Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nawet nawet... jedne ewentualnie bo mam same na szpilkach a jedne chyba tylko na 4-5 sm obcasie... to te jeszcze ujdą na wyjątkowe dni... i tak musze jakies kupic.
A szpilki idą w odstawkę i w przyszłym roku będą dobre 🙂Zamierzam przeżyć tą zimę 😉
Mój właśnie wrócił i w x-Boxa gra... az się cieszę że jeden wieczór będdzie bez oglądania wózów, wybierania imion, planowania życia dzieci.... Może to i ważne ale na moje za wcześnie jeszcze. Bede o tym mysle w przyszłym roku a o ich pzyszłości jszcze później. W dzieci nie uwierzę jak nie zobaczę, nie poczuje i nie dotknę....
Coś humor mi znika....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Nawet nawet... jedne ewentualnie bo mam same na szpilkach a jedne chyba tylko na 4-5 sm obcasie... to te jeszcze ujdą na wyjątkowe dni... i tak musze jakies kupic.
A szpilki idą w odstawkę i w przyszłym roku będą dobre 🙂Zamierzam przeżyć tą zimę 😉
Mój właśnie wrócił i w x-Boxa gra... az się cieszę że jeden wieczór będdzie bez oglądania wózów, wybierania imion, planowania życia dzieci.... Może to i ważne ale na moje za wcześnie jeszcze. Bede o tym mysle w przyszłym roku a o ich pzyszłości jszcze później. W dzieci nie uwierzę jak nie zobaczę, nie poczuje i nie dotknę....
Coś humor mi znika....


A ja zaraz oszaleje.Wyslalam mezowi link z wozkiem i ta ciapa nie umie znalezc tego koloru co mu podalam.Juz mu policzylam ktroy to wozek.Usmiechnij sie.My tak mamy-te nasze humorki teraz.Ja ciagle chodze wkurwiona....a kto na tym cierpi moj synus.Ja juz sie dzisiaj meza pytalam,ze ja juz nie wiem czy on naprawde robi mi na zlosc czy ja to tylko tak odbieram.Wszystko mnie czasmi w jego zachowaniu denerwuje.To maz powiedzial,ze to ammuska taka maruda jest i jej ciagle zle 🙂A wiec dziecko jest grzeczne tylko mi sie w glowce przewraca.Ale serio nawet jak autkiem jedzie po podlodze to mnie rozrywa zlosc 😠glupie hormony.Staram sie to kontrolowac czasami sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj kobietki spokojnie 😘 nie denerwujcie się, mimo hormonow 😘 Love, swych dzieci nie musisz czuć ani widzieć, wystarczy wyobraźnia 😘 idź coś zjedz, to może humor Ci się poprawi 😁
Izunia, ja teraz też tak mam,że np. mama mnie wkurza jak zmywa naczynia, albo siostrzeniec jak nie zamyka buzi p[rzy jedzeniu i je okropnie jak najgorsza świnia w oborze, i tak od lat a ma już prawie 11 lat, i mimo,że się denerwuję, odchodzę od stołu, to itak wszyscy ''ale on jest taki malutki, on nie wie jeszcze, przecież jest wśrod samych swoich'' tylko gdzie indziej też tak je. I tak mnie to denerwuje, a w ciąży zwłaszcza, a i tak od lat nie mam na to wpływu- a to,że Szymek będzie postrzegany jako oblech, jakieś totalne fuuuujjjj to już nie moja wina- zawsze się wtrącałam aby w przyszłości nie był wyśmiewany, ale nie to nie:P
Także wiele rzeczy nas wkurza w ciąży 🙂
uszy do gory 😁
idę spać chyba 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh... szoda gadac... ja to sie na samotnosc wkurzałam a teraz na mojego bo gra a ja siedze na dupie i czekam na głupka 😞
A ty mi nie wywalaj jeśc bo nie chce byc AŻ TAKgruba... ograniczam sie do 22... po nie jadam juz 🙂) haha ciekawe jak dlugo wytrzymam 😁
Dobranoc mamci :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już obiad mam wstawiony eh dziewczyny cały ieczur zaplanowałam na romantyczną kolacyjkę i mi nie wyszła nic a nic 😞
wszystko uszykowałam mąż się mył a tu ktoś puka otwieram a tu teściowa z teściem na kawe przyszli to nic przyszli o 21 i siedzieli do 1 w nocy więc sexsi bielizna w którą co ledwo weszłam ha ha dupa mi urosła odeszła w nie pamięć a o sexsie to nie wspomnę bo mój poczuł poduszkę i spał jak zabity eh 🙂 🤪
rano mówię mojemu że chyba już nie pociągam go że tak szybko zasypia a on że teraz mam dupsko jak jenifer lopez i mu się to podoba aż jestem w szoku 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulant tak to juz jest z tymi tesciami.A mialo byc tak romantycznie 🙂Ja dzisiaj mam warzywa na patelni.Ide zaraz robic porzadek w szafie z ciuchami od Niko.Bo znowu tyle odlozylam za malych.Dzisiaj bede dzwonic do lekarza w sprawie usg 3D.Ciekawe kiedy kaze mi przyjsc.Ja bym tak chciala za 3-4 tygodnie.Meza i tak chyba w domku nie bedzie,ale to plytke zobaczy.Glownie chodzi o Niko niech zobaczy sobie swojego dzidziusia,bo ak na niego czeka.On juz chce miec snieg,bo ma urodziny i niech juz snieg ucieka,bo bedzie dzidzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale co mnie dziwi że teście są na dole bo mieszkamy z nimi prawie że tylko ja mam góre oni dól i nigdy mi takiego numeru nie zrobili aż tu do wczoraj jeszcze teściowa mi mowi że zaprosiła na naszą rocznice ślubu księża naszego i że chce kaczke z jabłkami aż mnie normalnie zamurowało jak ja żadnej imprezy nie chciałam robić a tu taka niespodzianka ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
ale co mnie dziwi że teście są na dole bo mieszkamy z nimi prawie że tylko ja mam góre oni dól i nigdy mi takiego numeru nie zrobili aż tu do wczoraj jeszcze teściowa mi mowi że zaprosiła na naszą rocznice ślubu księża naszego i że chce kaczke z jabłkami aż mnie normalnie zamurowało jak ja żadnej imprezy nie chciałam robić a tu taka niespodzianka ;/



