Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Love, no pewnie;D to jest jak ogr z ogierzycą:P i się jeszcze człowiek po tym i tak nacieszyć nie może:P a co do Twojego leżenia, ja bym chyba nie dała rady nawet 5 dni 😜 ale dla dzidzi wszystko;D
Mulant, co Ty oglądasz:P mnie też kopała, teraz nie wiem nie czuje chyba 😜

mama właśnie mi kupiła 2 rurki z zajebistego ciasta francuskiego, nie takiego suchego tylko takiego grubego mmm i z kremem rzecz jasna 😁 🤪 🤪 ale już zjadłam i teraz jakby mnie mdli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja wam powiem że niestety po porodzie to mi się tak szybko nie chciało, a bolało mnie jakbym dziewicą była, Michał mówił że nic dziwnego nie czuje a mnie się wydawało że dziurkę miała pici pici malutką, jak pomyslę że znowu moze tak być to współczuje już mojego ukochanemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe co za porownanie 🙂
ja musze ogarnac lozko bo obok mnie lezy papierek od zelkow, wafetlka, od 2 paczek chipsow i jedna nie skonczona, kartonik po soku i butelka wody 🙂) hehe i wsyztsko po micha stronie 🙂) a z powyzszego idzie sie chyba domyslic ze sie opychalam caly dzien 🙂)
mnie jakos od 3 godzin maltretuja maluchy 🙂
ide na chwile na skypana kamerce mamie brzucha pokazac bo jej obiecalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia ja tez bym chciala 🙂) ale chyba nie mozliwe 😁
jak sie wazylam teraz 2 paź to wazylam rowno 50 kg, a 5 dni pozniej- 7 paź juz 51... no wiec na moje to troszke szybko, jak tak dalej pojdzie to policzylamm ze do konca miesiaca jeszcze 5 kg wejdzie 🙂) mam nadzieje ze tak nie bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytam na takim innym forum co laski pisza... jedna ma jakies problemy zpokochaniem dziecka a inna do niej co w sobote poronila z takim tekstem: 'Dlaczego takie laski jak Ty nie mają poronień?'.... nie wytrzymalam i zjebalam laske;/ kurde nie czaje jak mozna komus takiego czegos zyczyc... suka mala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
czytam na takim innym forum co laski pisza... jedna ma jakies problemy zpokochaniem dziecka a inna do niej co w sobote poronila z takim tekstem: 'Dlaczego takie laski jak Ty nie mają poronień?'.... nie wytrzymalam i zjebalam laske;/ kurde nie czaje jak mozna komus takiego czegos zyczyc... suka mala...

gdzie na naszym forum??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
czytam na takim innym forum co laski pisza... jedna ma jakies problemy zpokochaniem dziecka a inna do niej co w sobote poronila z takim tekstem: 'Dlaczego takie laski jak Ty nie mają poronień?'.... nie wytrzymalam i zjebalam laske;/ kurde nie czaje jak mozna komus takiego czegos zyczyc... suka mala...



To jest świństwo....mi tez siostra w ciazy z NIko powiedziala nie ciesz sie tak,bo jeszcze mozesz poronic.Byla zazdrosna,ze ja zaszlam w ciaze i od tej pory nie umiem z nia gadac czyli dopiero 6 lat 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na 40tygodni...
no szok... teraz sie z nia kloce i sie tlumacza ze nie o to chodzi... debilka nie jestem
sama dopiero poronila i takie cos gada... chyba sama nie wie co to znaczy mimo ze to przezyla... franca pierdolona...n nie lubie takich ludzi 😞
a tamta laska ma 17 lat i jest w 6 tygodniu i cos pisala ze nie kocha tego dziecka i ma mysli zeby usunąć, ale to nie znaczy zeby takie cos pisac i dziewczyne dolowac jeszcze bardziej 😞 pocieszac tez nie karze ale to juz dla mnie przekracza wszelkie granice. Ja niekomu nigdy nie zycze zeby poronil bo wiem jak sie wtedy matka czuje jak straci dziecko... Na moje dziewczyna zrobi co chce i poniesie tego konsekwencjie w przyszlosci ale to juz jest jej problem i jej interes aby sie z tym uporac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstajemy......
Za mna cięzka noc 😞Ciagle sie budzilam,oszalec mozna .
Ale amam nadzieje,ze dzisiejsze usg poprawi mi humorek i na zakupki jedziemy.Moze kupie buty zimowe 🙂Bo maz oczywiscie po robocze ciuchy jedzie.HehehehWczoraj jak mu powiedzialamz,e moze wkoncu nowa kurtke na jesień kupimy to powiedzial,ze on woli sobie kupic kurtke do pracy w niej chodzi 13h,a w ciuchach wyjsciowych to jakies 30 min w ciagu dnia 🤪 🤪myslalam,ze go udusze.Ale na urodzinki kupie dla neigo jakis ladny sweterek.
dzwonilam,zeby Niko na szzcepienie umówić...pielegniarka jest chora 😠 😠czekac na wezwanie.MAz sie tak wkurwil,bo z Niko to ciezko dojechac w ich terminie.Trudno,beda czekac -heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawajcie brzuchatki 🙂
a to kurwa jedna to no..ta co poroniła to pewnie jest 100 razy bardziej nie dojrzała niż ta 17 latka. Ja jak byłam w 6 tyg czy w 7 czy nawet jeszcze w 10 tyg to prawdę mowiąc też się martwiłam bo nie miałam żadnych uczuć ani miłości ani nienawiści do mojej w tedy jeszcze fasolki 😉 to przyszło gdzieś w 12 tyg jak pokochałam ale wcześniej nie myślałam nawet aby usunąć, oddać komuś czy coś:/

Ale dziś pogoda;/ zmęczona jestem:/ wieje i piździ..
muszę iść pod prysznic, zjeść śniadanie i takie tam pierdoły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...