Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona bo ty się za dużo forsujesz. Żeby okna myć w ciąży i codziennie sprzątać. Masz teraz za swoje. Sama się nie oszczędzałaś to teraz masz nakazane przez lekarza.

Astra mnie dziś zdziwiło, że na staniku dwie plamki w miejscach gdzie sutki są miałam całkiem spore 😮 Moje małe cyce zaczęły produkować i chyba rosnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale mycie okien małych czy dużych jest forsujące. Musisz się do tego wyciągać i brać ręce do góry, a to nie dobre jest w ciąży. Na Ciebie krzyczę, a sama dziś się nie popisałam. Teraz się boję, żeby mnie Bozia nie ukarała za te dzisiejsze zakupy. Znów mi się wydawało, że nie dużo, a ledwo do domu przylazłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tere fere obdarzona 😜 a drzwi kto umył? kto kocha odkurzacz? hę?

Lady, mi cyce urosły tak,że w te staniki które kupiłam miesiąc temu ledwie się mieszczą. I to nie są dwie plamki, tylko cała miseczka mi nasiąkła, dopiero poczułam jak rękę do góry podniosłam i mi się chłodno zrobiło 😮 Po urodzeniu Bartka to normalnie miałam mleczarnię, a ten dupek mały nie umiał ssać, bo nie dość,że wcześniak, to jeszcze mi dali ten jebany dolargan, po którym już w ogóle nie było co marzyć o karmieniu piersią. Oj cierpiałam, cierpiałam. Ale bez przesady, nie lało mi się z cycków w 25 tygodniu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Tere fere obdarzona 😜 a drzwi kto umył? kto kocha odkurzacz? hę?

Lady, mi cyce urosły tak,że w te staniki które kupiłam miesiąc temu ledwie się mieszczą. I to nie są dwie plamki, tylko cała miseczka mi nasiąkła, dopiero poczułam jak rękę do góry podniosłam i mi się chłodno zrobiło 😮 Po urodzeniu Bartka to normalnie miałam mleczarnię, a ten dupek mały nie umiał ssać, bo nie dość,że wcześniak, to jeszcze mi dali ten jebany dolargan, po którym już w ogóle nie było co marzyć o karmieniu piersią. Oj cierpiałam, cierpiałam. Ale bez przesady, nie lało mi się z cycków w 25 tygodniu 😮


Ja się cieszę chociaż z moich plamek, bo do tej pory nic mi się z cyckami nie działo 😞 Wreszcie się coś ruszyło. Mleczarnię można oficjalnie uznać za otwartą gotową do eksploatacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ogóle się wkurwiłam, bo mężowi nie chcieli wydać wyników moich z tej krzywej. Jeszcze żebym nie pytała o to wcześniej, ale baba w recepcji mówiła, że nie będzie żadnego problemu. Wychodzi na to, że zależy na jaką osobę się trafi. Ostatnio przeginają z tym wszędzie. Mojemu ojcu nie chcieli moich wyników wydać u lekarza pierwszego kontaktu gdzie się leczymy od lat, bo tylko mama była upoważniona (czego nawet nie pamiętałam kiedy ją upoważniałam). Wzięłam od razu zapas tych upoważnień i wszystkich powypisywałam. Teraz się okazało, że tam gdzie chodzę do gina nikt nie jest upoważniony. Paranoja. Dowiem się jaki wynik w środę, bo wtedy będę jechać do gina i opierdolę z góry na dół to towarzystwo w recepcji. Niech chociaż ustalą sobie jedną wersję wydarzeń, a nie jedno mówi tak, a drugie inaczej, a człowiek jeździ na marne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mam za swoje, z odkurzaczem muszę zerwać miłość.

Astra, kurde z tymi cycami Twoimi to rzeczywiście akcja 🤪 mi też coś tam wycieka ale nie aż tak 😲

Lady, a to głupki jedne:/ i teraz Ty musisz specjalnie iść:/ mi moja mama ostatnio odbierała to jej dali 😁

Izunia, dawaj kawe 3 w 1 🤪 kocham ją 🤪 ale w ciąży zawsze zalewam cały kubek bo mocnej nie pijam w tym stanie błogosławionym 😁

Mulant, może to niezbyt pocieszające z mej strony ale weź idź sobie popłacz 😉 a może Ci przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Kurde 😲 no może Bog ją objawił jako głowną nosicielkę potomstwa.. jednak smutne, że mimo,ze może nie chciała więcej dzieci to 3 razy poroniła.

Rozwaliło mnie to zdanie na koniec tego artykułu, tylko nie wiem czemu.
- Zawsze jestem w szoku, kiedy Gemma mówi mi, że będziemy mieli dziecko – twierdzi Glen.

od teraz to już chyba żaden szok ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę spać bo mi się oczy kleją. Tylko nie wiem czy zasnę, bo gdzie moja kocica 😞 rano moja mama ją wypuszczała na dwor na kupe i siku a potem pojechała do pracy, ja byłam u lekarza a w miedzy czasie Rex się zerwał z łańcucha, boję się, że coś jej zrobił:/ chociaż żyją 10 lat razem i widzą się prawie codziennie, to cholera wie. Może on ją zagryzł 🥴 nie przeżyję tego, to moje najukochańsze zwierze ktore dostałam pod choinkę 10 lat temu 😞
idę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powrocilam, dokupilam w Tesco 6-cio pak zielonych brokatowych babek bo byly za 2,99 taniocha to wzielam 🙂 a tak poza tym to kupilam dla kazdego jakies zestawy kosmetykow i tyle 🙂 nie mam sily na łażenie i wyszukiwanie prezentów.

Lady, to nie jesteś sama jezeli chodzi o dzwiganie ciezkich reklamowek z zakupami, ja dzisiaj mialam to samo i teraz moj kregoslupik biedny cierpi 😞 a z tymi wynikami w przychodni to faktycznie paranoja jakas :/
Mulancik mi na doła pomaga zawsze cos slodkiego, najbardziej czekolada i raffaello, moze Tobie tez pomoze, a jak nie to wyplacz sie biadaczyno 😞
Ide dostroic moja pieknie pachnaca choineczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Idę spać bo mi się oczy kleją. Tylko nie wiem czy zasnę, bo gdzie moja kocica 😞 rano moja mama ją wypuszczała na dwor na kupe i siku a potem pojechała do pracy, ja byłam u lekarza a w miedzy czasie Rex się zerwał z łańcucha, boję się, że coś jej zrobił:/ chociaż żyją 10 lat razem i widzą się prawie codziennie, to cholera wie. Może on ją zagryzł 🥴 nie przeżyję tego, to moje najukochańsze zwierze ktore dostałam pod choinkę 10 lat temu 😞
idę 😞


Jeeezu Agata, jaki czarny scenariusz od razu, badz dobrej mysli! Kocia na pewno wroci jak zglodnieje 🙂 nie martw sie na zapas :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam tylko wszystko co trzeba do tego łososia, oprócz szpinaku, cebuli, czosnku i maggi, bo to miałam, a maggi zastąpie sosem sojowym. I niby tu ryba, tam pieczarki, 2 cytryny, mozarella, parmezan, jakieś słodycze, bo oczywiście wstrzymac się nie mogłam, masło, śmietana, bułki i już byłam jak wielbłąd :/ Plecy teraz bolą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...