Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wczoraj męża siostra właśnie tak przezywała,że ją cholernie całe ciało swędzi, a szczególnie twarz. Ano siedzi się w ciepłym domku hehe powietrze suche, to i skóra cierpi. Tym bardziej u ciężarnych, jak jest rozciągnięta 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Wczoraj męża siostra właśnie tak przezywała,że ją cholernie całe ciało swędzi, a szczególnie twarz. Ano siedzi się w ciepłym domku hehe powietrze suche, to i skóra cierpi. Tym bardziej u ciężarnych, jak jest rozciągnięta 🤢 🤢



Mam nadzieje,ze pomoze mi wpano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, u mnie też sypie już, ale bardzo drobniutki śnieżek i leci tak powoli i leniwie, powoli wszystko się zabiela 😁
Twoj pies ma padaczkę? o kurde to nie ciekawie:/ i co w tedy robicie jak ma taki atak?
Moj kot dziś zwymiotował 😞 zaś trzeba ją odrobaczyć.

Astra, hehe to może zrob sobie z mleka twego pożytek 😎 dolej komuś do kawy, nie wiem zaproś znajomych na kawę z mlekiem 😁 oczywiście żart. Ja też mam wkładki ale nie noszę ich jeszcze 😁 czekają na marzec 😁

ja właśnie pożeram już od rana słodycze- tata przyjechał z niemiec 😎 i coś czuję że stolec nie pojawi się aż do 1 dnia świąt przez te czekolady 🤢 i batony 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, u mnie też sypie już, ale bardzo drobniutki śnieżek i leci tak powoli i leniwie, powoli wszystko się zabiela 😁
Twoj pies ma padaczkę? o kurde to nie ciekawie:/ i co w tedy robicie jak ma taki atak?
Moj kot dziś zwymiotował 😞 zaś trzeba ją odrobaczyć.

Astra, hehe to może zrob sobie z mleka twego pożytek 😎 dolej komuś do kawy, nie wiem zaproś znajomych na kawę z mlekiem 😁 oczywiście żart. Ja też mam wkładki ale nie noszę ich jeszcze 😁 czekają na marzec 😁

ja właśnie pożeram już od rana słodycze- tata przyjechał z niemiec 😎 i coś czuję że stolec nie pojawi się aż do 1 dnia świąt przez te czekolady 🤢 i batony 🤢



wiesz co nic nie mozna zrobic.Dajemy jaj w bezpieczne miejsce czyli jej łóżeczko i biedna musi sie przemeczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Izu, jeszcze biorę żelazo 😠
No i kwas foliowy, witaminki...

A ja nie sprzątam, pierdzielę. Krupnik wyszedł pycha, tylko coś wczesnie dzis mam ten obiad hehe



ahahha....ja żelazo odmówiłam,bo przez te świństwo mam hemoroidy 😠Witaminki tez biore i to 3 rodzaje.Na zmiane-hhhahah.Bo w tych jednych jest duzo zelaza i jak je codziennie bralam to byl na kibelku STOP.A teraz jak mieszam jest ok.

Pies mi tu chrapie.Co za szczur mały.
U nas znowu snieg pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, biedna psinka 😞 kurcze zwierzaki to normalne mają choroby jak ludzie.

Astra, aha. Ta luteina z tego co piszecie to ponoć męcząca zwłaszcza ta dowcipna. Dobrze że ja jej nie musiałam brać w ciąży 😁 to dużo masz tych tabletek.
Ty bierzesz magnez 'magnezin'? taki w żołtym opakowaniu i takie wielkie tablety 😠? ja biorę magnezin i zawsze jak połykam to modlę się o szanse na przeżycie i nie udławienie się. Zacznę go chyba przecinać 😁

ja biorę cały czas od 9 tyg ciąży pharmaton matruelle, to są witaminki ale one mają żelazo, magnez itd no i na początku zatwardzenia itd ale teraz już moj organizm się uregulował i jest ok 🙂 nospę biorę sobie 3 razy dziennie po 1. magnezin też 3 razy, i piję 2-3 razy dziennie ten na zgagę gaviscon. Ble:/

biało 🤪 ale dalej ten śnieg tak leci jakby chciał a nie mogł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, ten jajnik może Cię pobolewa bo może Weronika tam przesiaduje? bo ja mam to samo i tak mniemam tylko,że to złośliwy Filip tam jest i tam go czuję 😠

ogolnie jak byłam u gina na usg w 26 tyg to mały był obrocony głowką do piersi mych a nożkami do dołu. Lekarz mnie uspokoił że to nie jest powiedziane, że się już nie obroci. Ale od ponad tyg inaczej go czuję, a od 4 dni czuję go poprzecznie- wpycha mi nogi w boczek moj. Może się obraca 🤪 oby 😎 bo ja chcę naturalnie a nie cesarką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na dole w macicy czy niżej? w sensie wiadomo?
ja dziś mam siłę i choć nie mogę jej wykorzystać to tylko zmywam naczynia co chwilę i ostrugałam ziemniaki i je wstawiłam i już brałam się za kotlety co mama na ladzie zostawiła a one są kurwa zamrożone praktycznie w 80 % . No to ciepłam je w woreczek nowy i do letniej wody do miseczki 😠 się wkurwiłam bo muszę czekać aż się rozmrożą a ziemniaki już dochodzą 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, współczuję Ci z tym kręgosłupem, ja miewam tak samo ;(
Obdarzona ja też biorę te witaminki co Ty Pharmaton Matruelle.

Ja kupiłam dzisiaj sobie niezdrowe żarcie, rollokebab 😉 a pozniej zjem zupke brokulowa bo mi jeszcze zostala 🙂
Na 16 idę dzisiaj na manicure hybrydowy, kupiłam zniżkę na gruponie za 29 zł, a normalnie warty jest 150 😉 🙂 ale fart 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
na dole w macicy czy niżej? w sensie wiadomo?
ja dziś mam siłę i choć nie mogę jej wykorzystać to tylko zmywam naczynia co chwilę i ostrugałam ziemniaki i je wstawiłam i już brałam się za kotlety co mama na ladzie zostawiła a one są kurwa zamrożone praktycznie w 80 % . No to ciepłam je w woreczek nowy i do letniej wody do miseczki 😠 się wkurwiłam bo muszę czekać aż się rozmrożą a ziemniaki już dochodzą 🥴


wiesz co jak ci to mam okreslic ☺️caly dół mnie napierdalał.....ale to byla chwilka.Dobrze,ze tak krótko.....zaraz obiadek bedzie 😉

Tatus w domu to kotleciki musza byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...