Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
te pudełeczko na ząbki to mamie kupie na urodziny 🤢 haha 🤪 się wkurwi:P nie no żartuję.
Sztunia, kota maskotkę ma się rozumieć:P? co do soku malinowego, tak wiem słyszałam, ale prawdę mowiąc to są takie bzdury , że szok. Tak samo,że picie zielonej herbaty powoduje roztrzep kręgosłupa u płodu, haha. Nie no to jakiś żart... zresztą już wypiłam hektolitry zielonej herbaty, zielonej herbaty o rożnych smakach, zwykłej ze sokiem malinowym także... ja piję tylko herbatę, bo wody prawie nie pije bo nie umiem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuchatki 🙂

Obdarzona, ja też piję dużo zielonej herbaty, przecież ona jest najzdrowsza! Tylko nie wiem czy faktycznie nie ma jakiegoś limitu filiżanek na dzień, bo w końcu ona też pobudza. Ja zawsze kawę piłam litrami, nawet 4 dziennie przed ciążą i teraz muszę ją sobie czymś zastąpić, w grę wchodzi właśnie zielona herbata i zbożówka z mlekiem. Czasem jeszcze yerba mate, ale od święta, bo dużo z tym ceregieli.

Mulant, wczoraj pytałaś o tego kurczaka z ananasem, ale już nie miałam czasu wejść na forum. Ja go robię tak: rozbitą pierś z kurczaka obtaczam w przyprawie do gyrosa, ale równie dobrze może być jakaś inna, następnie smażę na patelni. Jak będzie już miękka kładę na każdym kawałku krążek ananasa i plaster sera żółtego. Patelnię przykrywam przykrywką i czekam aż ser się zacznie rozpływać - wtedy wyjmuję na talerz i dla dekoracji na środek nakładam jeszcze łyżeczkę żurawiny do mięs.
Ale ostatecznie zmieniłam wczoraj plany obiadowe i zrobiłam takie coś:
http://fotoprzepis.pl/index.php/filet-z-kurczaka-w-slodko-ostrym-sosie-z-brzoskwiniami-i-papryka/

Mnie pępek nie boli, ale niepokojąco zaczął mi się rozszerzać... Tylko czekać, aż go wywali na drugą stronę:/

Wczoraj mała pierwszy raz kopnęła mojego męża!!! Jaka radość w domu była 😁

Dzięki dziewczyny za uwagi odnośnie wózków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ja za to wodę pije hektolitrami ale ja zawsze piłam duzo wody i Maja też jest nauczona wodę pić,
co do kotka obdarzona to on jest z jakiejś serii co jest w smyku to kotek platkowy taka figorka ale normalnie cały ranek się nim bawi i nosi go jeszcze w tej reklamówce co od ekspedientki dostała 🙂

robia nam drogę, znaczy się czymś wysypują żeby nie było masakry na zimę, bo zawsze błoto i wszystko nam na plac się wnosi 🤪

jadę z kuzynką do dziewczyny kuzyna, mamy dzieci w tym samym wieku a w dodatku ona tez jest w ciązy wiec biorę ciatso i bedzie wyżerka 🙂 no i skoczę po wyniki

a ja mam tak że np. stoje i nagle zaczyna mi bić serce na maxa, chce to zgłosić ginie ale napewno zapyta o ciśnienie więc wzięłam sobie ciśnieniomierz i ciśnienie mam spoko tylko puls 120 mialam 🙃