Pzrestań!Co ona sie martwi Wasza rocznica.A keidy macie i którą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teściowa mi mowi że zaprosiła na naszą rocznice ślubu księża naszego i że chce kaczke z jabłkami

mulant...ja bym tą teściową wyrzuciła za drzwi i zabarykadowała je szafą...ksiądz na rocznicy? współczuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
mulant napisał(a):
ale co mnie dziwi że teście są na dole bo mieszkamy z nimi prawie że tylko ja mam góre oni dól i nigdy mi takiego numeru nie zrobili aż tu do wczoraj jeszcze teściowa mi mowi że zaprosiła na naszą rocznice ślubu księża naszego i że chce kaczke z jabłkami aż mnie normalnie zamurowało jak ja żadnej imprezy nie chciałam robić a tu taka niespodzianka ;/



Pzrestań!Co ona sie martwi Wasza rocznica.A keidy macie i którą?

no pierwsza rocznice ślubu mamy ale ja z moim nie chciałam wyprawiać bo nas teraz na to nie stać by robić imprezy wytraciliśmy się na samochód i meble eh no przeboleje jakoś to nie chcę się denerwować a no i warto trzymać z naszym księdzem da upust na chrzciny ha ha ha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rossie napisał(a):
teściowa mi mowi że zaprosiła na naszą rocznice ślubu księża naszego i że chce kaczke z jabłkami

mulant...ja bym tą teściową wyrzuciła za drzwi i zabarykadowała je szafą...ksiądz na rocznicy? współczuję...

moja teściowa jest religijna i u nas ksiąc praktycznie jest co miesiąc na jedzonku bo tak robili w jej domu i ona też robi każda domowa impreza nasz ksiądz jest więc idzie się przyzwyczaić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś się tym upustem nie zdziwiła. Jak ktoś trzyma z księdzem, to ten raczej oczekuje, zeby mu więcej rzucić po znajomości. Ludzie tak robią. Ci, co wierzą w księży, walą na tackę po to,żeby się im przypodobać, a czarnuchy zacierają śmierdzące łapska. Nie znoszę księży, do kościoła chodzę od wielkiego dzwonu (zazwyczaj na śluby, chrzciny, etc) i miałam z tego powodu nie lada kłopoty z rodziną męża, bo oni są właśnie z tych głęboko \"wierzących katolików\" (dla mnie to oksymoron). Być wierzącym to wierzyć w Boga, czy cokolwiek innego, a nie wierzyć w księdza.
Ale oczywiście - Wasza sprawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rossie napisał(a):
żebyś się tym upustem nie zdziwiła. Jak ktoś trzyma z księdzem, to ten raczej oczekuje, zeby mu więcej rzucić po znajomości. Ludzie tak robią. Ci, co wierzą w księży, walą na tackę po to,żeby się im przypodobać, a czarnuchy zacierają śmierdzące łapska. Nie znoszę księży, do kościoła chodzę od wielkiego dzwonu (zazwyczaj na śluby, chrzciny, etc) i miałam z tego powodu nie lada kłopoty z rodziną męża, bo oni są właśnie z tych głęboko "wierzących katolików" (dla mnie to oksymoron). Być wierzącym to wierzyć w Boga, czy cokolwiek innego, a nie wierzyć księdza.
Ale oczywiście - Wasza sprawa 😉

mój mi powtarza że mam wszystko olać że bedzie dobrze że mama chce jak najlepiej a mi to nie przeszkadza jakoś bo wszystko bedzie na dole ja nie musze nic z tego powodu robić bo wszystko zrobi teściowa i mi to pasuje bo mi się nic nie chce he he :P
wykorzystuje teściową 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, nam ponad miesiąc. co roku byli goście. jak nie znajomi, to rodzina. Teraz mój zaplanował mi jakąs niespodziankę. mamy gdzieś jechać - nie wiem gdzie. A potem zamykamy się na 4 spusty i pijemy szampana dla dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mialam rocznice w sierpniu 6 🤪No z tymi ksiedzem to jaja 🙂Ale wiesz co tu tez tak jest.Jak masz jakas impreze to ludzie pozniej ksiedza na obiad czy kawe zapraszaja.Ja nie,oczywiscie tescie obowiazkowo ich maja na kazdej imprezie.Ja chodze do kosciola dla sibie nie dla ludzi.Dlatego jak maz jest to raczej co niedziele,a jak on jest w Belgii to hmmmmm.....odpoczywam w domu 🙂Ludzie to sa dziwni.U nas teraz robia w kosciele ogrzewanie z ziemi co coeplo idzie.Tyle kasy.Tylko kolekty na remont 😮i to zbiera w jednej wiosce po 8-10 tys na dwoch mszach 🤪Szok.A moj maz musi caly miesiac robic,zeby zarobic tyle ile zarabia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...