Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
odebrałam dzis wyniki, chyba mam anemie i z mozczem tez cos nie tak podobno liczne bakterie,krew,plytki krwi i leukocyty



uuuu....mi lekarz powiedzial(ale nie moj co mnie prowadzi)ze u kobiet w ciazy granica hemogloginy jest do 11,a ponizej to juz trzeba sie martwic i cos robic.A wiec mam nadzieje,ze moja 11,1 to byla najnizsza 🙂Kiedy idziesz do lekarza?Bo jak krew w moczu to chyba nie jest normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, biedny Niko oby obyło się bez wymiotowania;/
Love ja też bałam się odejść ale musiałam, ale na szcęście tylko 4 strony nadrabiałam 😜
Nefre, oj okurde;/ to nie dobrze w takim razie:/ miejmy nadzieję, że będzie ok, bo będziesz tylko się stresować i po lekarzach chodzić:/

Mi gin dał tylko skierowanie na mocz, prosiłam aby na krew mi dał to nie... powiedział,że na mocz wystarczy, ja mu na to ,że blada jestem, a on mi na to, że pewnie urodzę dziewczynkę skoro piękny koloryt mi zabiera. Wkurwiłam się, no ale nie będę się kłocić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, biedny Niko oby obyło się bez wymiotowania;/
Love ja też bałam się odejść ale musiałam, ale na szcęście tylko 4 strony nadrabiałam 😜
Nefre, oj okurde;/ to nie dobrze w takim razie:/ miejmy nadzieję, że będzie ok, bo będziesz tylko się stresować i po lekarzach chodzić:/

Mi gin dał tylko skierowanie na mocz, prosiłam aby na krew mi dał to nie... powiedział,że na mocz wystarczy, ja mu na to ,że blada jestem, a on mi na to, że pewnie urodzę dziewczynkę skoro piękny koloryt mi zabiera. Wkurwiłam się, no ale nie będę się kłocić.[/quotz

zrob sobie prywatnie chyba 10zł lace zawsze.Niech sie wypcha czubek jeden.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdu jaki kiep z lekarza, to jego zasrany obowiązek no ale jak ja ostatnio gadałam z połozną i mówiłysmy o cenach badań i jak się dowiedziałam że jakbym chodziła państwowo to częśc tych badań które robłam też nie są na kase tylko za kase to we mnie krew się zagotowała.

nefre mam nadzieje że to tylko chwilowe, ja wiem że u mnie było białko bo za szybko spalałam cukier i wogóle sie zbytnio ograniczyłam z jedzeniem i organizm zaczął mnie zjadać tak prostym słowem powiedziawszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
Izunia u mnie nei chodzi tylko o hemoglobine z morfologi to 8 tych podpunktów miałam zle a tto za nisko a za wysoko a jak sprawdzałam interpretacje to wykazuje kazde z nich anemie, a do lekarza to za 3 tyg dopiero


tak wiem,ale 8 to juz za duzo ja mialam w sumie chyba 3 czy jakos tak i lekarz juz krecil nosem.Wiesz co moze zadzwon do lekarza.Ja bym nie czekala głównie z tym moczem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...