Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pewnie Fifolek 😁 no z pierwszych wnukow babcie z dziadkami cieszą się najbardziej 😁 wiem po mojej mamie, jarają się jak stacja benzynowa po podpaleniu. Dla moich to trzeci wnuk/wnuczka 😁
a jeszcze Twoi będą pierwszy raz dziadkami i to bliźniaki będą, czego więcej chcieć:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jazda będzie... ;/
Ja sie boje co to sie bedzie działo tak jak bedą miały z pół roku- jak ja kuzynka pipy widze to aż mi sie płakac chce tak mu momentami współczuje. Mówie ci... chwili spokoju nie ma jak nie śpia. Jedna drugiej palce do oczu wpych, zabawki se zabieraja. Dra się jak stare gacie... Kurde az dziwnie mi to mowic ale to sa chyba jedyne dzieci ktore troszke mniej lubie 😞 Serio przykre to ale nie moja wina.
A mój Michu to się cieszy bo on to zawsze mówił ze chce córke, a jak dwie to już seven heaven....;/ I od poniedziałku mi gada ze to będa jego córeczki... kurde a sprobuje mi je rozpuścic. Pozatym coś czuje już teraz ze nie bedziemy zgodni co do wychowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale wrócilam z pracy zmordowana, nadźwigałam się strasznie, aż mnie brzuch pobolewał 😠 Zrobiłam sobie drzemkę i teraz dopiero wstałam. W piecu przegasło w tym czasie, w domu zimno, idę napalić i pod kocyk z kubkiem kakao wskakuję! Jeszcze muszę zasłonki poprasować, ale to za jakąś godzinkę może. I powoli się muszę brać za porządki w sypialni, wszystkie zbędne rzeczy powynosić, żeby było miejsce na łóżeczko i ciuszki dla małej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia a ja bym paniki nie siała
daj mu pandol albo jakiegos przeciwbóla, a przy okazji przeciwgorączkowego, wkońcu 37 i pare to nie masakra spoko by było jakbyś miała jakąś maść na zęby, to mogło by mu złagodzić, dentinox sahol, ale po przewibólu też przejdzie
a brzuch go moze tez bolec od zęba- mówi ci to matka ząbkującego dziecka,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, no właśnie jeszcze spokojnie, nie ma tragedii. Sztunia ma rację.
Love, rozumiem Cię w 100% i wiem, że możesz mieć obawy odnośnie swoich corek:/ Ja mam tak z bratanicą co kiedyś pisałam ( dziś ma wrocić do nas od tamtej babci i w sobotę dopiero jechać do niemiec a miała dziś jechac do niemiec) bo ja uwielbiam dzieci, ale ją trochę mniej lubię, ma charakter bo moim bracie, a bratowa też nienajlepsza więc z dziecka nic dobrego. Nikt jej nie będzie lubił, bo koleżankami rządzi i zawsze chce udowodnić, że ona jest najlepsza, ona pierwsza, wszystko jej, jej kolej, oszukuje, zwala winę na wszystkich innych, pyskuje, kabluje, kręci wszystkimi jak żyd słońcem. Oby moje i Twoje Love takie nie było, ani jedno ani drugie;/
Ważne, że Michu się cieszy;D skoro tak to niech on będzie ten sprawiedliwy i w złych sytuacjach dzieci pouczał jeśli będzie sensownie umiał;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ja też dzieci lubię bardzo a od Michała brata Kacper mnie drażni, jest brzydki (a wcale nie jak np, moja mama sądzi) jest dla mnie nimiły i pomimo że ma czasem rozbrajające teksty nie przepadam za nim

izunia amoże on się czymś zatruł?



juz sama nie wiem....ciagle mi gada,ze mam do naszego lekarza zadzwonic i on mu pomoze.Biedny taki blady sie zrobil.Ledwo z wiadrem siedzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...