Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no leży tylko nogami wiruje jak opetana 🙂
ggulek ja jestem zwolenniczka body, do tego spiochy, półspiochy a jak chłodniej to pajaca zarzucałam albo dres, rampersy stosowałam w lato jak ciepło było, albo do spania, u nas kupa wylatywała czesto 🙂 i sztuką było ściagnąć body bez ubrudzenia włosów hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Ewcia dzięki, właśnie myślałam o opcji body + pół śpiochy. No to łykaj urosept dla dobra dzidzi 😉 Chociaż nie wiem jak u Ciebie u mnie z tabletkami jest problem, witaminy jeszcze ok, ale ten magnez co biorę ledwo co przełykam, aż mnie na wymioty bierze.


ja na szczescie nie mam problemów z łykaniem tabletek.a troche sie tego uzbierało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Ewcia dzięki, właśnie myślałam o opcji body + pół śpiochy. No to łykaj urosept dla dobra dzidzi 😉 Chociaż nie wiem jak u Ciebie u mnie z tabletkami jest problem, witaminy jeszcze ok, ale ten magnez co biorę ledwo co przełykam, aż mnie na wymioty bierze.


to jaki bierzesz magnes? mnie cofa ostatnio po nospie forte zawsze zrobi mi się gorzki smak n\bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Ewcia dzięki, właśnie myślałam o opcji body + pół śpiochy. No to łykaj urosept dla dobra dzidzi 😉 Chociaż nie wiem jak u Ciebie u mnie z tabletkami jest problem, witaminy jeszcze ok, ale ten magnez co biorę ledwo co przełykam, aż mnie na wymioty bierze.


ja na szczescie nie mam problemów z łykaniem tabletek.a troche sie tego uzbierało.


ja mam swoją reklamóweczkę jak stara babcia 🙂 hahahha
ale jestem padnieta, mama mówi że mi dupa odzyła bo od razu humoru lepszego dostałam ale od razu już mnie plecy bolą jak pochodziłam
aaaaa i jak zawiozłam L4 do pracy to dostałam kosz ze smakołykami, to nawet do dyrektora poszłam mu się pokazać, słabe to było ale cóz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Ewcia dzięki, właśnie myślałam o opcji body + pół śpiochy. No to łykaj urosept dla dobra dzidzi 😉 Chociaż nie wiem jak u Ciebie u mnie z tabletkami jest problem, witaminy jeszcze ok, ale ten magnez co biorę ledwo co przełykam, aż mnie na wymioty bierze.


to jaki bierzesz magnes? mnie cofa ostatnio po nospie forte zawsze zrobi mi się gorzki smak n\bleee


ja jak biore tabletki to łykam i staram sie od razu szybko woda popijac. nospa faktycznie jest taka gorzka i kilka razy mi było dziwnie ajk poczułam,a teraz biore i od razu woda zapijam. i ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio czesc laseczki, ja tez ide sie myc, i lulku, bo jutro cały dzien jestem sama z Zuzia to pewnie mi nieźle da popalic 🙂 hehe choc mówi ze tzreba byc gzrecznym i nie denerwowac mamusi bo mama ma w brzuszku dzidzie i siostrzyczka Igusia bedzie nerwowa 🙂hehe cudak mały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też idę spać 🙂

Ewcia, z pachwinami radzę sobie w sposob taki, że muszę to 'przetrzymać' czyli chodzę jak pingwin. A kość łonową czasem sobie masuje ale to nie pomaga.

Kasia, teraz wiem o co Ci chodzi z nogami:P ja też tak mam, ale jak stoję i chcę buta włożyć i stoję na jednej nodze to boli. W nocy też boli , w sumie noce są najgorsze, nie da się przewrocić z boku na bok albo jakiego kolwiek ruchu wykonać.
Też tak masz?

Ggulek, no pewnie z rodzicami pobądź trochę 😁 od mężyka też trzeba odpocząć 😁

Sztunia, to super że na wizycie dobrze 😁 Duża Twoja Pola 🙂

Co do gin, to nie mogę do niego bezpośrednio zadzwonić bo ja na NFZ do szpitala chodzę i tam położna Cię umawia o kontaktuje z ginkiem. Ale ta cipa nie odbiera i muszę się tłuc busem aby jej powiedzieć, że chce wizytę kurde.

DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, które mają już dzieci, przydawały się Wam na początku bardziej bodziaki czy koszulki ze spodenkami/półśpiochami?

