Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Mulant to widzę, że Ty też idziesz do przodu:P no ale z tego co my jemy ( tłusta kuchnia) no to czego się spodziewać. A przestać też nie da rady, bo to przecież ciągnie do lodowki.

no właśnie dlatego nie mogę doczekać się już świąt bo czekam na wyżerke u teściowej i mamusi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant, ja będę miała w swięta wyzerkę u teściowej, potem u mamusi,a potem jeszcze u babci, więc chyba pęknę 😁 szkoda,że na zapas nie można się najeść takich smakołyków hehe

u mnie na wadze 64,7 kg..

Ej to ja już mam 12 kilo więcej niż przed ciążą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się mulancik po prostu zważę przed wigilijną kolacją, a potem się zważę po świętach i wtedy się okaze, ile przypakowałam 😁 miejsca nie robię, bo ja mam taki przemiał,że szuflami mogę sobie żarcie pakować, a zaraz jestem głodna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja 58, ale nieublagalnie waga rosnie 🙂
Ja jakos ostatnio bez apetytu jestem, to chyba przez ta chujowa pogode 😞 nic sie nie chce.

Laski, a czy ktoras z Was uzywala na rozstepy kremu Mustela 9 miesiecy? Ja chyba musze w cos zainwestowac bo przez te bez przerwy rosnace cycki pojawily mi sie rozstepy, takie chamskie czerwone buuuuu niezbyt apetyczne to 🙂
Jeszcze tydzien i bedziemy sie wszystkie obzerac u tesciowych, u mamusi ajajajajaj juz nie moge sie doczekac, najbardziej pierozkow z kapustka i grzybkami 🤪 za pierogi mojej mamuni moglabym oddac zycie 🙂 chyba tez bym zjadla loda, ale jakiegos gruszkowego albo straciatella 🙂 bo wisni nie nawidze w zadnej postaci 🙂
Obdarzona, a Ty codziennie sprzatasz 🙂 ze Ci sie tak chce 🙂 mnie w sumie dzisiaj tez nic nie boli i moglabym sie wziac za jakies przedswiateczne sprzatanie, ale moja sofa nie chce mnie wypuscic ze swoich objec i mowi do mnie - polez sobie jeszcze Kasiu, pogrzej mnie troszke, sprzatanie nie zajac, nie ucieknie, w zwiazku z tym nie śmiem jej odmowic i zostane z nia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się obżarłam, obiada właśnie wsunęłam 😁

A no taki urok ciąży że się tyje. Tylko wkurwia mnie to,że np. moje znajome potyły 15 kg przez całą ciążę albo 12 kg a ja muszę aż tyle.

Co do wigilii to ja mam zawsze wigilię na bogato, w sensie żarcia w ch*j i zawsze coś nowego..i wigilię zawsze moja mama przygotowuje już kilka dni wstecz gotuje. Na wigilii zawsze jest od 7-10 osob. no czasem 11.. a wtym roku będzie 14 😠
najgorsze jest to,że od kwietnia tego jeszcze roku moja mama pracuje na poł etatu a od listopada na cały etat bo jest okres przedświąteczny a ona w sklepie robi. I wtym roku muszę wigilię ja z siostrą robić, a z mamą lepiej.. taki nastroj i w ogole. A moja siorka to się nie przykłada, np. grubo kroi cebulę i inne rzeczy, a ja zawsze wolno ale drobno bo tak mnie mama nauczyła:P
głupio 😞

idę jeszcze posprzątać , tylko nie wiem co.. chyba może prysznic posprzątam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...