Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ide do ogródka po magii do zupki.Dzisiaj wkoncu zrobie rosół .To sie samo gotuje 🙂JA zrobie pozniej,bo teraz musze do konca posprzatac.....ten mój burdel,a pozniej moze do Opola znowu pojade z wujkiem.Musze wykorzystac-woda mi sie skonczyla,a nie bede skrzynek dzwigac 🙂I cche isc za kreacja na wesele.....mam nadzieje,ze juz ostatni raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona- nie ma problemu ale muszę jakiegoś lenia ubłagać aby zdjęcie zrobił 😁 hehe No i ruszyc sie z lozka bo jak sie przed chwila polozylam to mi siee tylka nie chce ruszyc.
kasa sie na pewno przyda a skoro masz tak szanse 'zarobic' to tez dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dodałam w zdjeciach tam gdzie się zdjęcia daje brzuszkow 😁 a co do pościeli to ja też uwielbiam w świeżej się wyspać, ale zmieniałam nie cały tydzień temu, a i tak mam jużw sierści wszystko 😠 😠 😠 bo kocica ze mną śpi. Probowałam ją oduczyć jak zaszłam w ciążę, zrobiłam jej łożeczko obok, posłałam kocem aby miała miękko, ale ona nie dała za wygraną, jak tylko zasnęłam, to po cichu wchodziła mi do łożka. No ale ciężko kota oduczyć spania lub jakiegoś nawyku, skoro spał ze mną ponad 9 lat 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...