Zdecydowanie body, Gulek 🙂

Ewci@, moja niedobrzyca też leży w poprzek. Dzisiaj mi dała czadu w nocy, czuję jakbym wewnątrz miała zakwasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ja też idę spać 🙂

Ewcia, z pachwinami radzę sobie w sposob taki, że muszę to 'przetrzymać' czyli chodzę jak pingwin. A kość łonową czasem sobie masuje ale to nie pomaga.

Kasia, teraz wiem o co Ci chodzi z nogami:P ja też tak mam, ale jak stoję i chcę buta włożyć i stoję na jednej nodze to boli. W nocy też boli , w sumie noce są najgorsze, nie da się przewrocić z boku na bok albo jakiego kolwiek ruchu wykonać.
Też tak masz?

Ggulek, no pewnie z rodzicami pobądź trochę 😁 od mężyka też trzeba odpocząć 😁

Sztunia, to super że na wizycie dobrze 😁 Duża Twoja Pola 🙂

Co do gin, to nie mogę do niego bezpośrednio zadzwonić bo ja na NFZ do szpitala chodzę i tam położna Cię umawia o kontaktuje z ginkiem. Ale ta cipa nie odbiera i muszę się tłuc busem aby jej powiedzieć, że chce wizytę kurde.

DOBRANOC 😘 😘 😘


Kochana u mnie w nocy jest spoko, jak leze to tak nie czuje, chyba ze wstaje do kibelka no to wtedy boli, a poza tym jak za duzo chodze i siedze w jednej pozycji to tez boli, i chodze jak pingwin. Ale pomaga mi troszeczke ciepla, nie goraca kapiel, dobrze tez robi na bole krzyza 🙂 a buty to ja juz tylko na siedzaco nakladam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie wiem na ile kontrolujecie swoją wagę, ale ja się ważę co kilka dni. Wczoraj wlazłam na wagę i się okazało,ze od niedzieli mam ponad 2 kilo więcej. Powiało zgrozą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
strzałka
idę dziś do fryzjra a co? 🙂 na 14 zrobie sobie piekny kolor troche podetnę i bede funkiel nówka na weekend i święta 🙂
ależ dziś słonko świeci, miałysmy iśc na spacer ale właśnie jak was doczyttywałam to Majka buta chciała sobie umyc w bidecie i jest z deka mokry, wiec chyba muszę skozyć do domu po drugie, sniegowce, nogi jej się zagotuje ale niech cierpi dziad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kusicie mnie tym fryzjerem, ale ja już tam nie idę. Niech mi włos odrośnie, to pójdę na cieniowanie. Póki co myslę nad jakimś kolorem. Miałam czarne, ale mam odrochy i w sumie już raczej te moje włosy są brązowe, więc se jakiegoś ładnego zimnego brązu poszukam i luzik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😁 ja właśnie łaskawie wstałam. Chodzę w krotkich spodenkach mimo że w piecu nie napalone ale wszystkie leginsy w praniu i jedne się suszą. Ehh zimno mi w nogi:P

Kasia, ooo jak się coś porobi to rzeczywiście boli. Jak wstaję do kibelka to też wyłażę z tego łożka jak inwalida i boli w ch*j. Ja buty dalej na stojąco bo nie mam gdzie usiąść jak je zakładam 😁 ale myślę, że da się to przeżyć nawet, nie? o kapieli też słyszałam, muszę sprobować:P

Lady, może Bozia wynagrodziła Ci to,że wymiotowałaś tak w 1 trymestrze. Bo wymiotowałaś o ile pamiętam? no, a ja ciąży do 20 tyg w ogole nie czułam, 0 mdłości, wymiotow, boleści...no a teraz mam za swoje. 😁

Izunia, o ale fajnie 😁 ja teraz w niedzielę mam fryzjerkę 😁 bo do mnie przychodzi. Odrosty mi będzie robiła 🙂 słyszałam że nie można w ciąży farbować, że nawet pasemek i odrostow pasemkowych, balejażowych i t d. Ale moja fryzjerka i jeszcze taka jedna mowi, że farbować pasemka można 🙂 bo to nie dotyka skory głowy, ale jak już się wali farbę na cały łeb to nie wolno bo dotyka skory i można uczulenia dostać. A w ciąży nie ma jak tego uczulenia wyleczyć, i może jakaś reakcja nastąpić.
Oczywiście moja przyjaciołka ktora całe 9 miesięcy płakała, że chce pasemka i jej gin nie pozwolił to mi teraz mowi, że nie mogę, bo to się opary wdycha i mogę poronić jak jej sąsiadka, ale ja w to nie wierzę. Zresztą fryzjerka i tak daje mi delikatne bezamoniakowe czy jakieś tam, że ostatnio nawet ta farba w ogole nie śmierdziała.... To moje trzecie farbowanie w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...