Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wszyscy oglądają ten "Przepis na życie", a ja jakos nigdy nie mam czasu, nie widziałam ani jedneo odcinka. "Rodzinki.pl" za to nie oglądam przy tym moim, bo zaraz ciągnie szyderę, że ta Natalia to ja. A ja tam podobieństwa nie widzę. (Ja mu się odgryzam, nazywając go Dolph Lundgren, tyle,ze tu podobieństwo jest wyraźne haha) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona napisał(a):
Astra hehe, no matma to moja zmora:P zawsze byłam z tego przedmiotu ' popychana' z klasy do klasy 😜

Ja ledwie zawsze miałam tróje, masakiera. Ale na szczęście matury nie musiałam z niej zdawać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Astra hehe, no matma to moja zmora:P zawsze byłam z tego przedmiotu ' popychana' z klasy do klasy 😜

Ja ledwie zawsze miałam tróje, masakiera. Ale na szczęście matury nie musiałam z niej zdawać 😎

no widzisz... szczęściara- a my mamy obowiązkową.! Gdyby nie to bym się jej nigdy nie uczyła, a tak to nawet na rozszerzeną maturę idę.;/ Już chyba żaluję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no albo jak panikowała z tym dzieckiem 😜 chociaż Adamczyk też gra po prostu perfekcyjnie 😜 zawsze ten aktor kojarzył mi się tylko z rolą papieża ale jak poszłam do kina na 'oh Karol 2' uwierzyłam w tego aktora i po prostu kupa śmiechu z niego 😜 i w tym serialu też gra taką sierotę , że szok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona napisał(a):
Hhehe Astra miałaś szczęście;p

Szczęście kochanie to ja miałam na maturze z polskiego 😁
NA ustny wybrałam sobie temat "Młodość jako temat i problem w literaturze XIX i XX wieku" (czy jakoś tak). Pracę pisałam z siostrą mojej kumpeli, nauczycielką polskiego, chociaż sama nie miałabym problemu, ale chciałam jak najlepiej. Pracy się nauczyłam od razu, jak ją dostałam, bo jakoś łatwo mi wchodzi kucie na pamięć nawet kilku stron.
I teraz uwaga:
Wchodzę na pisemny polski, zaglądam w arkusz i własnym oczom nie wierzę:
ostatnie zadanie, dwa tematy do wyboru - jeden o jakimś śnie Izabeli z "Lalki", a drugi... "Oda do młodości jako przykład motywu młodości w literaturze XIX i XX wieku". Z radości myślałam,ze normalnie się zleję 🤪 Wszyscy się mordowali, a mi miejsca brakło, dostałam też 90% 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Hhehe Astra miałaś szczęście;p

Szczęście kochanie to ja miałam na maturze z polskiego 😁
NA ustny wybrałam sobie temat "Młodość jako temat i problem w literaturze XIX i XX wieku" (czy jakoś tak). Pracę pisałam z siostrą mojej kumpeli, nauczycielką polskiego, chociaż sama nie miałabym problemu, ale chciałam jak najlepiej. Pracy się nauczyłam od razu, jak ją dostałam, bo jakoś łatwo mi wchodzi kucie na pamięć nawet kilku stron.
I teraz uwaga:
Wchodzę na pisemny polski, zaglądam w arkusz i własnym oczom nie wierzę:
ostatnie zadanie, dwa tematy do wyboru - jeden o jakimś śnie Izabeli z "Lalki", a drugi... "Oda do młodości jako przykład motywu młodości w literaturze XIX i XX wieku". Z radości myślałam,ze normalnie się zleję 🤪 Wszyscy się mordowali, a mi miejsca brakło, dostałam też 90% 😜