do spisania później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva, no zielona lepsza od kawy 😉 tylko ja kawy ogolnie mało piję , a w ciązy prawie wcale, tylko czasem jak wstanę niewyspana. Ja już z 2-3 tyg temu ograniczyłam zieloną. Piję teraz zwykłą sagę, albo z cytrynką albo z sokiem malinowym, czy jakimś jaki jest albo bez niczego;p
Ooo to fajnie 🙂 jak moj przyjedzie też go pewnie już dzidzia kopnie, bo moje dłonie już czują 🙂
Sztunia, no widzisz Ty pijesz wodę a ja nie umiem, tylko jak tabletkę przełykam. Czytałam artykuł o tym, że wiele osob nie znosi zwykłej normalnej wody. A to wszystko przez to,że w dzieciństwie matki słodziły wodę dla dziecka i wszystko im słodziły. I moja mama się przyznała , że słodziła i są efekty:/
A to taki kotek 😁 będzie miała zajęcie , się poprzytula do kotka 😜
Izunia, no jak Ci coś gra w plecach to Ty chora jesteś, masz grypę albo przeziębiona jesteś:/ 😞 mam nadzieje, że teraz leżysz pod kocem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
🤪 🤪
Widzę że o piciu wy teraz?
Ja od tygodnia piję herbatę niby nakrążenie- jest to zielona herbata ze szparagami i jabłkami. Pyszna, ale lepsza zwykła zielona 🙂)) Uwielbiam. A kawy to w sumie środnio lubiłam zawsze. Chyba ze esspresso, albo ostatnio ta nescafe sensacione creme... jest super, delikatna i ta pianka 🙃
O i dzisiaj od X lat sobie szklankę coli nalałam i nie mogę tego dopić!! Nie wiem czemu. No i chyba ma jakieś dziwne dzialanie, bo jak zabrałam łyka to za 2 minuty się musiałam do kibla zerwać. ;/
A woda.... woda to zawsze i wszędzie. Najlepiej się nia umiem napić jak się chce. A z tym co obdarzona pisałaś to racja, że mamy dzieciom słodzą a potem nie mogą już jak są starsze pić. jak chyba nic nie miałam słodzonego 🙂
A soki to chyba każdy lubi- ja chyba tylko kaktusowego nie lubie, fuuuuu.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva dzięki za przepis na pewno zrobie a dziewczyny potrzebuje przepisu na proste tanie ciasto ale żeby było proste bo co do ciast to ja nie potrafię ich robić kurcze już 8 ciast zmarnowałam i powiedziałam dosyć z tym ale chce spróbować jeszcze raz więc znacie może jakiś przepis ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Ja kiedyś robilam taki placek z maslanką. pyszny byl, ale przepisu nie pamiętam, ale poźniej gdzieś znajdę to ci podam 🙂 Chyba się nie da go spiepszyć. CHooooooociaż! 🙂 kto wie...
\
z moim talentem hmmm sądzę że wszystko da się zepsuć :P 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, no zielona z jabłkiem piłam, ale ze szparagami jeszcze nie 😁 sok kaktusowy kiedyś lubiłam, teraz już nie 😞 soki są dobre, ale ja nie nawidzę porzeczkowego choć ostatnio jak jest to się napiję, nie lubię tego żołtego pomarańczowego, bo morde to mi wykręca. Jabłkowy też średnio lubię, kojarzy mi się z żubrowką ktorej nienawidzę. Lubie te soki mieszanki 😜
Ja swoim dzieciom słodzić nie będę, bo najzdrowsza jest woda chyba.
Ja to się dziwię, że należysz do osob co lubią sok pomidorowy 🥴 znam może ze 2 osoby co piją ten sok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona to ty malo rzeczy lubisz 🙂
Ja lubie np mix... sok bannanowy z porzeczkowym, żurawionowy z pomarańczowym, limonka ze spritem.... bla bla... 🙂) a pomidorowy chyba jeden z ulubionych 🙂 A za to nie lubię wielowarzywnych.
mulant właśnie! murzynek to prosciutki jest 🙂)) może ci się uda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi w ciąży tez mielone nie podchodzą.. mama ostatnio jak usmażyła to nie dosmażyła ale troszeczkę zjadłam zanim się kapłam i z niego takie soki wyciekały i to mięso było takie rożowe w środku i myślałam, że pawia puszczę:/:/
no pieczarki do jajka nie pasują, ale w sumie.. może być smaczne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nic nie nadrobię 😁 ale i tak super że tyle piszecie 😉 Mi się niestety nie uda nadrobić.
Love gratuluję 2 córek, chciałaś inaczej taj jak ja więc się możemy wymienić... oczywiście żartuje. Ty będziesz miała same baby a ja samych facetów w domu.
O a co do obiadku to ja dziś robię mielone ;D Ale bez pieczarek, tylko w sosie pomidorowym. Chodziło za mną od kilku dni. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love ale to może nawet dobrze, że nam to mięso już nie podchodzi, bo w ciąży można mieć pecha i natrafić na jakieś nie takie i tragedia gotowa. Ja jem tylko ' pewniaki ' 😁
O Kala 🙂 hehe no ale 3 synow to pewnie niezła frajda 😉 będziesz starała się do skutku o dziewczynkę?
ja miałam tydzień temu w sosie pomidorowym a część w koperkowym;D pychotka była;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...