Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no Love to ma jak w banku , że będzie pierwsza 😁
a chciałybyście urodzić tak z tydzień przed terminem?
bo ja bardzo bym chciała już tak z tydzien przed... nie więcej, ale tak tydzień, 5 dni dni przed lub dzień przed. A nie czekać i czekać, cholera wie ile po terminie się męczyć i mieć sztucznie porod wywoływany:/ ja tak pewnie będę miała 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej no właśnie? też o tym słyszałam,że pierwszy ruch dziecka jest ważny i trzeba ginkowi powiedzieć kiedy się poczuło:P ja poczułam w 17 tyg i 5 czy 6 dniu 😜 tydzień temu znaczy się chyba 😁 w sumie wcześniej też czułam ale nie byłam pewna, ale tego na koniec 17 tyg byłam pewna bo poruszyło się na maksa;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie Maja się urodziła dokładnie własnie z wyliczeń pierwszych ruchów, bo patrząć na moje nieregularne ruchu to guzik bym mogła wyliczyć, z wielkości nam się też parę razy zmieniało , ale ogólnie była dzieckiem mega terminowym , też straesa łapałam bo zadnych boli wcześniej nie czułam, ale pamiętam że parę dni wczesniej męzus mnie do krakowa zabrał, zrobił mi taki maraton, że aż nogi i ręce mi spuchły a nigdy przenigny nie puchłam, no i sex sex sex sex i wywołaliśmy dziada o terminie 🙂 🙂

obdarzona kopa w dupe dostaniesz znowu za te czarne wizje, młoda jesteś urodzisz napewno,w odpowiedznim momencie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...