hahahha 🙂)) no to ci sie udalo 🙂) pewnie temat nr 2 wyrbałas :P hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja bym nie zdawala jakby to wygladalo inaczej... ale to jest tak ze trzeba tylko zdac obowiazkowe i masz... a jak sie dodatkowych nie zda to to nie ma wplywu na calą maturę.
Ja zdaję rozszerzenia z polaka, angielskiego i matmy, a dodatkowe to biologia, geografia i chemia. bedzie masakra 😞
Astra ja bym ci napewno oczka wydrapała 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem umysł sicsły więc matma dla mnie żaden problem, za to z polski lipa i na maturze fuks jak cholera
na pisemnej się ściagało więc na mierny napisałam
ale ustna w komisji dyrektorka nasza nauczycielka polskiego kurwa chciała mnie udupic, a ja przed wejściem na salę złamałam obas w szpilce i wbijam tam bujnym krokiem siadam losuje, ocieram pot z czoła i niby ide się przygotowac tylko chuja wiem
i przychodzimoja kolej siadam przed ta komisją a ta franca już łapki zaciera wtedy otwierają się drzwi i jakis koleś z edkacji przyszedł do niej zapytac jak matury, jja mysklałam że się zesram ze szcześcia, te babki wszystko za mnie mówiły a ja powtarzałam a na koniec powiedziały dobra kończmy znią bo jak dyrka wejdzie to ją obleje, ja wstałam z krzesełka a ta kurwa wróciła,
na świadectwie maturalnym miałam same mierne bo polski i jezyk a matmy piątki i awansem na studia się dostałam 🙂

więc mogę wam korków udzielić mailowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, mi na szczęście matma teraz do dupy nawet nie potrzebna, ale dzięx 😎
obdarzona, ja geografię lubiłam, tak samo jak biologię i chemię. I nie mogłam się zdecydować między geografią a biologią, co wziąć, bo na chemię rozszerzoną bym się nie rzuciła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

love, ja historię kocham do dziś, zwłaszcza historię polski od Piastów do Jagiellonów, bo później to już nie ma się zbytnio czym ekscytować 😁 I mam w domu fanatyka, bo moj chłop na punkcie historii to ma prawdziwe jazdy. Ile razy się kłócimy o jakieś daty czy bitwy 😁 chociaż ostatnio liczyliśmy ilu było królów-pedałów 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
love, ja historię kocham do dziś, zwłaszcza historię polski od Piastów do Jagiellonów, bo później to już nie ma się zbytnio czym ekscytować 😁 I mam w domu fanatyka, bo moj chłop na punkcie historii to ma prawdziwe jazdy. Ile razy się kłócimy o jakieś daty czy bitwy 😁 chociaż ostatnio liczyliśmy ilu było królów-pedałów 😮 😁

szkurde...;/ ekscytowac? o matko ;/
no ale kazdy ma swoje gusta 😁 Ja uwielbiam np się językow uczyć- oprócz niemieckiego 🙂
albo biologia 😁 to jest ciekawe na przykład- dla mnie przynajmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe mi polski ustny poszedł jak bułka z masłem:P wszyscy srali, grali, prace niewiadomo jakie i na jaki temat pisali, chodzili jak ze sraczką do polonistek aby sprawdzić czy dobrze, a ja przeczytałam lekturki ładnie, także wiedziałam o co chodzi i 3 dni przed ustną z mamą i siostrą napisałam pracę, prostą jak konstrukcja cepa, nie musiałam się jej uczyć na pamięć bo jakoś i tak ją umiałam na pamięć , ale pomyślałam sobie: kurwa:/ wszyscy mają jakieś wykwintne prace, albo kupili albo im ktoś napisał a ja mam taką skromną. A jeszcze w komisji miałam taką kurwe , że szok. Poszłam, bez zająknięcia powiedziałam, na pytania odpowiedziałam i udało mi się na 19/20 pkt zdobyć. Cieszyłam się jak pojebana:P a temat miałam '' literackie portrety matek coś tam coś tam na przykładach coś tam coś tam z rożnych epok'' :P także proste wybrałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...