maz juz ze mnie nie umie.Dzisiaj mi powiedzial,ze najlepiej to chyba wygladasz nago i wszystko dobrze lezy-ale swinia co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak zawsze do Rzymu do lekara jecham to na autostradie do 220 podchodzilo..Ale mandat ne za to tylko zaparkowanie/wjazd w niedozwolone miejsce. Ja moim autem nawet wolnoo chyba ne umiem jeździc... za dobrze mi sie prowadzi 😁

cos wymysisz 🙂)) ja mysle co w listopadzie ubiore... a wtedy juz bede grubaaa;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Ja jak zawsze do Rzymu do lekara jecham to na autostradie do 220 podchodzilo..Ale mandat ne za to tylko zaparkowanie/wjazd w niedozwolone miejsce. Ja moim autem nawet wolnoo chyba ne umiem jeździc... za dobrze mi sie prowadzi 😁

cos wymysisz 🙂)) ja mysle co w listopadzie ubiore... a wtedy juz bede grubaaa;/


Zaczniesz wolniej jezdzic jak dzieciaki beda w aucie.Ja tak mam.JAk jade sama to sie zapominam,ale z Niko absolutnie.On jest dla mnie wszystkim.....musze tez mu dawac przyklad 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to prawda... ale jak sie jest w miescie to ludzi od chuuu i trzeba uwazac bo w kazdej chwli ktos moze wyjsc pod maske... ale za to autostady to cycuś glancuś... a te normaln drog krajowe to tak jak u nas autostrada.... tu to nwet maluch by przetrwal a nie na pl drogi np ja specjalnieterenoy samochod wybralam... hehe kurde.... tu to az conamniej smiesznie na miescie wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...