Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Love, z tymi fastfoodami to prawda, też znam takie co z brzuchem a dzień w dzień fastfoody wpierdzielały.. dobrze, że o siebie dbasz 😁 chociaż ciąża to nie choroba i można czasem zeżreć coś takiego 🙂 ja np. wczoraj zjadłam sobie zupkę chińską(przed ciążą byłam od nich uzależniona, dzień w dzień zupka) a teraz w ciąży postanowiłam , że będę jadła 1 na 2 tyg albo na tydzień:P chociaż teraz mam do nich lekkie obrzydzenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale dziewczyny najlepiej to jak mi teściowa kurę przyniosła na rosół i ją poporcjowałam, zamroziłam mięsko i zostawiłam tylko porcję na rosół. Wrzuciłam do gara i zadzwonił mi telefon, więc przykryłam pokrywką i odstawiłam. Mama dzwoniła,ze brat nogę złamał, a ja jakimś cudem zakosiłam ich legitymację ubezpieczeniową i trzeba było szybko jechać. I pojechaliśmy. Sytuacja nas zmusiła,zebyśmy zostali na trzy dni. I teraz sobie wyobraźcie, co zastałam, jak wróciłam do domu. Był środek lata, przez dziurkę od pary w pokrywce wlazła do gara mucha. Cała kura żyła własnym życiem i to był dopiero smród!!!!!!!!!!!!! masakra, a Madzia jeszcze pokrywkę podniosła, jakby miała mało wrażeń. O chuj....jak ja se przypomnę tą jazdę. Rzygaliśmy dalej niż widzielismy. Zwłaszcza ten mój, bo został wysłany z misją pozbycia się całej zawartości razem z garem oczywiście 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za mną chodzi na przykład teraz kapusta z grochem, taka jak zawsze jest u nas na wigilię... 🙂 i gołąbki mojej babci. Muszę ją namówić, to mi upichci na wszystkich świętych jak pojadę 😜
A 3 listopada mam lekarza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

love - no tak, bo owoce, warzywa faszerowane chemią, w wędlinach chemia, słodycze niezdrowe, herbata z cytryną, mięta i sok malinowy też odpadają, serów niektórych nie wolno, w mleku więcej wody niż prawdziwego mleka, jajka jakieś sztuczne, czosnek chiński rakotwórczy,etc, etc.
Czosnek, zioła i kiełki mam swoje, bo hoduje takie rzeczy, ale na gotowe produkty nie mamy wpływu. To jest ciężkie jarzmo tych czasów, cali jesteśmy już jak chemia - wystarczy spojrzeć na kości. Teraz sie odkopuje szkielety ludzi pierwotnych i kości są jakie mocne, ze do tych czasów w ziemi przetrwały. Po nas to 20 lat i śladu nie będzie, a jeszcze najpierw to po śmierci będziemy świecili w ciemności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, o kurwa haha! nawet nie potrafię sobie wyobrazić tego smroduuu..... ja bym padła na miejscu 😜
No no.. te wszystkie artykuły jak czytam o żywieniu w ciąży to mnie krew zalewa. Niektore są mądre ale te internetowe albo fora niektore to szok:/ tylko wywnioskować można , że ' ani jeść, ani pić, oddychać też nie bo zarazki w powietrzu' :/
Sztunia oo hehe to idź i jedz pomidorową szybko bo się biedne dzieciątko zakopie:P
Love, nie ma frytek 😜 proszę iść i zjeść sałatę z żodkiewką. Nie no żartuje:P
Moje dziecko też przed chwilą kopało, to włączyłam mu moje electro z telefonu, przyłożyłam do brzucha bo chciałam zobaczyć czy już słyszy i reaguje, to osłupiało 🥴 chyba nie oguchło? biedne dziecie moje, no:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czaje czaje 😁 tzn ten zespoł czaje i jeśli o takie rytmy chodzi to mniej więcej czaje.
Ja mam przyjaciołkę , prawdziwą metalowę z krwi i kości, zero udawania, od małego.. ma charakter takiej osoby i w ogole, choć ostatnio robi się kobieca wreszcie i zaczęła czesać częściej włosy ( no tak to z nimi tam jest) eh 🙂 to jakbym jej muzykę puściła mi do brzucha tak w 9 miesiącu to porod na miejscu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/show_item.php?item=1875798783&watched=1&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130

Mamo kupimy to 🙂W Smyku kosztuje 170zł.Oni oszaleli z tymi cenami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona, no ja do subkultury się nie przypisuję, absolutnie 😁 tylko lubię ta muzykę i tyle. Nie molestuje wsi całą siłą głośników, ale energetyzuje mnie to i to bardzo.Bartek też lubi 😉 np.
http://www.youtube.com/watch?v=pwYfNQJbCOg
http://www.youtube.com/watch?v=s5SsdrPbHHk&ob=av2e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj astra mi by to nie uszło
ja jestem z pokolenia techno, tylko takiego dobrego techno, a nie jakiejś vivy
a czasem jak znajde jakąs płytę to sama się dziwie że tego słuchałam bo taka sieka,
teraz musi byc lżej bo Michał jakoś nie trawi, a i Majka nie nadaża z machaniem łapką 🙂 hehehe

i lubię też muzykę z filmów, oraz ogónie niektóre kawałki powaznej czy np. oper mnie wkręcaja bo rodzice moi duzo takiej muzy słuchają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...