Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
love napisał(a):
No moze tak. Ale no ja tam mimo wsyztsko uwazam ze szału nie ma. No ale WYGODA. Jak urodzimy to tam nie bedzie sie az tak raczej dla mnie liczylo zeby fajnie wygladac. Bez drutów czy z to tam jeden pies. I tak bedzie widac ze to nie jest normalny stanik 🙂


wierz mi jest roznica.Bo te bez drutow to sam material jest.I piersi opieraja sie o brzuch,ktory jeszcze zostal po porodzie:woohoo 😁latego teraz druty obowiazkowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Oj tam... W sumie wiesz nie zebym na dzieci zalowala ale to takie jest ze po miesiacu koniec uzytku. Body za pare prawie 20 euro- i tak kupilam najzwyklejsze bewełnianee w paseczki. A sukienuska troszkę więcej.


No to ładnie zaplacilas.Ile w Pl bys kupila za ta kase 🙂Ale jeszcze nie raz kupimy cos drogiego.Ja w tamtym roku na wesele do znajomych kupilam Niko spodnie za 80zl.A teraz juz leza w szafie gdzie ciuchy za male.Ubral je 4 razy -chyba.Ale podobaly nam sie .A jak stac to czasmi mozna zaszalec:|)Jak sobie kupujemy to szkoda,a dla dziecka jakos lzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
weź ej... mi czasami coś odwali... najwyzej powiem ze kuzynce kupilam bo w listopadzie ejdziemy- a one sie okza za male i zabiore je z powrotem 🙂 trzeba myslec 😁
a szalenstwa dopiero sie zaczną 🙂
no dokladnie. moze opadac beda ale mimo wsyztsko i tak nawet jak jest z fiszbinami to widac co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, gdybyś nie wspomniała o pharmatonie dalej miałabym problem:P Ty już się znasz na tym 😜
Love aleś zaszalała! ło matko ja bym tyle nie umiała dać za body omg 😲 😲 😲



Cos w tym musi byc,bo Nikos jak chorowal to tez mial anemie i dostal zelazo...jak on sie meczyl.Musimy na wszystko zwracac uwage...takie zycie.Dla mnie nie ma nic gorszego jak wzdety brzuch i ten ból.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia faktycznie- ja chhyba wole wydac na dzieci niz na siebie.... ja tez niedlugo tego co bym kupila bym nie ubrala wiec po co wydawac 🙂 a na dzieci nie jest szkoda 😁 hehe
do szpitala beda mialy hehe- pozadnie musza wygladac 🙂 pod kaplet sie cos dokupi i bedzie jak ta lala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
EJ mam pytanie!
czy macie też tak od niedawna, że was smyra brzuch? od zewnętrznej strony. zwłaszcza po bokach bardziej ku dołowi, tak jakby jakiś owad np. mucha wam chwilę chodziła ale zaraz się drapiecie:P ??????????



Smarujesz brzuch na rozstępy>Bo ja tak wlasnie mialam jak mi robilyMoze sie myle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love ja coś czuję, że Ty zaczniesz jednak kupować te ciuszki 😁 ja kupuję normalnie w klepach albo w lumpach i nie drogie na razie bo kasy nie mam aż tak, ale to bardzo poprawia mi humor i czuję sie jak mamuśka 😁
haha no no może to moj mnie smyra:P
Izunia, smaruję brzuch i piersi olivką bambino, po kazdej kąpieli, oraz jeszcze smaruję tak za dnia czasem kremem kakaowym,albo Niveą body. Ale specyfiku konkretnego nie mam na rozstępy, cały czas mam zamiar kupić. Brzuch od 3 dni mam czerwony, bo go drapię bo tak smyra:P oby to nie to:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
dobranoc mulant :**


Obdarzona ale to jest ostatnia osoba po jakiej sie tego spodziewalam 😁 Inni niech sie mnożą, dziela, dodaja... co tam im sie podoba 😁 Ale jestem w szoku co do niej 😁 Nie mowie ze zle no ale po prostu dziwnie mi 😁



Taka cnotliwa była czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no po prost znam dziewczynę od 3 klasy szkoły podstawowej i to nawet dobrze. Ona mi nie pasuje na role matki.... chyba że dziecko wychowaja jej dziadkowie bo ona to taki drugi dzieciak 😁 Może się myle, moze jej sie jakis instynkt wlaczy, moze wydoroslala ale no... nie uwierze jak nie zobacze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...