Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi jezcze nie, ale jest blisko 😁 tzn. ja od tyg nie mam pępka, ani nie mam wgłębienia, ani mi nie wystaje, jak ręką przejadę to czuję cypelek wystający ale z profilu nie widać jeszcze.
Jeszcze dziurki po kolczyku przez ostatnie dni rozlały mi się, rozciągły i już szpeci.

Ej dobra kurde. Wstaje sprzed tego kompa bo mam robotę a siedzę tu jak dama jakaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ja też muminków nie lubiłam
a te pieczary to surowe, wszystko surowe? i mielisz w maszynce do miecha? ale sie podjarałam tym kotletem 🙂
spadam sę szykować do fryca 🙂


A właśnie pieczarki trza przesmazyc z cebulka 🙂 zapomnialam o tym napisać 😉
Ale do tej mielonej kaszy cebule surową trzeba dać bo tak fajnie podkresla smak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, po porodzie włoski zaczną znikać. Ej...kurde dla mnie najgorsze po porodzie to było jak sobie usnęłam na godzinkę i się obudziłam jeszcze w tym szoku i szukałam brzucha. I taka dzika byłam wyraz twarzy dokładnie taki: 😮 i co jest grane? hehe jak się zerwałam na baczność z łóżka i chciałam iść lać, to potem nie iem co się działo, ocknęłam się z łbem na umywalce, pigułami robiącymi mi zimne okłady na kark i salową czyszczącą moją salę z krwi. Nie marudziły na mnie tylko uspokajały, więc podejrzewam,że leżałam tam może z godzinę, bo nikt do mnie nie zajrzał i dlatego mnie uspokajały, żebym się gdzieś nie poskarżyła albo coś...hm. nie wiem. Ale nie róbcie tak 😁 przytomnośc umysłu wskazana 😁 zawsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona może to i ja 😁
o to kobieta w 27tygodniu ciąży 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/dsc00287fy.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/2418/dsc00287fy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulant, haha jaki wielki już 😁 Hubercik ma już dużo miejsca 😁

Astra, oo kurde.. ale to , że co, że Ty probowałaś wstać siku i w ogole byłaś zszokowana i zemdlałaś? i Cię położne znalazły? kurde jaka akcja 😁 dobrze,że zajrzały do Ciebie 😲

Kasia, wchodzisz na www.imageshack.us i tam wklejasz zdjęcie z kompa i potem jak już się załaduje, tam kod forum, to kopiujesz i wklejasz tu 😁

Astra, weź pokaż tego pępka;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj biedny Nikoś no 😞 się na inhaluje za wszystkie czasy.. a co imienia Nikodem, to jak tu przyszłaś Izunia to już powoli zaczynałam zmieniać po cichu zdanie, że nie Filip a Nikodem 😁 przeciez to jest zajebiste imie, no Nikoś, Niko.. powiedziałam mamie, to niiieee.. że lepiej niech zostanie Filip:P no i zostanie. Bo ona twierdzi,że jej się to kojarzy z 'karierą Nikosia Dyzmy' . 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ojj biedny Nikoś no 😞 się na inhaluje za wszystkie czasy.. a co imienia Nikodem, to jak tu przyszłaś Izunia to już powoli zaczynałam zmieniać po cichu zdanie, że nie Filip a Nikodem 😁 przeciez to jest zajebiste imie, no Nikoś, Niko.. powiedziałam mamie, to niiieee.. że lepiej niech zostanie Filip:P no i zostanie. Bo ona twierdzi,że jej się to kojarzy z 'karierą Nikosia Dyzmy' . 😉




hihii.....Niko ładnie imie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ojj biedny Nikoś no 😞 się na inhaluje za wszystkie czasy.. a co imienia Nikodem, to jak tu przyszłaś Izunia to już powoli zaczynałam zmieniać po cichu zdanie, że nie Filip a Nikodem 😁 przeciez to jest zajebiste imie, no Nikoś, Niko.. powiedziałam mamie, to niiieee.. że lepiej niech zostanie Filip:P no i zostanie. Bo ona twierdzi,że jej się to kojarzy z 'karierą Nikosia Dyzmy' . 😉



Mój mąż to samo powiedział jak zapytałam czy chłopcu Nikodem byśmy nie dali na imię :/ A mi się podoba to imię bardzo. Za to będzie nie Niko tylko Nikusia 😉
Zaraz sobie też cyknę brzuchola, bo rośnie w oczach. Pępka mi jeszcze nie wywaliło, tylko jest ogrooooooomna dziura. Tylko najpierw zjem tą zupę brokułową z grzankami, bo już mi trochę głód doskwiera. Brzuch będzie jeszcze pokaźniejszy, bo brokuły wydymające są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Dziewczyny, nie wiem na ile kontrolujecie swoją wagę, ale ja się ważę co kilka dni. Wczoraj wlazłam na wagę i się okazało,ze od niedzieli mam ponad 2 kilo więcej. Powiało zgrozą...

ja sie waze codziennie, a czasami rano i wieczorem, taki mi nawyk został po zuzi i widze ze to dobre. a raz na tydzien, jak wkraczam w kolejny tydzien to zliczam ile przytyłam w ciagu tygodnia i np ile zostało do wagi wyjsciwoej. to aj tyle mniej wiecej jakies 0,5kg co tydzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ja też tak mam , a przynajmniej czuje się lzej rano bo wieczorem to skóry mi brakuje takie mam wazenie
dziecko do naga mi się rozebrało 🙂


mnie na noc tez jakos wybrzusza i wydyma, ze ledwo łaze, ale to po tym co zjemy, dlatego ja zawsze sie wazę nago, po wstaniu i wysikaniu sie. wtedy jest wiarygodna waga, bo nawet jak do gin zajde, to raz po snaidaniu, raz po obiedzie, raz w innym ubraniu, raz w innym i jak ta waga ma byc wiarygodna??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...