Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam 🙂 Jako nowa osoba tutaj chciałam się przywitać 🙂 Poczytam soie troszkę o czym piszecie i jak coś z chęcią się dołączę do rozmowy 🙂
W marcu pierwszy raz zostanę mamą i mimo,że jak większość przyszłych mam boję się to już nie mogę się doczekać 🙂 Od niedzieli czuje kopniaczki w dolnej części brzucha i dzięki temu częściej się uśmiecham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agata_nick napisał(a):
Witam 🙂 Jako nowa osoba tutaj chciałam się przywitać 🙂 Poczytam soie troszkę o czym piszecie i jak coś z chęcią się dołączę do rozmowy 🙂
W marcu pierwszy raz zostanę mamą i mimo,że jak większość przyszłych mam boję się to już nie mogę się doczekać 🙂 Od niedzieli czuje kopniaczki w dolnej części brzucha i dzięki temu częściej się uśmiecham 🙂

witaj fajnie że jest nas coraz więcej my przeważnie tu piszemy o jedzeniu hi hi nie żartuje rozgość się poczytaj dużo tego jest 🙂
i baw się z nam dobrze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ratujcie..........co moge brac na krtań w ciazy.Chyba zadzwonie do lekarza niech mi poda nazwe syropu,bo jest coraz gorzej.Maz krzyczy juz na mnie,ze jak maly chory to dzwonie dla siebie samej to juz nie.Najlepiej jak sie rozchoruje przed wyjazdem.Ale kurka wodna mnie nic nie boli....tylko głos zanika 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
mulant napisał(a):
a co do obiadu to mam smażoną kiełbasę bo trzeba ją zjeść :P


ja juz zupke pomidorowa z ryzem mam gotowa.Ciekawe jak bedzie smakowac z ketchupem.
Czekam na tel.od mechanika i znowu tyle kasy pojdzie 😞

moje auto psuło się zawsze kiedy mieliśmy większy przypływ gotówki jak sobie ustaliłam że kupię w końcu kuchnie bo miałam starą składaną po teściowej to auto się popsuło hi hi i trzeba było naprawić no ale zmieniliśmy auto i w końcu mam wymarzoną kuchnie od 3 miesięcy a odkładałam na nią cały rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
dziewczyny ratujcie..........co moge brac na krtań w ciazy.Chyba zadzwonie do lekarza niech mi poda nazwe syropu,bo jest coraz gorzej.Maz krzyczy juz na mnie,ze jak maly chory to dzwonie dla siebie samej to juz nie.Najlepiej jak sie rozchoruje przed wyjazdem.Ale kurka wodna mnie nic nie boli....tylko głos zanika 😞

ciche dni w domu będziesz miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata_nick napisał(a):
Dziękuję pięknie 🙂 O jedzeniu? To się dobrze składa...jestem szczęśliwa kiedy jestem najedzona...i to czymś smakowitym 😁 Teraz też podjadam Monte...czekoladowa ostatnio jestem 😉 I zroiłam się w ci,ąży straszliwie zupo lubna 😉

my ciężarne marcóweczki uwielbiamy wszelakie zupki ha ha ha ale mi się rymuje dziś :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie jesteś sama :P
ja już 13kg znaczy dziś się okaże ile na lekarza wadze bo na mojej 13 hi hi czyli od ostatniej wizyty 3kg aż
ja już powoli z powodu mojego pięknego sadełka nie mogę się podnieś i muszę wspomagać się mężem tylko że akurat jak lerzy na wznak to zawsze go złapię tam gdzie nie powinnam i jest krzyk :P he he boże biedaczek ile on musi ze mną przejść w czasie tej ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przytyłam około 8 kilogramów...aż strach pomyśleć co będzie dalej 🙂 Ale cóż...najważniejsza jest dzidzia 🙂 W ostatni dzień pażdziernika idziemy z mężusiem na adanie połówkowe i zoaczymy kto mnie tak "delikatnie" kopie po zaaplikowaniu Mu słodyczy 😁

P.S. Uważaj na mężą,bo się jeszcze może przydać 😁:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
Agata_nick napisał(a):
Witam 🙂 Jako nowa osoba tutaj chciałam się przywitać 🙂 Poczytam soie troszkę o czym piszecie i jak coś z chęcią się dołączę do rozmowy 🙂
W marcu pierwszy raz zostanę mamą i mimo,że jak większość przyszłych mam boję się to już nie mogę się doczekać 🙂 Od niedzieli czuje kopniaczki w dolnej części brzucha i dzięki temu częściej się uśmiecham 🙂

witaj fajnie że jest nas coraz więcej my przeważnie tu piszemy o jedzeniu hi hi nie żartuje rozgość się poczytaj dużo tego jest 🙂


mulant zarcie to wchodzi dopiero na noc 🤪
i baw się z nam dobrze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata_nick napisał(a):
Nie mam przeczucia żadnego i w sumie wszystko mi jedno...byley dzidzia zdrowa była 🙂Tylko mój Mężuś marzy o córce.. 😉 A Wy już znacie płeć? 🙂


czesc...fajnie,ze chcesz z nami popisac.....bo co my ciezarówki oprócz klikania i jedzenia mozemy robic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...